گزینه های NFL برای جاسازی در یک بازی همه گیر تمام می شود


آیا می توان یک لیگ کامل را برای به تأخیر انداختن بازی مشخص کرد؟

NFL دوشنبه شب اعلام کرد که بالتیمور-پیتزبورگ – بازی ای که در شب شکرگذاری برگزار می شود – برای چهارمین بار ، چهارشنبه شب ، روزی که لیگ در طی هشت سال بازی نکرده است ، مورد اصابت قرار گرفت.

NBC مجبور بود یک کفش در بازی بسازد ، که به دلیل تعهد شبکه برای پخش مراسم روشنایی درخت کریسمس در مرکز راکفلر ، در 12:40 PST شروع می شود.

Ravens با یکی از بزرگترین شیوع ویروس ها در هر ورزشی روبرو است ، حداقل 18 بازیکن را از بین می برد ، 10 نفر از آنها شروع کننده هستند ، از جمله لامار جکسون ، مهاجم اصلی و Mark Ingram و JK Dobbins ، بازیکنان مبتدی

حداقل یک بازیکن بالتیمور 9 روز متوالی امتیاز مثبت کسب کرده است و باعث شده NFL تمرین صبح تیم را لغو کند تا مطمئن شود هنوز جهنم خشمگین نیست.

NFL در بیانیه ای گفت: “این تصمیمات با احتیاط شدید برای اطمینان از سلامتی و ایمنی بازیکنان ، مربیان و کارکنان در روز بازی و با مشورت با کارشناسان پزشکی گرفته شده است.”

هفته گذشته ، کلاغ ها یکی از اعضای ستاد را برای پاس دادن تنبیه کردند ، که مطمئناً در شیوع آن موثر بود. بر اساس گزارش های متعدد ، تیم مربی قدرت و تناسب اندام استیو ساندرز را متوقف کرد زیرا وی هیچ علائمی از ویروس کرونا را گزارش نکرد و از پوشش چهره یا دستگاه ردیابی دائمی استفاده نکرد.

با افزایش موارد مثبت در سراسر کشور ، NFL دستور داده است که همه امکانات تیم در روزهای دوشنبه و سه شنبه بسته شود ، به جز تیم هایی که این روزها بازی می کنند. کلاغ ها هم بعد از ظهر یکشنبه و هم صبح دوشنبه برای تمرین جمع می شدند ، اما وقتی مجوز لیگ را دریافت نمی کردند مجبور به پایان دادن به جلسات بودند.

بازیکنان Ravens روز دوشنبه با NFL Players Assn. ، با استناد به پیام های مختلفی که از لیگ دریافت می کنند ، ابراز نگرانی کردند – اینکه دور هم جمع شدن یا تمرین کردن اشکالی ندارد ، اما برای آنها خوب است که با هواپیما به پیتزبورگ پرواز کنند و یک بازی انجام دهند.

کندال هینتون ، مربی گسترده و گسترده دنور برونکوس به عنوان مدافع مقابل نیواورلئان مقدس در روز یکشنبه ارتقا یافت.

(جک دمپسی / آسوشیتدپرس)

این راه را برای NFL هموار کرد تا بازی سه شنبه را به روز چهارشنبه موکول کند.

حتما بخوانید:
دستگاه ایکس ری چیست

ریونز دوشنبه شب بیانیه ای صادر کرد و گفت که آنها “جلسه انتقال / تهویه مطبوع با فاصله ایمن” را در مقر خود برگزار کرده و قصد داشتند سه شنبه دیگری برگزار کنند.

تیم گفت: “بازیکنان آماده تمرین در زمین شدند ، و آنها به رختکن یا اتاق تمرین وارد نشدند.”

با توجه به انواع مختلف شرایط مربوط به ویروس کرونا ، که تیم های NFL را در هر دو ساحل تحت تأثیر قرار می دهند ، لیگ تلاش می کند یک راه پیش رو ترسیم کند ، و برنامه را تا حدودی سالم نگه دارد. در 11 هفته ابتدایی فصل تأخیر رخ داد ، اما لغو نشد.

بزرگترین آزمایش در هفته دوازدهم انجام شد ، نه تنها با دفع کلاغها در برابر فولادهای بدون شکست ، بلکه همچنین با سرکوب ویروس کرونا در شهرستان سانتا کلارا ، که مانع از ورزش یا بازی 49ers سانفرانسیسکو – و سایر افرادی که در ورزش های تماسی هستند – میزبان بازی ها به مدت سه هفته.

بنابراین 49 نفر به آریزونا می روند و در آنجا استادیوم Farm State را با رقبای NFC از غرب تقسیم می کنند. جایی که 49 نفر تمرین می کنند هنوز در هوا است ، اما مقررات جدید منطقه محل زندگی آنها سفر آنها را از منطقه خلیج منع کرده است. هر کسی که بیش از 150 مایل از شهرستان سانتا کلارا سفر کرده باشد ، پس از بازگشت باید 14 روز قرنطینه شود.

به طور متناقضی ، 49 نفر به شهری منتقل می شوند که بیش از دو برابر ویروس کرونا در هر 100000 نفر از ساکنان این شهرستان گزارش کرده است – از سانتا کلارا (172.3) به ماریکوپا (357.3). )

حتما بخوانید:
آشنایی با اصول طراحی داخلی اداری و اهمیت آن

در هفته های متوالی ، 49 نفر در زمین کاردینالها با بوفالو و واشنگتن بازی می کنند. اما در این مرحله ، حداقل این بازی ها در شرف انجام است.

Ravens-Steelers مانند یک تشک دور ریخته شده در بزرگراه است که می زند و باعث ایجاد ترافیک می شود.

برداشتن گام آخر برای انتقال این بازی به روز چهارشنبه – کاری که NFL از سال 2012 انجام نداده است ، زمانی که شروع اولیه آن در تضاد با کنوانسیون ملی دموکرات است – لیگ باید با یک اثر موج عظیم مقابله کند.

دالاس-بالتیمور ، که در ابتدا برای بازی پنجشنبه شب این هفته برنامه ریزی شده بود ، قبلاً به دوشنبه شب منتقل شده است زیرا کلاغ ها نمی توانند دو بازی پشت سر هم انجام دهند.

NFL همچنین واشنگتن را به پیتزبورگ منتقل کرد ، برنامه اصلی برای یکشنبه شب بود ، زمانی که بازی زودهنگام قبل از بوفالو-سانفرانسیسکو باشد.

هرگونه به تعویق انداختن بیشتر بازی Ravens-Steelers ، بازی ای که این آشفتگی را آغاز می کند ، به تعویق اندازهای بیشتری احتیاج دارد ، که نه تنها هفته 13 بلکه هفته 14 را نیز تحت تأثیر قرار می دهد.

با چندین تیم در هفته های کوتاه ، NFL خطر جدی افزایش آسیب دیدگی و کاهش محصول را دارد.

برای اثبات ، به بازی بین نیواورلئان و دنور در روز یکشنبه نگاه نکنید ، وقتی Broncos مجبور شد یک جانشین تیم آموزش خط حمله را شروع کند ، زیرا هیچ یک از چهار خط دفاع آنها در دسترس نبود. یک آزمایش برای ویروس مثبت بود و سه آزمایش دیگر پروتکل های مربوط به پوشش صورت و فاصله اجتماعی را دنبال نکردند و بنابراین در معرض خطر بیشتری بودند.

این بازی یک ناکام بود ، یک شرمساری برای Broncos و NFL ، با Denver با شکست بیشتر (دو) نسبت به عملکرد (یک) در شکست 31-3 به پایان رسید.

گران بولس ، برونکوس ، روز دوشنبه گفت: “این دیوانه ترین بازی ای بود که من تاکنون داشته ام.” “این یک بازی است که من به نوه هایم خواهم گفت [about] یک روز بگو و بگو ، “هی ، من بدون یک بازیکن خط حمله بازی می کردم. مجبور شدیم کواربک را از تیم تمرینی حذف کنیم. “
منبع: paper-news.ir