Aries نمی تواند Deebo Samuel را از گرفتن آمادگی دفاعی باز داردشاید برج حمل به اندازه کافی فیلم تماشا نکرده باشد.

شاید آنها این کار را کردند ، اما کار هنوز دشوار بود.

دلیل این امر هرچه باشد ، نتیجه این است – وقتی مهم بود ، برج حمل نمی تواند جایگزین Debo Samuel ، جانشین San Francisco 49ers باشد.

بیش از یک ماه پس از دریافت کننده سال دوم در پیروزی سانفرانسیسکو در بازی اول نقش اساسی داشت ، ساموئل بار دیگر خط دفاع Aries را پاره کرد و در پیروزی 23-20 برابر Tarani در ورزشگاه SoFi 11 ضرب برای 133 یارد با 13 گل جمع کرد.

این بار او این کار را با یک بازیکن خط حمله پشتیبان انجام داد و بیش از نیمی از 252 متری نیک مولنز را گزارش داد. مربی Kyle Shanahan گفت که او با “تعارف نرم” به Saul نزدیک شد و گفت بهتر است در مورد نفس خود اغراق نکنم.

اما در ظاهر او گیرنده را بسیار ستود.

شاناهان گفت: “او یکی از بهترین فوتبالیست هایی است که من تاکنون بوده ام.” “مهم نیست که چقدر خوب است یا چقدر خوب به نظر می رسد. او این کار را خواهد کرد “

در یک بازی که در آن هر دو تیم به دفاع قدرتمند اعتماد کردند ، که باعث هفت گردش مالی جمعی شد ، خطای 49ers به ​​ساموئل متکی بود.

این اولین بازی ساموئل بود که سه بازی را با آسیب دیدگی از ناحیه پا از دست داد. بعد از اینکه مولنس در اولین اجرا پاس دریافت کرد ، خطای 49ers در ساموئل در 33 و 26 متری به وجود آمد و اولین برخورد در سانفرانسیسکو را ایجاد کرد.

اولین تولید از برنامه بازی سانفرانسیسکو برای هفته 6 در برابر Rams در ورزشگاه Levi تقلید می کند. در بازی دوم این بازی ، جیمی گاروپلو ، بازیکن خط حمله ، پرتاب ساموئل را به پایان رساند ، وی پس از آنكه دفاع آریس تصور كرد كه لمس شده است ، 35 یارد را دوید.

او لحن پیروزی 24-16 میزبان را تعیین کرده بود که در آن ساموئل 66 حیاط دریافت و یک ضربه محکم را ارسال کرد. وی سپس به هارون دونالد ، فرمانده دفاعی رامس ، که در هنگام کنفرانس مطبوعاتی بازی نام ساموئل را تشخیص نمی داد ، به رسانه های اجتماعی شلیک کرد. دونالد بعداً تصریح کرد که او ساموئل را فقط از روی شماره تی شرت خود می شناسد.

مک وی روز یکشنبه گفت ساموئل مشکلاتی مانند بازی اول داشت.

“او تعادل خوبی دارد ، در ترافیک مشکل سختی ایجاد می کند و وقتی از او به عنوان دونده استفاده می کنند … او شخصی است که واقعاً می تواند خدمت کند [not only] مک وی گفت: به عنوان یک گیرنده خوب ، اما به عنوان شخصی که می تواند تهدید خوبی به عنوان یک دونده باشد. “او بازیکن قدرتمندی است و از سال گذشته به عنوان یک تازه کار وارد یک بازی ساز عالی شده است.”

در نیمه دوم سانفرانسیسکو دوباره به ساموئل روی آورد.

در کوارتر سوم ، مولنس برای 26 متری با ساموئل تماس گرفت ، بازی دیگری که به رانندگی کمک کرد و این گل با یک گل میدان به پایان رسید. ساموئل در مسیر توقف توپ را بر خلاف پوشش منطقه گرفت ، سپس تلاش کرد تا با دست مدافعان داریوش ویلیامز و جوردن فولر به مبارزه بپردازد تا از تروی هیل بیرون رانده شود.

در مرحله بعدی ، رحیم مسترت گفت که وضعیت جسمی ساموئل جرقه زده است.

مسترت گفت: “ما از بازگشت او خوشحالیم.” “او کار بزرگی برای ما انجام داد.”

سانفرانسیسکو با یک بازی 20 ساله بعد از حدود دو دقیقه ، ساموئل را به آخرین رانندگی هدایت کرد. قوچها هنوز نتوانستند مانع او شوند.

مولنس که در خط 28 یاردی تقویت شده بود ، به ساموئل پاس داد ، وی در حالی که جلوی ویلیامز را می گرفت ، در محوطه ای از زمین شکست و 24 یارد زد تا خط حمله را در میانه میدان ایجاد کند. سپس این دو در یک صفحه هفت حیاط و یک شیب چهار حیاط متصل شدند تا بازدیدکنندگان را در محدوده هدف 42 حیاط رابی گولد قرار دهند.

شاناهان گفت: “این تمام کاری بود که ما در آنجا می خواستیم انجام دهیم ، فقط یک مورد سریع را به سمت دیبو بیندازید.” و او هر بار از آن عبور کرد.
منبع: paper-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>