[ad_1]

روش او ساده بود: اسفنج باشید. دیده شود ، شنیده نشود.

بدین ترتیب کوین اوکانل تازه کار خط حمله ، در سال 2008 ، پس از دعوت شدن توسط نیو انگلند پاتریوتس و هم تیمی با تام بردی ، راه خود را پیدا کرد.

دوازده سال بعد ، اوکانل ، 35 ساله ، هماهنگ کننده سال اول حمله و مربی خط حمله Aries است. بردی ، 43 ساله ، پس از کسب 6 عنوان قهرمانی ، در اولین فصل بازی به عنوان یک خط دفاع برای Tampa Bay Bookers است. از Super Bowl به مدت 20 فصل با میهن پرستان.

قوچ ها (6-3) دوشنبه شب در خلیج تامپا با Buchanaries (7-3) بازی می کنند.

اوکانل ، دور سوم پیش نویس سن دیگو ، یک فصل برای میهن پرستان بازی کرد ، اما زمان حضور او در بردی طنین انداز شد.

اوکانل گفت: “بودن در کنار او در سالن کوارتر و در فصول و اردوی آمادگی در کنار او واقعاً چیز خاصی بود.” “بسیاری از چیزهای بی شماری که من آموخته ام ، بدیهی است که نه تنها در این سال علاوه بر او ، بلکه من فقط بازی او را در طول سالها تماشا کردم.”

اوکانل قبل از شروع مربیگری در سال 2015 با چهار تیم دیگر NFL مذاکراتی داشت. او قبل از پیوستن به کارکنان مربی شان مک وی با تیم Aries در تیم های Cleveland Browns ، San Francisco 49ers و Washington کار کرد.

“ما قطعاً درباره تجربه او و اینکه آیا آن تام است یا فقط چگونه ، بسیار صحبت کردیم [the Patriots] جراحی شد و من فکر می کنم تمام تجربیات شما دیدگاه شما را شکل می دهد. “

توانایی بردی در رمزگشایی از دفاع ، کار پاها و حضور در جیب مهارت هایی است که اوکانل گفت سعی کرده است در مربیگری خود ادغام کند.

اوکانل گفت: “تعداد زیادی از بازیکنان کوارتر و بسیاری از بازیکنان در بسیاری از پست ها واقعاً چیزهای زیادی را از تماشای او صرف نظر کردند ، چه به عنوان یک هم تیمی و چه از راه دور به عنوان یک حریف.” “فقط نوع احترامی که شما نسبت به او احساس می کنید و اینکه چطور او موفق شده است این کار را برای مدت طولانی و اکنون با تیم جدید انجام دهد – شما فقط نمی توانید به اندازه کافی بگویید.”[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر