گفته می شود تیم بیس بال کلیولند نام مستعار بومی آمریکا را رد می کند

[ad_1]

برای بیش از یک قرن ، بیشتر فصول بی معنی ، تیم بیس بال کلیولند را هندی نامیده اند.

اکنون ، دو سال پس از دفع آرم کارتونی هند که کلاه های آن را آراسته بود ، تیم قصد دارد نام هندی را کنار بگذارد.

یکشنبه شب مشخص نبود که تیم چه زمانی می تواند تصمیم را اعلام کند ، چه زمانی این تصمیم قابل اجرا است یا نام مستعار جدید تیم می تواند باشد. نیویورک تایمز ابتدا این تصمیم را اعلام کرد. تیم آن را تأیید نکرد.

تصمیم سرخپوستان پنج ماه پس از آن است که Redskins واشنگتن از NFL نام مستعار خود را کنار گذاشتند. این تیم تصمیم به لقب جدید را به تعویق انداخت و در این فصل به عنوان یک تیم فوتبال در واشنگتن بازی کرد.

هندی ها و سرخ پوستان دو تیم هندی ها هستند که می گویند چنین مستعارهایی قبایل را تکریم نمی کنند ، بلکه آنها را تحقیر می کنند. Atlanta Braves که کتلت توماهاوک وی مورد انتقاد پارچ میراث بومی آمریکا واقع در St. Louis Cardinals قرار گرفته است ، گفته است که قصد دارد نام مستعار خود را حفظ کند.

مدت هاست که این بحث فراتر از ورزش حرفه ای مورد بحث و بررسی قرار گرفته است. در سال 1997 ، United School District of Los Angeles نام مستعار سه دبیرستان خود را گرفت و Warriors در University High ، Braves در Birmingham High و Mohicans در Gardena High را رد کرد.

در سال 2018 ، هندی ها اعلام کردند که نام خود را حفظ می کنند ، اما آرم رئیس وهو ساقط می شود. در ماه ژوئیه ، در میان تابستان داغ اعتراضات ملی به بی عدالتی نژادی و بی رحمی پلیس و پس از اینکه قرمزها گفتند نام خود را تغییر می دهند ، هندی ها گفتند که در مورد آنها تجدید نظر کنند.

در سال 1914 ، Cleveland Naps – به نام مدیر تالار مشاهیر Nap Lajoie نامگذاری شد – 102 بازی را از دست داد و درصد سود 0.333 را ثبت کرد که هنوز هم بدترین امتیاز محسوب می شود. حضور از 541،000 به 186،000 کاهش یافت ، لاژوی به دو و میدانی فیلادلفیا رفت و کلیولند نام مستعار جدیدی را انتخاب کرد.

لقب هندی معمولاً با بازیکن خارجی لوئیز سوکالکسیس ، یک هندی که از 1897 تا 1899 در تیم کلیولند بازی می کرد ، زمانی که تیم به عنکبوت ها معروف بود ، مرتبط است. با این حال ، در 17 ژانویه 1915 ، بازرگان کلیولند دشت تغییر نام تیم را به شرح زیر توضیح داد: “رئیس جمهور سامرز از نویسندگان بیس بال کلیولند دعوت کرد تا انتخاب شوند. عنوان هند انتخاب آنها بود ، زیرا یکی از نامهایی بود که سالها پیش در باشگاه قدیمی لیگ ملی در کلیولند استفاده می شد. “[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme