2021 کالج Rose Bowl College ، پلی آف در حاشیه ترافیکتقریباً حتمی است که مرحله نیمه نهایی کالاهای فوتبال کالج در گل رز بازی نخواهد شد.

تصمیمی برای نگه داشتن این بازی در پاسادنا یا انتقال آن به جای آن در انتظار است ، که به خانواده و دوستان شرکت کننده اجازه می دهد در آن شرکت کنند. تورنمنت گل رز در دو درخواست خود به مقامات بهداشتی ایالتی برای اجازه حضور 400-500 تماشاگر در ورزشگاه با 95000 صندلی برای بازی اول ژانویه رد شد.

به گفته افرادی که با این مباحث آشنا هستند ، ایده حفظ بازی در پاسادنا از بین رفته است. شورای شهرداری پاسادنا باید تصمیم بگیرد که اجازه دهد از لقب “بازی جام صورتی” در جاهای دیگر استفاده شود.

یک مکان ممکن برای فرود استادیوم AT&T ، خانه کابوی های دالاس است. با این حال ، این استادیوم در تاریخ 30 دسامبر میزبان بازی Cotton Bowl Classic خواهد بود ، که این چرخش را به چالشی تبدیل می کند.

ESPN این هفته اعلام کرد که Capital One اسپانسر جدید بازی خواهد بود.

کارمندان مسابقات رز تلاش مشترکی را برای حضور خانواده و دوستان در این بازی انجام دادند ، اما پنجشنبه شب نامه ای دو صفحه ای از ایالت دریافت کردند که آخرین شکایت را رد کرد.

اریکا پان ، افسر بهداشت عمومی در وزارت بهداشت کالیفرنیا نوشت: “ما افتخار و سنتی را که در پاسادنا برای شرکت در کاسه گل رز سال نو اتفاق می افتد درک می کنیم.” “با این حال ، هیچ محدودیتی برای این ویروس وجود ندارد.”

پان آن را “ویروس و وضعیت پویا” خواند و نوشت: “به همین دلیل ما یک روش آهسته و دقیق و مبتنی بر علم را برای تعیین زمان شروع فعالیت ها انتخاب کردیم.”

بازیکنان احتمالی این بازی آلاباما ، کلمسون ، نوتردام ، اوهایو و تگزاس A&M هستند. اعلام مسابقه روز یکشنبه اعلام می شود.

اگر رز بول این بازی را از بین ببرد ، س remainingال باقیمانده این خواهد بود که آیا سال آینده در نیمه نهایی CFP برنده خواهد شد یا باید در چرخش سنتی سه ساله منتظر نوبت خود باشد.
منبع: paper-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>