[ad_1]

آیا می توان یک لیگ کامل را برای به تأخیر انداختن بازی مشخص کرد؟

NFL دوشنبه شب اعلام کرد که بالتیمور-پیتزبورگ – بازی ای که در شب شکرگذاری برگزار می شود – برای چهارمین بار ، چهارشنبه شب ، روزی که لیگ در طی هشت سال بازی نکرده است ، مورد اصابت قرار گرفت.

NBC مجبور بود یک کفش در بازی بسازد ، که به دلیل تعهد شبکه برای پخش مراسم روشنایی درخت کریسمس در مرکز راکفلر ، در 12:40 PST شروع می شود.

Ravens با یکی از بزرگترین شیوع ویروس ها در هر ورزشی روبرو است ، حداقل 18 بازیکن را از بین می برد ، 10 نفر از آنها شروع کننده هستند ، از جمله لامار جکسون ، مهاجم اصلی و Mark Ingram و JK Dobbins ، بازیکنان مبتدی

حداقل یک بازیکن بالتیمور 9 روز متوالی امتیاز مثبت کسب کرده است و باعث شده NFL تمرین صبح تیم را لغو کند تا مطمئن شود هنوز جهنم خشمگین نیست.

NFL در بیانیه ای گفت: “این تصمیمات با احتیاط شدید برای اطمینان از سلامتی و ایمنی بازیکنان ، مربیان و کارکنان در روز بازی و با مشورت با کارشناسان پزشکی گرفته شده است.”

هفته گذشته ، کلاغ ها یکی از اعضای ستاد را برای پاس دادن تنبیه کردند ، که مطمئناً در شیوع آن موثر بود. بر اساس گزارش های متعدد ، تیم مربی قدرت و تناسب اندام استیو ساندرز را متوقف کرد زیرا وی هیچ علائمی از ویروس کرونا را گزارش نکرد و از پوشش چهره یا دستگاه ردیابی دائمی استفاده نکرد.

با افزایش موارد مثبت در سراسر کشور ، NFL دستور داده است که همه امکانات تیم در روزهای دوشنبه و سه شنبه بسته شود ، به جز تیم هایی که این روزها بازی می کنند. کلاغ ها هم بعد از ظهر یکشنبه و هم صبح دوشنبه برای تمرین جمع می شدند ، اما وقتی مجوز لیگ را دریافت نمی کردند مجبور به پایان دادن به جلسات بودند.

بازیکنان Ravens روز دوشنبه با NFL Players Assn. ، با استناد به پیام های مختلفی که از لیگ دریافت می کنند ، ابراز نگرانی کردند – اینکه دور هم جمع شدن یا تمرین کردن اشکالی ندارد ، اما برای آنها خوب است که با هواپیما به پیتزبورگ پرواز کنند و یک بازی انجام دهند.

جانشین گسترده تیم آموزشی Broncos کندال هینتون به عنوان مدافع مقابل مقدسین در روز یکشنبه ارتقا یافت.

کندال هینتون ، مربی گسترده و گسترده دنور برونکوس به عنوان مدافع مقابل نیواورلئان مقدس در روز یکشنبه ارتقا یافت.

(جک دمپسی / آسوشیتدپرس)

این راه را برای NFL هموار کرد تا بازی سه شنبه را به روز چهارشنبه موکول کند.

ریونز دوشنبه شب بیانیه ای صادر کرد و گفت که آنها “جلسه انتقال / تهویه مطبوع با فاصله ایمن” را در مقر خود برگزار کرده و قصد داشتند سه شنبه دیگری برگزار کنند.

تیم گفت: “بازیکنان آماده تمرین در زمین شدند ، و آنها به رختکن یا اتاق تمرین وارد نشدند.”

با توجه به انواع مختلف شرایط مربوط به ویروس کرونا ، که تیم های NFL را در هر دو ساحل تحت تأثیر قرار می دهند ، لیگ تلاش می کند یک راه پیش رو ترسیم کند ، و برنامه را تا حدودی سالم نگه دارد. در 11 هفته ابتدایی فصل تأخیر رخ داد ، اما لغو نشد.

بزرگترین آزمایش در هفته دوازدهم انجام شد ، نه تنها با دفع کلاغها در برابر فولادهای بدون شکست ، بلکه همچنین با سرکوب ویروس کرونا در شهرستان سانتا کلارا ، که مانع از ورزش یا بازی 49ers سانفرانسیسکو – و سایر افرادی که در ورزش های تماسی هستند – میزبان بازی ها به مدت سه هفته.

بنابراین 49 نفر به آریزونا می روند و در آنجا استادیوم Farm State را با رقبای NFC از غرب تقسیم می کنند. جایی که 49 نفر تمرین می کنند هنوز در هوا است ، اما مقررات جدید منطقه محل زندگی آنها سفر آنها را از منطقه خلیج منع کرده است. هر کسی که بیش از 150 مایل از شهرستان سانتا کلارا سفر کرده باشد ، پس از بازگشت باید 14 روز قرنطینه شود.

به طور متناقضی ، 49 نفر به شهری منتقل می شوند که بیش از دو برابر ویروس کرونا در هر 100000 نفر از ساکنان این شهرستان گزارش کرده است – از سانتا کلارا (172.3) به ماریکوپا (357.3). )

در هفته های متوالی ، 49 نفر در زمین کاردینالها با بوفالو و واشنگتن بازی می کنند. اما در این مرحله ، حداقل این بازی ها در شرف انجام است.

Ravens-Steelers مانند یک تشک دور ریخته شده در بزرگراه است که می زند و باعث ایجاد ترافیک می شود.

برداشتن گام آخر برای انتقال این بازی به روز چهارشنبه – کاری که NFL از سال 2012 انجام نداده است ، زمانی که شروع اولیه آن در تضاد با کنوانسیون ملی دموکرات است – لیگ باید با یک اثر موج عظیم مقابله کند.

دالاس-بالتیمور ، که در ابتدا برای بازی پنجشنبه شب این هفته برنامه ریزی شده بود ، قبلاً به دوشنبه شب منتقل شده است زیرا کلاغ ها نمی توانند دو بازی پشت سر هم انجام دهند.

NFL همچنین واشنگتن را به پیتزبورگ منتقل کرد ، برنامه اصلی برای یکشنبه شب بود ، زمانی که بازی زودهنگام قبل از بوفالو-سانفرانسیسکو باشد.

هرگونه به تعویق انداختن بیشتر بازی Ravens-Steelers ، بازی ای که این آشفتگی را آغاز می کند ، به تعویق اندازهای بیشتری احتیاج دارد ، که نه تنها هفته 13 بلکه هفته 14 را نیز تحت تأثیر قرار می دهد.

با چندین تیم در هفته های کوتاه ، NFL خطر جدی افزایش آسیب دیدگی و کاهش محصول را دارد.

برای اثبات ، به بازی بین نیواورلئان و دنور در روز یکشنبه نگاه نکنید ، وقتی Broncos مجبور شد یک جانشین تیم آموزش خط حمله را شروع کند ، زیرا هیچ یک از چهار خط دفاع آنها در دسترس نبود. یک آزمایش برای ویروس مثبت بود و سه آزمایش دیگر پروتکل های مربوط به پوشش صورت و فاصله اجتماعی را دنبال نکردند و بنابراین در معرض خطر بیشتری بودند.

این بازی یک ناکام بود ، یک شرمساری برای Broncos و NFL ، با Denver با شکست بیشتر (دو) نسبت به عملکرد (یک) در شکست 31-3 به پایان رسید.

گران بولس ، برونکوس ، روز دوشنبه گفت: “این دیوانه ترین بازی ای بود که من تاکنون داشته ام.” “این یک بازی است که من به نوه هایم خواهم گفت [about] یک روز بگو و بگو ، “هی ، من بدون یک بازیکن خط حمله بازی می کردم. مجبور شدیم کواربک را از تیم تمرینی حذف کنیم. “[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر