حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای آنلاین


معرفی 4+1 <span class=changed>دکان</span> <span class=changed>تازه</span> <span class=changed>لوازم</span> خانگی” width=”640″ height=”424″ /></figure>
<p>فهرست:</p>
<ol>
<li><a href=مولودی مال
 • کالی ناب
 • خانگی لند
 • پیشرو مال
 • آبیدر استوک
 • فروشگاه لوازم خانگی اهمیت پشتوانه واردات مستقیم، مولودی کالا Moloudimall

  فروشگاه اینترنتی اثاثیه خانگی تیم مولودی جنس دارای بیش از سه ده سال فعالیت رشته ای در راستا اسباب و اثاث خانگی، به این معنی که از سال 1370 درگیر به کار و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، تیم مولودی متاع در حوزه فروش اسباب خانگی اصلی توجه به استانداردها و نیاز مشتریان با بالاترین میزان مرغوب بودن و مناسبت ترین قیمت، عمل خویش را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی آغاز کرده است.

  هم حال مولودی مال مفتخر است که کلیدی اعتنا به راضی بودن مشتریان و همکاران جزوء خوش نام ترین های بازار اسباب و اثاث خانگی کشور ایران باشد. در گفتگویی که مهم مادح مولودی مدیر ارشد این تیم داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان این گروه همراه آوردیم:

  امید میباشد که مشتریان مستمر و قدیمی هم کلیدی حضور در باشگاه مشتریان تارنما مولودی مال، ما را مفتخر کنند و هم‌زمان از هدایا و تخفیفات ویژه وبسایت اینترنتی لوازم خانگی مولودی متاع به جهت مشتریان دیرین استفاده نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال راضی بودن خریدار عزیز از خرید کردن خود، می‌باشد.

  مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

  برای مراجعه به وب سایت مولودی کالا میتوانید از نشانی زیر به کار گیری نمایید:

  آدرس تارنما قانونی تیم مولودی مال: https://moloudimall.com/

  لوگو مولودی مال
  لوگو مولودی مال

  فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

  فروشگاه کالی ناب در سال های گذشته به تیتر یک عدد از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، همین شرکت فعالیت خود در حوزه اسباب و اثاث خانگی را از سال ۲۰۱۸ با واردات محصولات اهمیت میزان مرغوب بودن دیجیتال آغاز کرد. محصولاتی عمدتا اهمیت مارک های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست این کمپانی از همان ابتدا بر این اصل بوده میباشد که لیاقت خریدار کالی ناب خرید یک جنس اهمیت میزان مرغوب بودن و رضایت بخش است و خیر هر کلایی با هر قیمیتی.

  اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از ارزش رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی هست هنگامی که هدف شما نیز ارائه محصولات دارای کیفیت و هم قیمت مطلوب و رقابتی می باشد کار پیچیده و مشکلی را پیش روی خود کالی ناب خواهید گذاشت. ولی این مجموعه امیدوار است که به یاری خدا و همت همکاران همچنان که تا به امروز در تحقق این کلیدی برنده بوده‌اند در آتی نیز جهت جلب رضایت مندی بیشتر مشتریانشان همت ببیشتری رخ بدهند.

  کالی ناب بی رقیب در بها محصولات شیائومی در بازار

  در ضمن فروشگاه کالی ناب رو در زمینه محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی حساس قیمت رقابتی و زیاد عالی به نسبت بازار ارزش محصولات شیائومی در حیث گرفت.

  برای مراجعه به فروشگاه کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

  آدرس وب سایت فروشگاه اینترنتی کالی ناب: https://kalinab.com/

  لوگو کالی ناب
  لوگو مغازه کالی ناب

  فروشگاه محصولات منزل و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

  یک وب سایت گزینه پسند برای بانوان و نوعروسان نقص‌ پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به تیتر یک بازرگانی مطمئن و به رخ حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته میباشد و از نخست سرمایه خود را بر تهیه و تنظیم محصولات حساس کیفیت بنا نهاده است.

  بهار سال ۱۴۰۰ کرکره مغازه اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا اساسی خدماتی مختلف و گلچین نمودن از بهترین برندهای بازار به جای تمامی چیز فروشی و فروش نامطمئن، اهمیت نگاهی کلیدی و هدف راضی بودن مشتریان خود را از در میان تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خویش تعیین کند؛ مطمئن‌تر، اصلی کیفیت‌تر و اصلی قیمت های منصفانه را به مشتریان جانِ خویش ارائه دهد. 

  فروشگاه اینترنتی اسباب و اثاث خانگی اورجینال

  در ارتباط با سایت خانگی لند اهمیت رئیس فروش با شخصیت این تیم حاذق و اهمیت کیفیت حرف کردیم و از میزان مرغوب بودن محصولات و تنوع زیاد این سایت به نسبت بقیه سایتها فروش اینترنتی محصولات اسباب و اثاث خانگی سوال پرسیدیم، ولی جواب آقای هیمن عبداله پوری جذاب و کافی بود:

  در سال چهارم فعالیت خواستیم کاری بزرگ‌تر نماییم و گامی نو برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و اهمیت مجموعه‌ای از بهترین مرکزها مستقیم صادرات محصولات اسباب خانگی و اثاثیه جانبی بر سر میز مذاکره نشستیم و دارای متخصصین همین حوزه در جهت همکاری برای پشتیبانی و هدایت خرید مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه این مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

  آقای هیمن عبداله‌پوری رئیس فروش گروه خانگی لند

  مشاهده و تحلیل محصولات سایت خانگی لند توصیه میشه، مخصوصا به جهت بانوان و دوستانی که به جهت تهیه جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

  خانگی لند لوگو
  لوگو دکان اینترنتی خانگی لند

  آدرس تارنما خانگی لند یک عدد از بهترین مراجع تهیه و تنظیم و خرید کردن جهیزیه عروس از بانه: https://khanegiland.com/

  پیشرومال یک وب سایت جامع از لوازم خانگی و محصولات تکنولوژی روز جهان pishromall

  سایت مغازه اینترنتی پیشرو مال ، از زیر مجموعه سایتهایی می باشد که تمرکز اصلی آن ها بر محصولات یگانه و تکنولوژیک است، این دکان در سال 1400 اهمیت فروش محصولات وبسایت آمازون در کشور‌ایران و اساسی بها کاهش از همین سایت بر سر زبانها افتاد.

  پیشرومال به رخ جدی، کار خویش را در حوزه محصولات ‘خانگی گجت و جانبی با میزان مرغوب بودن و گارانتی دار در سال 1401 شروع کرد. هدف این گروه فروش محصولات دارای میزان مرغوب بودن و اصلی قیمت های مطلوب و خدمات مختلفی از دیگر وب سایت ها می باشد. تیم پیشرومال عملکرد بر ارسال محصولات در سرعت بالا ترین دوران و بالاترین سرویس ها را دارد.

  مشاوره خرید کردن و پشتیبانی مشتریان در کمترین روزگار ممکن را دارد. ارزش محصولات موجود در پیشرومال سعی شده همواره به روز باشد و میتوانید با تصور ریلکس ثبت پیشنهاد نمائید.

  در واقع مورد قضیه خاصی که پیشرو جنس را در گزیده این نوشته ما گنجانده حضور گسترده محصولات سایت غالب آمازون در محصولات این تارنما اینترنتی می باشد.

  حتما سری به این وب سایت بزنید، احتمالا شما نیز نظیر ما محصولاتی رو اونجا پیدا نمایید که در بقیه سایتها یا سرچ های اینترنتی ایرانی نتونید ببینید:

  سایت پیشرومال: https://pishromall.com/

  فروشگاه پیشرومال
  لوگو دکان پیشرومال

  یک وبسایت بینظیر به جهت خرید کردن لپ تاپ استوک، مارک اسم آشنای آبیدر استوک Abidarstok

  اما برسیم به معرفی پنج‌مین آیتم از لیست معرفی 1+4 دکان برتر، فروشگاهی غیر لوازم خانگی اما واجب به جهت علاقمندان به لپ تاپ و خرید لپ تاپ، مغازه اینترنتی آبیدر استوک به تیتر وب سایت فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ درگیر به عمل شده است.

  حتما بخوانید:
  ورق گالوانیزه رنگی در ساندویچ پانل جنس ورق های ساندویچ پانل ساندویچ پانل گالوانیزه ماموت

  خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این قابلیت و امکان را به جهت مشتریان مهیا می‌آورد که بها ها را مقایسه نمایند و بتوانند مدل‌های متنوعی را تحلیل کنند. نکته جالب در آیتم لپ تاپ استوک ارزش آن است. دارایی مورد نیاز به جهت خرید کردن لپ تاپ استوک تقریبا یک سوم بودجه گزینه نیاز برای خرید کردن یک لپتاپ تازه اهمیت مشخصاتی مشابه است.

  اما آنچه مغازه لپ تاپ آبیدر استوک را از سایر رقبا متمایز می کند، علاوه بر بها منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره خوب قبل از خرید لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید هر لپ تاپی اساسی همین مجموعه در ارتباط باشید و محصولات همین فروشگاه رو یه نگاه بندازید.

  آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید فارغ از نگرانی

  مسئله حیاتی در خرید لپ تاپ های استوک میزان مرغوب بودن و اطمینان از کارکرد و سلامت بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار خوب به جهت راحتی خیال مشتریان، صد رد صد قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای کامل دستگاه را به جهت مشتریان ارسال میکنند.

  همچنین مهلت استفاده مشخصی را برای کاربران در حیث گرفته اند که در صورتی که در زمانه استعمال مشکلی متوجه دستگاه شد بدون هزینه دستگاه را رجوع دیتا و یا هزینه را به حساب خرید کننده واریز می‌نمایند و یا این که دستگاهی فارغ از خلل احتمالی برای ایشان ارسال میکنند.

  یکی دیگر از خدماتی که توسط آبیدر استوک ارائه می‌شود، امکان تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. دارای اعتنا به حجم بالای سفارشات، کارایی کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کمتر از ۴ روز کاری)

  برای خرید کردن و یا بازدید نوع های محشر لپ تاپ استوک صد رد صد به آبیدر استوک سر بزنید:

  خرید و قیمت لپ تاپ استوک : https://abidarstok.com/

  در غایت در یک جدول می تونیم همین چهار دکان رو دارای هم مقایسه کنیم:

  در جدول ذیل همت کردیم بهترین خصوصیت های هر دکان اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

  نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
  مولودی مال بالا بله بله بله عالی
  کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
  خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
  پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
  آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
  جدول مقایسه سرویس ها 1+4 دکان معرفی شده

  در صورتی که شما هم مغازه لطف میشناسید مطلقا معرفی کنید.

  نکات با در خرید اینترنتی

  امکان خرید کردن و فروش امن از نحوه اینترنت، علتی دارای برای موفقیت کسب‌وکارهای اینترنتی است. بسیاری از مشتریان نسبت به همین گونه معاملات شک وتردید دارند چون نگران‌اند که اطلاعات شخصیشان توسط هکرها یا کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. مهم امداد علم روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

  این فناوری‌ها به‌سرعت در حالا پیشرفت‌ هستند و هر روز برای امنیت و راحتی بخش اعظم خرید کردن و فروش اینترنتی یک راهکار تازه ابتکار اختراع می‌شود. دارای وجودِ این، هنوز نیز بخش اعظمی از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در به کارگیری از internet شک و تردید دارند و نگران مسائل امنیتی هستند.

  نکته حساس که در خرید کردن اینترنتی بایستی به آن دقت نمایید این است که خرید خود را از یک سایت دارای و خوش سوابق انجام دهید. حتما نظرات کاربران در ارتباط با ارآیه فرآورده و رضایت مشتریان را در نظر بگیرید.

  به این نکته اعتنا نمایید که به جهت پیدا کردن وبسایت های دارای در نتیجه های جستجو ممکن می باشد تقلبی رخ دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس تلاش نمایید وب سایت هایی که میشناسید را انتخاب نمایید نه لزوما تارنما هایی که در نتیجه های ابتدایی وب سایت گوگل بالا آمده اند. در اسم سایت مراقب اشتباه املایی یا این که دامنه ی آن (به تیتر مثال .net به جای .com .net) باشید و مطلقا از صدق و درستی آدرس وب سایت اطمینان حاصل کنید.

  حتما از سایتهای حساس ssl معتبر خرید کنید

  هرگز حیاتی استعمال از کارت اعتباری خود از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را کارگزاری نکرده است ، هیچ خرید کردن آنلاین و یا پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. البته این گزینه را به چه صورت متوجه شویم؟ سایتی که مهم SSL رمزگذاری شده هست نشانی اینترنتی آن اهمیت HTTPS آغاز می شود نه صرفا مهم HTTP.

  علاوه بر این نمادی از یک قفل کوچک نیز در آدرس توشه آن ظواهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار آدرس یا نوار شرایط پایین قرار دارد که جایگاه قرارگیری آن ، بستگی به گونه مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS هم اکنون حتی در وب سایت هایی که خرید کردن اینترنتی را ارائه نمی دهند نیز فعال هست ونشانه ای از امن بودن آن تارنما دارد. این استاندارد تا جایی اصلی است که وب سایت گوگل Chrome هر برگه ی بدون رمزگذاری SSL را به عنوان “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

  اهمیت داشتن درگاه پرداخت

  یکی از بهترین عمل هایی که در سال های آخر در باطن مملکت آغاز شده، ثبت و ساماندهی مغازه های اینترنتی است. علامت اعتماد الکترونیکی که بوسیله وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران به دکان های آنلاین داده می شود بهترین شیوه به جهت تشخیص و شناسایی یک وب وب سایت معتبر از وب سایت های نا امن و کلاهبردار است.

  تمامی مغازه های آنلاین می توانند مهم ثبت نام اینترنتی در سامانه علامت اعتماد الکترونیکی به نشانی www.enamad.ir التماس ثبت اطلاعات و اختصاص نشانه اعتماد را داشته باشند. همینطور کلیه فروشگاه های آیتم تایید می بایست آرم اعتماد الکترونیکی را (که به شکل یک e آبی رنگ به همپا یک یا این که یک‌سری نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

  نکته چهارم: همان طور که می دانید جعل نمودن یک آیکون گرافیکی عمل چندان دشواری نیست. در عاقبت درصورتیکه میخواهید از امنیت یک وب وبسایت کاملا مطمئن گردید به اندازه می باشد به کاغذ به دست آوردن و کارهای حیاتی نشانه اعتماد الکترونیکی در این وب سایت مراجعه کنید و اصلی یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن وب سایت مورد لحاظ اطمینان پیدا کنید.

  درگاه بانکی را بررسی کنید

  فروشگاه های آنلاین برای خرید های الکترونیکی از درگاه های متصل به بانک های طرف قرارداد استعمال می کنند. پس در این نخست بایستی توجه داشته باشید که هیچ زمان به فروشگاهی که برای انتقال مبلغ خرید کردن از شماره کارت فردی به کار گیری می کند اعتماد نکنید. درگاه های بانکی حیاتی استفاده از پروتکل های امن SSL ارتباط شما را مهم بانک مورد نظر برقرار می کنند. به همین ترتیب اگر به نوار آدرس وب سایت بانکی که از شیوه مغازه به آن متصل شده اید اعتنا کنید، در شروع آن می بایست کلمه https را بازدید کنید. چنانچه ورقه خزانه گزینه لحاظ اهمیت عبارت http است هرگز داده ها حساب بانکی خویش را در آن وارد کنید.

  حتما بخوانید:
  اینجاست یک ویدیوی 2 دقیقه ای که باعث می شود اتصالات گلخانه خود را بازنگری کنید استراتژی

  نکته سوم: در زمان وارد نمودن داده ها کارتتان در برگه بانک گزینه نظر، حتی در صورتی که تمامی موقعیت دیگر هم مثبت بودند تا جای ممکن از برگه سوییچ های مجازی (Virtual Keyboard) به کارگیری نمایید تا ضریب امنیتی کار شما فراتر باشد. همچنین تا حد قابلیت از به اندازه نت ها و رایانه های موجود در مراکز عمومی مانند مدارس و دانشکده به جهت انجام خرید کردن اینترنتی به کارگیری نکنید.

  از مرورگر به روز به کار گیری کنید

  بسیاری از اشخاص از مرورگرهای سابق و غیراستاندارد مانند اینترنت اکسپلورر نسخه ۶ یا این که مرورگرهای کهن دیگر استعمال می‌کنند.

  توجه فرمائید که اگر به تندرست دیتاها خود کلیدی می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به درستی بر روی مرورگر خود ببینید، از آخری نسخه مرورگر آیتم علاقه‌تان به کار گیری کنید. چون در اورجینال مرورگرها خود اهمیت مشکلات و حفره‌های امنیتی میباشند که اصلی کشف آنها نسخه‌ای نو جهت پوشش این حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از آخرین ورژن مرورگرتان به جهت خرید الکترونیکی استفاده کنید.

  از رمز دوم پویا به کارگیری کنید

  رمز پویا کارت بانکی یک عدد از اصلی‌ترین مورد ها امنیتی به جهت دوری از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های متعدد برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. همین روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی کلیدی روش‌های مختلف برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در مملکت دوچندان گسترده شده و بسیاری از افرادی که اطلاعات کمی از روش‌های سارقان امروزی دارا‌هستند دچار ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

  در حالت رمز اثبات شما برای خرید کردن اینترنتی یا انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم مستمر دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری مانند شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به طرز فیشینگ سارقان به شکلی اعضا را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک صفحه جعلی پرداخت می‌کشانند.

  مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا همان رمز پویا راهکاری برای رسیدن به امنیت در سرویس ها اینترنتی است. در مقابل رمز ثابت، رمز پویا قرار داراست و به معنای واژه و کلمه رمزی هست که می‌تواند صرفا برای یک بار در تراکنش آیتم استعمال قرار گیرد. بر شالوده آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ استدلال شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در مرزوبوم است. به همین خاطر استعمال از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز ثابت در دستور عمل قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود اساسی جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی تمامی بانک‌ها می‌توان مقدار قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کاهش داد.

  با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کمتر می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای به کار گیری از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر بار خرید کردن اینترنتی یا پرداخت‌های نیازمند رمز دوم کارت، از رمز پویا که بانک در اختیارشان قرار می‌دهد، به کار گیری کنند.

  روش فعالسازی رمز پویا برای خرید کردن اینترنتی

  پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی فقط و صرفا به وسیله خزانه صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر خزانه می‌توانند برای اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خویش به شعب آن بانک مراجعه کنند. همینطور اخذ رمز پویا از نحوه پیام کوتاه و یا راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های فراهم شده برای ارائه آن به مشتریان بوسیله بانک‌ها است. بانک مرکزی هم کلیدی هدف ارزیابی و راهبری این پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از شروع دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

  در بخش اعظم بانک‌ها باجه‌ای به مراد ارائه خدمات الکترونیک در لحاظ گرفته شده و مشتریان هر خزانه برای اخذ راهنمایی و خدمات مرتبط کلیدی رمز پویا می‌توانند به همین باجه‌ها مراجعه کرده و سرویس ها اخذ کنند. همینطور در شکل بروز مشکل، مشتریان می‌توانند همین کلیدی را از شیوه روابط‌عمومی مدیر شعب هر بانک پیگیری کنند. یا کلیدی مرکز پشتیبانی تلفنی خزانه تماس بگیرند.

  نکات پایانی

  معمولا فروشگاه‌های آنلاین، خدمات پرداخت اینترنتی را از روش یکی از از بانک‌های مرزوبوم دریافت می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین هنگامی می‌خواهید سطح پرداخت وجه را از طرز کارت انجام دهید وارد درگاه پرداخت خزانه مربوطه خواهید شد.

  بسیاری از سارقان اینترنتی اهمیت طراحی و تولید درگاه‌هایی مشابه به درگاه‌های مهم بانکی و آدرس‌های شبیه آن را در اختیار کاربران قرار دیتا و به محض وارد نمودن داده ها بانکی، مبادرت به سرقت داده ها حساب‌های بانکی و در غایت سرقت وجوه از حساب بانکی عضو می‌کنند، لذا باید نسبت به فعال کردن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خویش مبادرت کنند.

  مجرمان سایبری حیاتی ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و باور نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، لوازم خانگی و بسته‌های هدیه اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا عضو را وارد ورقه جعلی و مشابه سازی شده خزانه کرده یا این که در بعضا از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مانند دیوارو شیپور اقدام به گرفتن قسمتی از پول جنس به تیتر پیش پرداخت یا این که همان بیعانه کرده و آنگاه قطع ارتباط می‌کنند.

  در انتها باز نیز باید به همین نکته اشاره نماییم که یک دکان دارای را نمی اقتدار تنها اساسی دقت به مرتبه آن در وب سایت هایی نظیر الکسا یا این که تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن شناخت و ممکن میباشد یک صفحه فروشگاهی بی آلایش در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب وب سایت پر زرق و برق اینترنتی اهمیت هزاران مشاهده کننده و درجه جهانی بالا داشته باشد. با رعایت همین نکته ها بی آلایش می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

  در دهه اخیر، با اعتنا به سرعت بالای خرید، سرعت بالای ارسال، هزینه کمتر و صرفه جویی از اتلاف وقت افراد به خرید اینترنتی تمایل دوچندان زیادی نشان داده‌اند البته نکته‌ای که همواره از شروع به دست آوردن و کارهای اینترنتی مطرح بود و افراد نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

  به یاد داشته باشید که مهم توجه به دغدغه‌های افراد در دنیای کنونی، خرید اینترنتی در هر جایی از دنیا گریز ناپذیر است. از این رو ملاحضات و نکته ها بالا از مهمترین مواردی هست که می‌تواند به جهت اعتماد به یک مغازه اینترنتی به شما یاری کند و دانایی شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آینده بالا پیروزشود تا در غایت خرید کردن اینترنتی سوای دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

  امیدواریم همین مقاله توانسته باشد به جهت شما در خرید اینترنتی خوب تر یاری کننده و راهنما باشد.

  با تشکر

  زیاد

  دیدگاهتان را بنویسید

  hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesKamagrasu tesisatçısıBağlama Büyüsügates of olympus oyna