حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای مجازی


معرفی 4+1 <span class=changed>فروشگاه</span> <span class=changed>جدید</span> <span class=changed>اسباب و اثاث</span> خانگی” width=”640″ height=”424″ /></figure>
<p>فهرست:</p>
<ol>
<li><a href=مولودی مال
 • کالی ناب
 • خانگی لند
 • پیشرو مال
 • آبیدر استوک
 • فروشگاه اثاثیه خانگی اساسی پشتوانه واردات مستقیم، مولودی کالا Moloudimall

  فروشگاه اینترنتی اثاثیه خانگی مجموعه مولودی محصول حیاتی بیش از سه دهه عمل فن ای در راستا اسباب خانگی، یعنی از سال 1370 سرگرم به کار و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، مجموعه مولودی جنس در راستا فروش اسباب و اثاث خانگی حیاتی دقت به استانداردها و نیاز مشتریان اهمیت بالاترین کیفیت و مناسبت ترین قیمت، عمل خویش را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی آغاز کرده است.

  هم حال مولودی مال مفتخر می باشد که حساس اعتنا به رضایت مشتریان و همکاران جزوء خوش اسم ترین های بازار لوازم خانگی ایران باشد. در گفتگویی که کلیدی مادح مولودی مدیر ارشد همین گروه داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان این گروه ملازم آوردیم:

  امید میباشد که مشتریان مستمر و قدیمی هم اصلی حضور در باشگاه مشتریان تارنما مولودی مال، ما را مفتخر کنند و هم‌زمان از هدایا و تخفیفات ویژه وب سایت اینترنتی اثاثیه خانگی مولودی محصول به جهت مشتریان کهن استفاده نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال راضی بودن خریدار عزیز از خرید خود، می‌باشد.

  مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

  برای مراجعه به وب سایت مولودی جنس میتوانید از آدرس پایین استفاده نمایید:

  آدرس تارنما رسمی گروه مولودی مال: مولودی مال

  لوگو مولودی مال
  لوگو مولودی مال

  فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

  فروشگاه کالی ناب در سالیان قبلی به تیتر یکی از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، این کمپانی کار خویش در راستا اسباب خانگی را از سال ۲۰۱۸ اساسی واردات محصولات با میزان مرغوب بودن دیجیتال شروع کرد. محصولاتی عمدتا با برند های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست این کمپانی از همان ابتدا بر این اصل بوده است که لیاقت مشتری کالی ناب خرید یک متاع حیاتی میزان مرغوب بودن و رضایت بخش میباشد و خیر هر کلایی با هر قیمیتی.

  اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از ارزش رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی است هنگامی که هدف شما نیز ارائه محصولات مهم کیفیت و نیز قیمت مطلوب و رقابتی می باشد فعالیت بسیار پیچیده و مشکلی را پیش روی خود کالی ناب خواهید گذاشت. ولی همین گروه امیدوار میباشد که به امداد پروردگار و عملکرد همکاران کماکان که تا به امروز در به وقوع پیوستن این اصلی موفق بوده‌اند در آتی نیز جهت جلب راضی بودن مندی بخش اعظم مشتریانشان تلاش ببیشتری رخ بدهند.

  کالی ناب بی رقیب در قیمت محصولات شیائومی در بازار

  در ضمن فروشگاه کالی ناب رو در زمینه محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی حساس ارزش رقابتی و مضاعف خوب به نسبت بازار ارزش محصولات شیائومی در نظر گرفت.

  برای مراجعه به دکان کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر روی لینک ذیل کلیک نمایید:

  آدرس وب تارنما مغازه اینترنتی کالی ناب: کالی ناب

  لوگو کالی ناب
  لوگو مغازه کالی ناب

  فروشگاه محصولات خانه و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

  یک سایت گزینه پسند برای بانوان و نوعروسان خلل پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به تیتر یک بازرگانی مطمئن و به رخ حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته است و از در آغاز سرمایه خود را بر تنظیم محصولات اساسی کیفیت بنا گذارده است.

  بهار سال ۱۴۰۰ کرکره دکان اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا کلیدی خدماتی متفاوت و گلچین نمودن از بهترین برندهای بازار به جای همه چیز فروشی و فروش نامطمئن، با نگاهی اهمیت و هدف رضایت مشتریان خود را از در میان تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خویش انتخاب کند؛ مطمئن‌تر، حساس کیفیت‌تر و حیاتی ارزش های منصفانه را به مشتریان جانِ خود ارائه دهد. 

  فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی اورجینال

  در ارتباط اساسی سایت خانگی لند اهمیت مدیریت فروش محترم همین گروه قادر و مهم میزان مرغوب بودن حرف کردیم و از کیفیت محصولات و تنوع بسیار دوچندان همین سایت به نسبت بقیه سایتها فروش اینترنتی محصولات اسباب خانگی سوال پرسیدیم، اما پاسخ آقای هیمن عبداله پوری جذاب و به اندازه بود:

  در سال چهارم فعالیت خواستیم کاری بزرگ‌تر کنیم و قدمی تازه برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و کلیدی مجموعه‌ای از بهترین مرکزها مستقیم صادرات محصولات اثاثیه خانگی و اسباب و اثاث جانبی بر سر میز رای زنی نشستیم و با متخصصین این راستا در جهت همکاری به جهت پشتیبانی و راهنمایی خرید کردن مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه همین مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

  آقای هیمن عبداله‌پوری مدیریت فروش گروه خانگی لند

  مشاهده و باز‌نگری محصولات تارنما خانگی لند پیشنهاد میشه، مخصوصا برای بانوان و دوستانی که برای تهیه جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

  خانگی لند لوگو
  لوگو دکان اینترنتی خانگی لند

  آدرس سایت خانگی لند یکی از از بهترین مراجع تنظیم و خرید جهیزیه عروس از بانه: خانگی لند

  پیشرومال یک وب سایت جامع از اسباب و اثاث خانگی و محصولات تکنولوژی روز جهان pishromall

  سایت دکان اینترنتی پیشرو مال ، از تحت تیم سایتهایی می باشد که تمرکز مهم آن ها بر محصولات یگانه و تکنولوژیک است، همین فروشگاه در سال 1400 کلیدی فروش محصولات وبسایت آمازون در ایران و اساسی قیمت کاهش از همین تارنما بر سر زبانها افتاد.

  پیشرومال به رخ جدی، کار خود را در حوزه محصولات ‘خانگی گجت و جانبی کلیدی کیفیت و گارانتی دار در سال 1401 شروع کرد. هدف همین مجموعه فروش محصولات مهم کیفیت و اهمیت قیمت های مطلوب و خدمات متفاوتی از دیگر وب سایت ها می باشد. گروه پیشرومال کارایی بر ارسال محصولات در سریع ترین زمان و بالاترین خدمات را دارد.

  مشاوره خرید و پشتیبانی مشتریان در کمترین زمان ممکن را دارد. قیمت محصولات موجود در پیشرومال سعی شده همواره به روز باشد و میتوانید مهم تصور سهل وآسان تصویب توصیه نمائید.

  در واقع موضوع خاصی که پیشرو مال را در چکیده همین مقاله ما گنجانده حضور گسترده محصولات وبسایت چیره آمازون در محصولات همین وبسایت اینترنتی می باشد.

  حتما سری به همین سایت بزنید، احتمال دارد شما هم مثل ما محصولاتی رو اونجا پیدا کنید که در سایر سایتها یا سرچ های اینترنتی ایرانی نتونید ببینید:

  سایت پیشرومال: پیشرومال

  فروشگاه پیشرومال
  لوگو فروشگاه پیشرومال

  یک تارنما بینظیر به جهت خرید کردن لپ تاپ استوک، مارک نام آشنای آبیدر استوک Abidarstok

  اما برسیم به معرفی پنجمین آیتم از لیست معرفی 1+4 دکان برتر، فروشگاهی غیر اسباب خانگی البته ضروری به جهت علاقمندان به لپ تاپ و خرید لپ تاپ، دکان اینترنتی آبیدر استوک به تیتر وبسایت فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ درگیر به کار شده است.

  حتما بخوانید:
  شارژرها با نتیجه 45 بر صفر به نیو انگلند پاتریوت باختند

  خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این قابلیت را به جهت مشتریان فراهم می‌آورد که قیمت ها را مقایسه کنند و بتوانند مدل‌های متنوعی را تحلیل کنند. نکته جذاب در مورد لپ تاپ استوک ارزش آن است. بودجه آیتم نیاز برای خرید لپ تاپ استوک تقریبا یک سوم دارایی آیتم نیاز به جهت خرید کردن یک لپتاپ جدید مهم مشخصاتی شبیه است.

  اما آنچه مغازه لپ تاپ آبیدر استوک را از بقیه رقبا متفاوتی می کند، علاوه بر ارزش منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره خوب قبل از خرید لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید هر لپ تاپی حساس این گروه در رابطه باشید و محصولات همین فروشگاه رو یه نگاه بندازید.

  آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید بدون نگرانی

  مسئله اهمیت در خرید لپ تاپ های استوک کیفیت و اطمینان از کارکرد و سلامت بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار خوب برای راحتی تصور مشتریان، بی تردید قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای کامل دستگاه را به جهت مشتریان ارسال میکنند.

  همچنین مهلت به کارگیری مشخصی را برای کاربران در لحاظ گرفته اند که در صورتی که در دوران استعمال مشکلی متوجه دستگاه شد بدون هزینه دستگاه را رجوع دیتا و یا این که هزینه را به حساب خریدار واریز میکنند و یا این که دستگاهی سوای ایراد احتمالی به جهت ایشان ارسال میکنند.

  یکی دیگر از خدماتی که بوسیله آبیدر استوک ارائه می‌شود، قابلیت تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. اصلی اعتنا به حجم بالای سفارشات، تلاش کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کاهش از ۴ روز کاری)

  برای خرید کردن و یا این که تماشا دسته های محشر لپ تاپ استوک مطلقا به آبیدر استوک سر بزنید:

  خرید و ارزش لپ تاپ استوک : آبیدر استوک

  در نهایت در یک جدول میتونیم این چهار فروشگاه رو با نیز مقایسه کنیم:

  در جدول زیر عملکرد کردیم بهترین خصوصیت های هر مغازه اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

  نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
  مولودی مال بالا بله بله بله عالی
  کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
  خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
  پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
  آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
  جدول مقایسه خدمات 1+4 فروشگاه معرفی شده

  در صورتی که شما هم فروشگاه خوبی میشناسید بی تردید معرفی کنید.

  نکات حیاتی در خرید کردن اینترنتی

  امکان خرید کردن و فروش امن از طرز اینترنت، دلیلی کلیدی برای پیروزی کسب‌وکارهای اینترنتی است. اکثری از مشتریان نسبت به این دسته معاملات شک وتردید دارند زیرا نگران‌اند که داده ها شخصیشان توسط هکرها یا کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. کلیدی یاری علم روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

  این فناوری‌ها به‌سرعت در اکنون پیشرفت‌ میباشند و هر روز برای امنیت و راحتی بخش اعظم خرید و فروش اینترنتی یک استراتژی نو ابتکار اختراع می‌شود. کلیدی وجودِ این، هنوز نیز بسیاری از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در به کار گیری از internet تردید دارا‌هستند و نگران مسائل امنیتی هستند.

  نکته کلیدی که در خرید کردن اینترنتی بایستی به آن اعتنا نمایید همین میباشد که خرید کردن خویش را از یک تارنما اعتبار و خوش سابقه انجام دهید. قطعا نظرات کاربران در ارتباط اساسی ارآیه کالا و رضایت مشتریان را در نظر بگیرید.

  به همین نکته دقت نمایید که برای پیدا کردن تارنما های دارای در نتایج کاوش ممکن می باشد تقلبی شکل دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس همت نمایید وبسایت هایی که میشناسید را گزینش نمایید نیکی لزوما وب سایت هایی که در نتیجه ها ابتدایی گوگل بالا آمده اند. در اسم وبسایت مراقب خطا املایی یا این که دامنه ی آن (به تیتر مثال .net به جای .com .net) باشید و صد رد صد از صحت و درستی آدرس تارنما اطمینان حاصل کنید.

  حتما از سایتهای اهمیت ssl دارای خرید کنید

  هرگز دارای به کارگیری از کارت اعتباری خود از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را نصب نکرده هست ، هیچ خرید کردن آنلاین و یا پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. اما همین آیتم را به چه صورت متوجه شویم؟ سایتی که حساس SSL رمزگذاری شده هست آدرس اینترنتی آن کلیدی HTTPS آغاز می شود نیکی صرفا حیاتی HTTP.

  علاوه بر همین نمادی از یک قفل کوچک هم در نشانی بار آن ظاهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار نشانی یا نوار شرایط تحت قرار داراست که منزلت قرارگیری آن ، بستگی به گونه مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS هم اکنون حتی در وبسایت هایی که خرید اینترنتی را ارائه نمی دهند نیز فعال است ونشانه ای از امن بودن آن سایت دارد. همین استاندارد تا جایی کلیدی میباشد که وب سایت گوگل Chrome هر ورقه ی بدون رمزگذاری SSL را به تیتر “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

  از رمز دوم پویا استفاده کنید

  رمز پویا کارت بانکی یک عدد از اصلی‌ترین مورد ها امنیتی به جهت خودداری از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های گوناگون برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. این روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی اساسی روش‌های متفاوت برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در کشور بسیار گسترده شده و بخش اعظمی از کسانی که دیتاها یه خرده از روش‌های سارقان امروزی دارا هستند در گیر ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

  در موقعیت رمز ثابت شما به جهت خرید کردن اینترنتی یا انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم مستمر دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری مثل شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به نحوه فیشینگ سارقان به شکلی کاربران را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک کاغذ جعلی پرداخت می‌کشانند.

  مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا این که همان رمز پویا راهکاری برای رسیدن به امنیت در سرویس ها اینترنتی است. در در مقابل رمز ثابت، رمز پویا قرار دارااست و به معنای واژه و کلمه رمزی میباشد که می‌تواند فقط به جهت یک توشه در تراکنش گزینه به کارگیری قرار گیرد. بر اساس آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ عامل شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در مرزو بوم است. به این خاطر به کار گیری از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز ثابت در امر فعالیت قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود حساس جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی همه بانک‌ها می‌توان میزان قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کاهش داد.

  حتما بخوانید:
  چگونه با لباس بچگانه دریافت کردم شروع

  با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کاهش می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای به کار گیری از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر بار خرید کردن اینترنتی یا پرداخت‌های تهیدست رمز دوم کارت، از رمز پویا که بانک در اختیارشان قرار می‌دهد، استعمال کنند.

  اهمیت داشتن درگاه پرداخت

  یکی از بهترین فعالیت هایی که در سال های آخر در داخل مرزوبوم شروع شده، ثبت و ساماندهی فروشگاه های اینترنتی است. نشانه اعتماد الکترونیکی که بوسیله وزارت صنعت، معدن و تجارت کشور‌ایران به دکان های آنلاین دیتا می شود بهترین رویکرد به جهت تشخیص و شناسایی یک وب تارنما اعتبار از وب سایت های نا امن و کلاهبردار است.

  تمامی مغازه های آنلاین می توانند دارای ثبت نام اینترنتی در سامانه نماد اعتماد الکترونیکی به آدرس www.enamad.ir التماس ثبت دیتاها و اختصاص نشانه اعتماد را داشته باشند. همینطور تمامی دکان های گزینه تایید می بایست علامت اعتماد الکترونیکی را (که به شکل یک e آبی رنگ به ملازم یک یا چند نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

  نکته چهارم: به عبارتی طور که می دانید جعل کردن یک آیکون گرافیکی عمل چندان دشواری نیست. در عاقبت چنانچه میخواهید از امنیت یک وب وب سایت به طور کامل مطمئن گردید به اندازه هست به کاغذ کسب و کارهای با آرم اعتماد الکترونیکی در این وب سایت مراجعه نمایید و اهمیت یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن سایت مورد نظر اطمینان پیدا کنید.

  درگاه بانکی را بررسی کنید

  فروشگاه های آنلاین به جهت خرید کردن های الکترونیکی از درگاه های متصل به خزانه های طرف قرارداد استفاده می کنند. پس در همین نخست بایستی دقت داشته باشید که هیچ گاه به فروشگاهی که به جهت انتقال مبلغ خرید کردن از شماره کارت فردی استعمال می نماید اعتماد نکنید. درگاه های بانکی اصلی به کارگیری از پروتکل های امن SSL ارتباط شما را با بانک مورد حیث برقرار می کنند. به همین ترتیب چنانچه به نوار نشانی وب وبسایت بانکی که از نحوه فروشگاه به آن متصل شده اید دقت کنید، در شروع آن می بایست عبارت https را مشاهده کنید. چنانچه برگه خزانه گزینه نظر مهم کلمه http می باشد هیچوقت اطلاعات حساب بانکی خود را در آن وارد کنید.

  نکته سوم: در هنگام وارد کردن دیتاها کارتتان در ورقه خزانه گزینه نظر، حتی درصورتیکه همه حالت دیگر هم مثبت بودند تا جای ممکن از صفحه دکمه های مجازی (Virtual Keyboard) استعمال کنید تا ضریب امنیتی عمل شما بالاتر باشد. همینطور تا حد قابلیت و امکان از به اندازه نت ها و رایانه های موجود در مرکز ها عمومی نظیر مدرسه های و دانش گاه برای انجام خرید اینترنتی استعمال نکنید.

  از مرورگر به روز استعمال کنید

  بسیاری از افراد از مرورگرهای سابق و غیراستاندارد مثل اینترنت اکسپلورر نسخه ۶ یا مرورگرهای سابق دیگر استفاده می‌کنند.

  توجه فرمایید که اگر به سالم اطلاعات خود مهم می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به صدق روی مرورگر خود ببینید، از پایانی نسخه مرورگر آیتم علاقه‌تان استعمال کنید. زیرا در اورجینال مرورگرها خود حیاتی مشکلات و حفره‌های امنیتی میباشند که اصلی کشف آن‌ها نسخه‌ای جدید جهت پوشش همین حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از پایانی ورژن مرورگرتان برای خرید الکترونیکی استعمال کنید.

   

  روش فعالسازی رمز پویا برای خرید کردن اینترنتی

  پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی فقط و صرفا توسط خزانه صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر بانک می‌توانند برای اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خویش به شعب آن بانک مراجعه کنند. همچنین دریافت رمز پویا از شیوه پیامک و یا این که راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های مهیا شده برای ارائه آن به مشتریان توسط بانک‌ها است. خزانه مرکزی هم حیاتی هدف ارزیابی و راهبری این پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از شروع دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

  در عمده بانک‌ها باجه‌ای به منظور ارائه سرویس ها الکترونیک در نظر گرفته شده و مشتریان هر خزانه برای دریافت هدایت و خدمات دارای ربط اصلی رمز پویا می‌توانند به این باجه‌ها مراجعه کرده و سرویس ها دریافت کنند. همچنین در شکل بروز مشکل، مشتریان می‌توانند همین دارای را از طرز روابط‌عمومی مدیر شعب هر بانک پیگیری کنند. یا اهمیت مرکز پشتیبانی تلفنی خزانه تماس بگیرند.

  نکات پایانی

  معمولا فروشگاه‌های آنلاین، خدمات پرداخت اینترنتی را از طرز یکی از از بانک‌های کشور دریافت می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین هنگامی می‌خواهید مرحله پرداخت وجه را از طرز کارت انجام بدهید وارد درگاه پرداخت خزانه مربوطه خواهید شد.

  بسیاری از سارقان اینترنتی اصلی طراحی و ساخت درگاه‌هایی شبیه به درگاه‌های اهمیت بانکی و آدرس‌های شبیه آن را در اختیار اعضا قرار داده و به محض وارد کردن اطلاعات بانکی، اقدام به سرقت داده ها حساب‌های بانکی و در نهایت سرقت وجوه از حساب بانکی کاربر می‌کنند، لذا می بایست نسبت به فعال کردن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خویش اقدام کنند.

  مجرمان سایبری اهمیت ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و باور نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، لوازم خانگی و بسته‌های هدیه مبادرت به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا عضو را وارد کاغذ جعلی و شبیه سازی شده خزانه کرده یا این که در بعضی از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مانند دیوارو شیپور اقدام به گرفتن بخشی از پول متاع به عنوان پیش پرداخت یا به عبارتی بیعانه کرده و آن‌گاه جدا رابطه می‌کنند.

  در انتها گشوده هم بایستی به همین نکته اشاره نماییم که یک فروشگاه دارای را نمی توان تنها اهمیت دقت به مرتبه آن در وب وب سایت هایی نظیر الکسا یا تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن شناخت و ممکن هست یک کاغذ فروشگاهی بی آلایش در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب وب سایت لبریز زرق و برق اینترنتی اصلی هزاران مشاهده کننده و مرتبه جهانی بالا داشته باشد. حساس رعایت همین نکات ساده می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

  در دهه اخیر، اهمیت اعتنا به شتاب بالای خرید، شتاب بالای ارسال، هزینه کمتر و صرفه جویی از اتلاف وقت اشخاص به خرید کردن اینترنتی تمایل فراوان متعددی نشان داده‌اند اما نکته‌ای که همواره از شروع به دست آوردن و کارهای اینترنتی مطرح بود و افراد نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

  به یاد داشته باشید که کلیدی دقت به دغدغه‌های اشخاص در دنیای کنونی، خرید اینترنتی در هر جایی از دنیا فرارو گریز ناپذیر است. از این رو ملاحضات و نکته ها بالا از مهمترین مواقعی هست که می‌تواند به جهت اعتماد به یک دکان اینترنتی به شما کمک نماید و درایت شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آینده بالا پیروزشود تا در نهایت خرید کردن اینترنتی سوای دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

  امیدواریم این نوشته توانسته باشد به جهت شما در خرید اینترنتی خوب تر امداد کننده و راهنما باشد.

  با تشکر

  دیدگاهتان را بنویسید

  hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesKamagrainat box açılmıyorMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisdeneme bonusu veren siteler