49ers به ​​دلیل قوانین جدید COVID در آریزونا میزبان دو بازی خواهد بودسان فرانسیسکو 49ers که به دلیل محدودیت های COVID-19 قادر به بازی در استادیوم خود نیست ، یک خانه موقت با رقیب آریزونا کاردینالز خواهد داشت.

49ers روز دوشنبه اعلام کردند که آنها دو بازی خانگی – در مقابل بوفالو در 7 دسامبر و واشنگتن در 13 دسامبر – در استادیوم State Farm در گلندیل ، آریزونا ، خانه کاردینال ها انجام خواهند داد.

شهرستان سانتا کلارا قوانین جدیدی را در آخر هفته اعلام کرد ، که از روز دوشنبه به اجرا درآمد ، که شامل سه هفته ممنوعیت تمرینات ورزشی و بازی ها است. علاوه بر این ، طبق قوانین ، هرکسی که بیش از 150 مایل از شهرستان دور شده باشد ، به مدت 14 روز در قرنطینه است.

49ers گفتند که بعداً در مورد برنامه های عملی اطلاعات خواهند داشت.

49ers در بیانیه ای گفت: “Cardinals ، استادیوم ایالتی و لیگ از ما پشتیبانی می كنند و عقب نشینی می كنند ، در حالی كه ما روی بسیاری از مسائل لجستیك مربوط به جابجایی بازیهای NFL كار می كنیم.”

این قوانین همچنین بر تیم های San Jose Sharks NHL و تیم های کالج استنفورد و San Jose تأثیر خواهد گذاشت.

در خبرهای دیگر در مورد همه گیری در دنیای ورزش:

مینه سوتا بازی شنبه مقابل نورث وسترن را به پایان رساند ، دومین بازی پیاپی برای گافرها به دلیل پرش در پرونده COVID-19.

مربی میشیگان ، جیم هاربو گفت که جلسات این تیم که قرار بود به صورت حضوری برگزار شود ، روز دوشنبه پس از افزایش تعداد آزمایشات مثبت برای ویروس کرونا برگزار می شود.

شارلوت هورنتز به دلیل همه گیری همه گیر اجازه نمی دهد هواداران برای شروع فصل در بازی های خانگی شرکت کنند. این تیم روز دوشنبه گفت که تصمیم خود را پس از مشورت با مقامات دولت ایالتی و محلی گرفته است. هورنتس در 12 دسامبر در خانه مقدماتی را افتتاح می کند.

تیم بسکتبال مردان وندربیلت به دلیل آزمایش مثبت ویروس کرونا در تورنمنتی در کانکتیکات بازی نمی کند. این تیم فعالیت های بسکتبال را متوقف کرده است.

فرماندار نیوجرسی ، فیل مورفی گفت که همه ورزش های داخل سالن جوانان در این ایالت به دلیل حجم کار موارد COVID-19 از روز شنبه به حالت تعلیق در خواهد آمد.

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.
منبع: paper-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>