با توجه به این که این جراحی نیازی به برش ندارد، زمان بهبودی گوش نسبت به جراحی باز ممکن است سریعتر باشد و خطرات و عوارض آن نیز کمتر باشد. ممکن است در ابتدا از نتیجه عمل رضایت داشته باشید ؛ ولی با گذشت زمان شاهد افتادن نوک بینی خود باشید. این نوع روش ممکن است برای همه مناسب نباشد. معمولا بخیه های به گونه ای زده می شوند که قابل مشاهده نباشد. کبودی: هماتوم یا لخته خون میتواند در زیر پوست گوش حدود 1 الی 3 روز بعد از عمل گوش برجسته ایجاد شود که درد علامت اصلی آن است. عمل زیبایی بینی یک عمل جراحی اورژانسی نیست. درمان پیشگیرانه در منزل: اگر اطمینان دارید که گوش شما سوراخ یا زخمی ندارد، شما میتوانید از یک محلول دستساز برای جلوگیری از ابتلا به گوش شناگر استفاده کنید. پزشکی را که دارای نظرات منفی بیشتری بود، از لیست خود خط بزنید.

چرا که این جراحی نسبت به عمل بینی اولیه ، از پیچیدگی بیشتری برخوردار است و تنها یک جراح خبره می تواند ، مشکلات جراحی بینی قبلی را بدون کوچکترین آسیب دیدگی برطرف نماید. یکی از عواملی که سبب می شود ، افراد ناگزیر به انجام عمل بینی ترمیمی شوند ، انتخاب یک جراح بینی کم تجربه در جراحی بینی قبلی شان می باشد. انتخاب جراح جراحی بینی ثانویه از اهمیت بیشتری برخوردار است. راز جراحی به شما توصیه می کند ، که در صورت عدم وجود نمونه کارهای یک جراح در اینترنت و فضای مجازی ، آن پزشک را از لیست خود خط بزنید. اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید. با توجه به فراگیری و محبوبیت بی سابقه عمل های جراحی زیبایی به ویژه جراحی بینی ، یکی از مهمترین سوالاتی که در ذهن متقاضیان این عمل جراحی شکل می گیرد ، اینست که چگونه می توان یک جراح بینی خوب را انتخاب کرد ؟ خیر بخاطر اثرات بیهوشی اینکار ممکن نیست و حتما باید اینکار توسط فرد دیگری انجام گیرد.

ظاهر نامطلوب: گاهی اوقات، نتایج جراحی ترمیمی یا زیبایی، آن چیزی نیست که فرد انتظار دارد و گوشها ممکن است نامتقارن، نزدیک به سر یا خیلی دور از سر شوند. مانند هر عمل جراحی بزرگ دیگری ، آتوپلاستی خطر خونریزی ، عفونت و واکنش نامطلوب به بیهوشی را به همراه دارد. هزینه عمل جراحی اتوپلاستی بسته به فاکتورهای متفاوتی که در هر شخص وجود دارد، متغیر است. دلایل مختلفی وجود دارد که کودکان بیشتر از بزرگسالان در معرض خطر عفونتهای گوش قرار دارند. پیدا کردن جراح ماهر تا حد زیادی به بودجه شما برای عمل بینی بستگی دارد. آسیب به غضروف: این عارضه میتواند ناشی از عفونت، هماتوم، یا محکم شدن بخیهها باشد و برای جلوگیری از مشکلات بعدی، مراقبتهای پزشکی لازم است. همچنین لازم است از میزان رضایت بیماران از نتیجه جراحی با آن جراح ، مطلع شوید. در طی این روش، جراح بعد از بیحسی موضعی یا بیهوشی عمومی، یک سوزن را در غضروف گوش فرو میبرد تا انعطافپذیری آن را افزایش دهد.

یکی از جراحان پلاستیک اروپا در مورد نحوه ی این عمل بیان می کند که یک برش کوچک در پشت گوش کودک می زنند و قسمت هایی از غضروف را بر می دارند و شکل گوش کودک طبیعی می شود. در این نوع عمل برشهای ایجادشده در سطح حداقل قرار دارند. در ابتدای کار، جراح در مورد نوع و چگونگی روش عمل گوش توضیحاتی به شما ارائه خواهد داد و یک گزینه درمانی مناسب برای شما در نظر گرفته می شود. اتوپلاستی را میتوان در بیمارستان یا مرکز جراحی سرپایی انجام داد. عمل گوش می تواند اینگونه مشکلات گوش را در کودکان و بزرگسالان، رفع نماید. کودکان نباید تا پایان رشد گوش، اتوپلاستی داشته باشند. روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید! اتوپلاستی معمولا در بیمارستانهای فوق تخصصی و کلینیک جراحی زیبایی گوش تحت اداره یک جراح پلاستیک یا گوش و حلق و بینی انجام میشود. جراحی چگونه انجام میشود؟

 

عمل زیبایی گوش
جراحی زیبایی گوش
جراحی زیبایی لاله گوش
جراحی زیبایی گوش کودکان
جراحی زیبایی گوش در تهران
عمل زیبایی گوش در تهران
عمل جراحی زیبایی گوش در تهران
عمل زیبایی لاله گوش در تهران
جراحی گوش برجسته
جراحی عقب بردن گوش
جراحی گوش برامده
جراحی گوش کودکان
عمل گوش برجسته
عمل جراحی گوش برجسته
درمان برجستگی گوش
جراحی گوش برجسته تهران
جراحی گوش برجسته کودکان
جراحی زیبایی لاله گوش اتوپلاستی
جراحی اتوپلاستی
جراحی اتوپلاستی گوش
جراحی اتوپلاستی در تهران
جراحی اتوپلاستی تهران
اتوپلاستی گوش
جراحی زیبایی گوش (اتوپلاستی)
اتوپلاستی گوش تهران

ایندکسر