کودی بیلینگر از داجرز برای ترمیم شانه راست خود جراحی کرده استکودی بیلینگر ، بازیکن اصلی مرکز داجرز ، روز سه شنبه تحت عمل جراحی برای ترمیم شانه راست خود قرار گرفت ، که طبق گفته یکی از آشنایان این وضعیت ، ماه گذشته هنگام میزبانی در مرحله پلی آف رگ به رگ شد. Neal ElAttrache جراح ارتوپدی این روش را انجام داد.

داجرز اعلام کرد که بلینگر روند توانبخشی را در هفته آینده در آریزونا آغاز می کند. انتظار می رود وی برای شروع تمرینات بهاری آماده باشد.

بلینگر 25 ساله هنگامی که با کیک هرناندز بازوهای خود را شکست ، شانه خود را پیچید و بازی خانگی خود را جشن گرفت تا در بازی 7 لیگ ملی در لیگ قهرمانان برابر آتلانتا بروس ادامه یابد. بلینجر شانه اش را سرجایش قرار داد. فردای آن روز درد داشت – یک روز تعطیل قبل از اولین بازی از سری جهانی – اما بازی ای را از دست نداد.

پیش از این چندین بار شانه خود را بلینگر تغییر داده است. او اخیراً در ماه مه 2019 در حالی که برای اولین بار در یک توپ غواصی می کرد ، مصدوم شد. او بازی بعدی را از دست داد اما دو روز بعد بازگشت. او همچنان برنده جایزه MVP لیگ ملی شد.

تولید هجومی بلینگر در طول فصل منظم در سال 2020 سقوط کرد. وی با 23 بازی خانگی و با 788 امتیاز مثبت و مثبت ، 239/0 را شکست ، اگرچه او همچنان یکی از نخبگان اصلی بازی بود. در 18 بازی پلی آف ، او با 4 اجرا خانگی ، دو سه امتیازی ، 13 دور زدن و 770 OPS ، 0.212 را به ثمر رساند.
منبع: paper-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>