[ad_1]

با ظهور بیماری همه گیر COVID-19 در کالیفرنیا و ممنوعیت جذب متخصصین ورزشی از ابتدای اردیبهشت تا پایان اردیبهشت ماه ، برخی از ورزشکاران دبیرستانی و والدین آنها دچار وحشت می شوند زیرا فرصت های دریافت بورسیه ورزشی کاهش می یابد. این را به این واقعیت اضافه کنید که NCAA به همه بازیکنان فوتبال و بسکتبالیست ها در سال 2020 یک سال دانشگاه اضافه می دهد. به زبان ساده ، مشکل تأمین ورزش 2021 وجود خواهد داشت.

یک ورزشکار دبیرستانی 2021 چه کاری باید انجام دهد؟ واضح است که دانشکده متوسطه در آستانه ورود به بزرگترین سال استخدام خود در چند دهه گذشته است.

تد یاسندا ، مربی کالج فوتبال کانیون روز سه شنبه گفت: “تعداد کودکانی که با آنها تماس گرفته ام 10 برابر بیشتر از حد معمول است.” “ما خدمات ارزنده ای ارائه خواهیم داد. آنها گم شده اند. آنها هیچ گزینه ای ندارند. هیچ کس آنها را بر نمی دارد. ما راهنمایی خواهیم کرد و آنها را در طول مسیر راهنمایی خواهیم کرد. آنها فیلم ندارند. راهی که آنها فیلم می گیرند از طریق مشارکت است. “

اگر ورزشکاران دبیرستانی تأخیر دارند یا صادقانه اعتقاد دارند که آنها برای بازی در فوتبال کالج به اندازه کافی خوب هستند ، ممکن است کالج دوره اول بهترین گزینه باشد.

جیم فنویک ، مدیر ورزشی کالج ولی ، گفت: “همه جا عقب مانده است.”

بیشتر کالج های نوجوانان انتظار ندارند که در بهار امسال فوتبال بازی کنند. کانیون ها قبلاً اعلام کرده بودند که تا پاییز سال آینده بازی نخواهند کرد.

یک احتمال می تواند پیراهن خاکستری باشد ، که به عنوان دانشجوی نیمه وقت در پاییز 2021 ثبت نام می کند ، بازی نمی کند و یک سال شرکت در NCAA را حفظ می کند در حالی که منتظر اشباع بیش از حد سالمندان بازگشت است تا در نهایت حق خود را برای شرکت در 2022

“اگر آنها در ستون دو عمق نیستند ، خطر نکنید. یاکنده گفت پیراهن خاکستری. “تعداد پیراهن های خاکستری ما به سطح بعدی رسیده است و ما در حال موفقیت هستیم ، شمارش خیلی طولانی است.”

فنویک گفت که پذیرش 11 واحد در هر ترم (12 واحد تمام وقت است) به دانشجو اجازه می دهد پاره وقت و پیراهن خاکستری باشد. اما یک حرکت نزولی وجود دارد. فقط دانشجویان تمام وقت می توانند در برنامه وعده کالج لس آنجلس که شهریه رایگان ارائه می دهد شرکت کنند.

یاسندا هشدار می دهد که ممکن است کارمندان کلاس 2022 با بازگشت لیست دانشگاه های فوتبال به 85 سال با موانعی روبرو شوند و مربیان کالج نمی دانند چه تعداد بورسیه تحصیلی در دسترس خواهند بود.

ایاكندا گفت: “باید تقاضا وجود داشته باشد.” “این به آسانی نگه داشتن همه نیست. شما برای پرداخت پول به پیتر سرقت می کنید. اگر شما یک فوتبالیست خارق العاده هستید ، اما دانشگاه ها حق دارند بازیکنان خط دفاعی خود را حفظ کنند ، چون فصل به حساب نمی آید ، آنها نباید کالج پایه را برای بازیکنان خط استخدام کنند. شاهد روند کندی در جذب نیرو خواهیم بود. سپس بعد از فصل 2021 ترافیک بیشتری وجود دارد. “

بنابراین کالج متوسطه می تواند یک گزینه مناسب برای کسانی باشد که می خواهند شانس بازی در کالج را داشته باشند در حالی که منتظر بازگشت به شرایط عادی هستند.

یاسندا گفت: “ناامیدی قابل درک است ،” اما اگر دانشکده متوسطه خوبی بگیرند ، در انتهای تونل نور مطلق وجود دارد.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر