کوئنتین لیک برای کمک به UCLA برنده بازی رقیب می شود

[ad_1]

Kedon Slovis UCLA همراه با سه مورد از چهار گیرنده اسب تروا که سال گذشته در رقابت تیمی 4×100 متشکل از بیش از 100 متری تشکیل داده اند ، به عذاب باز می گردد.

این ممکن است مانند یک فرار دیگر به نظر برسد تا زمانی که فرد به چه چیزی فکر کند آنها این کار را می کنند روز شنبه در گلدان رز. UCLA یک طرح دفاعی جدید ، قدرت تازه و چهره ای آشنا به بازگشت به خردسال دارد ، که آن را به نتیجه ای متفاوت متفاوت امیدوار می کند.

بروینس گفت: “خوب ، یک چیز ، من آنجا هستم ، بنابراین فکر می کنم مهم است.” دریاچه کوئنتین روز دوشنبه با لبخند گفت ، با اشاره به اینکه مسیر تروجان 52-35 را در سال 2019 به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه بازو از دست داد.

حضور او به معنای همه چیز در آخرین لحظات آخر هفته گذشته بود.

لیک برای حفظ پیروزی UCLA برابر آریزونا یک پاس ناامیدکننده به منطقه انتهایی کشید و فاش کرد که چگونه یک Bruin سابق می تواند به مادر بزرگ خود کمک کند یک بازی را بیش از دو دهه پس از ترک برنده شود.

معلوم شد که این حرکت صرفه جویی تا حدی کار دست بوده است دریاچه کارنل، یک بازیکن پنج بار Pro Bowl در NFL پس از بازی در خط دفاع برای Bruins در دهه 80.

کوئنتین درباره پدرش گفت: “ما همان نوع تکنیک را بارها و بارها مرور کردیم ، بنابراین این برای من چیز جدیدی نبود.”

کوئنتین وقتی بازی چهارم شروع به کار کرد در میانه زمین قرار گرفت ، اما او می دانست که باید در همان تیمی باشد جادن دانیلز بعد از دیدن شوت مهاجم شیاطین خورشید چون بعید است دانیلز توپ را روی بدن خود بلند کند. چند ثانیه بعد با عبور دریاچه از میدان و شكستن گذرگاه ، تار شد LV Bunkley-Shelton.

لیك گفت: “با سرعت بچرخید ، توپ را دنبال كنید و برای بازی به طبقه بالا بروید.” “خوشحالم که این یک بازی پس انداز بود.”

دریاچه به سختی شبیه کسی بود که به دلیل پروتکل های ردیابی تماس COVID-19 ، از دست دادن بازی ها در برابر اورگان و آریزونا ، طی دو هفته گذشته مجبور به نشستن در یک اتاق شده باشد. بازگشت وی حتی ویژه تر بود زیرا کارنل به عنوان بخشی از اعضای خانواده که اجازه دسترسی داشتند ، اجازه حضور در ورزشگاه شیطان شیطان را داشت.

پدر و پسر روز بعد جشن گرفتند و فیلم های بیشتری از این بازی را تماشا کردند ، از جمله برخی از آنها شامل تروجان ها بود.

کوئنتین گفت: “او به من توصیه و راهنمایی درباره آنها کرد زیرا منبعی است که می خواهم از آن استفاده کنم.” “او در UCLA بازی کرد ، در لیگ بازی کرد ، بنابراین بسیار مهم است که از او مشاوره بگیرید.”

کوئنتین بخشی از دفاع احیا کننده Bruins است ، که با 18 کیسه و با دادن 229.4 یارد در هر بازی ، رهبری کنفرانس Pac-12 را بر عهده دارد ، کمتر از نصف سابقه 515 مدرسه ای که وی به Slovis داد فصل UCLA با حمله ای زودگذر به قدرت تروا ها روبرو نشده است ، اما روز شنبه از نبردهای خود نجات نخواهد یافت.

لیك گفت: “این یك چالش است ، اما چالشی نیست كه نتوانیم از پس آن برآییم.”

چه سفری

دانشجوی سال اول UCLA آر جی لوپز او ممکن است به سادگی با بیرون کشیدن پای خود ، یک ضربه محکم را ذخیره کند.

آریزونا دی جی تیلور او در بازگشت به سمت حاشیه می دوید که لوپز نزدیک شد و پای راست خود را دراز کرد و تیلور را به خط 44 حیاط شیاطین خورشید برد. تیلور یک ضربه پنالتی دریافت کرد و 22 دقیقه قبل از پایان نیمه اول توپ را در خط 41 حیاط Bruins به آریزونا داد.

شیاطین رویایی در نهایت یک گل در زمین به ثمر رساندند ، اما اگر لوپز بازی ای را که توسط مربی UCLA مورد بی مهری قرار نگرفت ، می توانست یک ضربه محکم به ثمر برساند تراشه کلی.

کلی گفت: “اینگونه نیست که ما یاد بگیریم این کار را انجام دهیم و نباید این کار را انجام دهیم و به خاطر آن مجازات شده ایم.”

فصل را دوباره باز کنید

پس از گیرنده و مدافع Gardena Serra High ممکن است Bruins چشم انداز دیگری از دست بدهد دوین کرکوود در توییتر اعلام کرد که مجدداً استخدام خود را از سر می گیرد.

کرکوود ، که به طور شفاهی با Bruins درگیر بود ، نوشت: “UCLA یکی از بهترین مدارس من است.” “تصمیم من بر اساس تأثیرگذاری من در سطح بعدی و جایی است که واقعاً خودم را در حال تحقق اهداف نهایی خود می بینم.”

دشان مورلفرار از Centerville ، آلاباما ، Bibb High High ، که یک بار یک Bruins بود ، ماه گذشته استخدام خود را دوباره آغاز کرد.

و غیره.

کلی گفت گیرنده پهن جیلین اروین و به عقب دویدن کسمیر آلن، که ماه گذشته به دلایل نامشخصی از بازی مقابل کالیفرنیا به میدان نرفت ، این هفته همچنان در دسترس نبود. به عقب دویدن مارتل ایربیکلی گفت که در این فصل بازی نکرده است نیز در دسترس نیست.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme