[ad_1]

پنج سال ناامیدی در روز سه شنبه در یک ورزشگاه خالی در اورلاندو ، فلوریدا برای ببر مکزیکی به پایان رسید ، در حالی که برای LAFC باخت 2-1 در فینال لیگ قهرمانان CONCACAF به پایان رسیدن یک بازی مطلوب در معتبرترین رقابت فوتبال باشگاهی در منطقه نبود. .

تیم تیگرس ، شاید بهترین تیم مکزیک در یک دهه اخیر ، در چهار سال گذشته سه بار در این مسابقات حضور داشته است تا اینکه بالاخره جام را از آن خود کند. و به حق ، این دو بازیکن برجسته در تاریخ طولانی تیم بودند که این اتفاق را رقم زدند.

هوگو آیالا که بیشترین بازی پیراهن تیگرس را انجام داده بود ، در دقیقه 72 برتری LAFC را پاک کرد ، در حالی که آندره-پیر گیگناک ، گلزن برتر تیم در تمام زمانها ، 12 دقیقه بعد برنده بازی شد.

دیگو روسی در دقیقه 61 نتیجه LAFC را به دست آورد.

جینیاک ، گلزن برتر مسابقات با شش گل ، با ماسک اسپانیایی پشت سر گذاشت و گفت: “سرانجام”. “ما استحقاقش را داریم. امروز نوبت تیگرس است. “

نوبت تیگرس بود که در جام جهانی فیفا در ماه فوریه در قطر بازی کند ، یک زمین هفت تیمی با هدایت بایرن مونیخ ، قهرمان اروپا. در همین حال ، LAFC در حال بازگشت به خانه است ، اما نه قبل از ساخت داستان خود.

LAFC با پیروزی برابر لئون ، کروز آزول و کلوب آمریکا ، اولین تیم MLS است که سه تیم MX League را در همان مسابقات حذف کرده است. و بیشتر روزهای سه شنبه شب ، او به نظر می رسید اولین تیم MLS است که قهرمان لیگ قهرمانان می شود.

“ما بسیار ناامید هستیم. من فکر کردم که ما 70 دقیقه بازی برای آنها مشکل داشتیم. ” “ما در بعضی از این مسابقات واقعا فوتبال خوبی بازی کردیم. من فکر کردم که راه رفتن ما بعد از بازی امشب واقعا خوب است. ذهنیت بازی در فینال و پاس دادن به بازی مهم است.

“بنابراین ما در نهایت راهی ناامیدکننده به دست خواهیم آورد.”

در نیمه اول شکسته ، LAFK Tiger را به تمام قسمتهای میدان فشار داد ، که 26 خطا را دید ، اما فقط یک ضربه به سمت دروازه زد. کارلوس ولا که در سه بازی قبلی خود در لیگ قهرمانان اروپا 5 گل به ثمر رسانده است ، در معرض کبودی ها و کبودی ها بوده و پنج خطا مرتکب شده است که بیشتر آنها مربوط به مدافع چپ عیسی دئوزاس بوده است.

هنوز هم چون خطا ها روی هم قرار گرفته بود ، ماریو اسکوبار ، داور گواتمالایی کارت های خود را در جیب خود نگه داشت. بنابراین بردلی در نیمه وقت برگ برنده خود را بازی کرد ، وسط زمین را برای ولا پاکسازی کرد ، و مهاجم مرکزی دنی موسوفسکی را به سود بال نوجوان کوادو اوپوکو روی نیمکت فرستاد.

هوگو آيالا ، مدافع تيگرس ، گل خود را نزديك به مدافع LAFC ، ديگو پالاسيوس جشن مي گيرد.

هوگو آيالا ، مدافع تيگرس ، سمت راست ، گل خود را در نيمه دوم نزديك مدافع LAFC در نيمه دوم روز سه شنبه در اورلاندو ، فلوريدا جشن گرفت.

(جان راو / آسوشیتدپرس)

ولا بدون برخورد به در کار را تمام کرد ، اما سریع اوپوکو حضور خود را احساس کرد و بازی ای را که در وسط زمین گیر کرده بود پیدا کرد. نتیجه حاصل روسی در اولین ضربه LAFC برای گل شب در دقیقه 61 بود.

این سکانس با دریافت توپ توسط ولا به مارک-آنتونی کی در فضای بالای محوطه جریمه آغاز شد. در حالی که ولا از سمت چپ به سمت دروازه شلیک کرد ، کی برگشت و یک پاس عالی به تیر راست روسی زد که توپ را زد.

هیچ تیم MLS در یک ساعت بازی لیگ قهرمانان را انجام نداده است ، اما LAFC شلیک دیگری به دروازه نخواهد زد و 11 دقیقه بعد نیز برتری از بین می رود. کی نیز در این امر نقش داشت ، پس از ضربه سر آیالا لج شد و نتوانست توپ را از روی خط نزدیک تیر دروازه دفع کند. نیکولاس لوپز با یک ضربه کرنر بلند و خمشی با پای چپ یک پاس گل دریافت کرد.

این چیزهایی را برای جیگناک ایجاد کرد. وقتی مدافعان LAFC بعد از بیش از 80 دقیقه فشار دادن Tigres ناپدید شدند ، لوئیز رودریگز با نشانهی نزدیک تیر دروازه به بیرون دروازه بان رسید. وقتی به بالای محوطه جریمه رسید ، قبل از پرتاب توپ به جیگناك در وسط ، سمت چپ را قطع كرد و موازی با در دوید. فرانسوی از آنجا پایان آسانی داشت.

در همین حال ، LAFC مجبور شد به اولین برداشت خوب رضایت دهد.

توکا فرتی ، مدیر ببر گفت: “من شخصاً دوست دارم که چگونه بردلی کار می کند و تیمش چگونه بازی می کند.” “ما حریف بزرگی را شکست دادیم.”[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر