Big Night از Demetrique Felton Jr به UCLA قدرت می دهد تا بر آریزونا پیروز شود


او قرار بود خیلی ضعیف باشد در ساختن ، خیلی شکننده ، خیلی آسیب پذیر باشد تا کسی شود که به عقب بدود.

مربی دانشگاه او یک بار چنین گفت.

سپس این مربی جای خود را به چیپ کلی داد ، که اندازه Demetric Felton Jr را داشت و بیش از یک انبوه بازیکنان را می دید که با یک مشت ترفند بیشتر در گیرنده استفاده می شود.

کلی اولین دویدن خود را به عقب انجام داد و می توانست تا اولین فصل برنده شدن در UCLA او را سوار کند.

در آخرین عملکرد خود بر روی اسب کار ، فلوتون شنبه شب در گل رز باول پیروزی 27-10 مقابل آریزونا را بدون پیروزی به تساوی کشاند و آنها را برای بار دوم در کلی به 0.0000 برگرداند.

UCLA (2-2) هفته گذشته با پیروزی برابر آریزونا برای اولین بار از پایان فصل 2017 فرصتی برای پیروزی در قلمرو دارد.

در نیمه اول فلتون به سرعت 134 از 206 یارد برتر خود را به دست آورد و در 32 دوی بازی خود قبل از لنگ زدن در زمین بازی با یک ضربه محکم و میانگین 6.4 یاردی کار را تمام کرد. بزرگتر با پیراهن قرمز در سه بازی متوالی حداقل 100 یارد پس از عبور از این آستانه فقط یک بار قبل از این فصل به عنوان پشتیبان جاش کلی ، دوید.

سفر کلی به سوراخ های شارژ یک سوراخ عظیم است که فلتون 5 فوت 10 و 200 پوندی می تواند آن را پر کند به شرطی که نشان دهد در حین دویدن بین پوسته ها ، آنقدر قوی است که می تواند پس از ضربه ضربه بخورد.

UCLA تا حد زیادی به بازی فعلی خود در این فصل اعتماد کرد ، و حتی بیشتر از آن با دوریان تامپسون-رابینسون ، بازیکن خط حمله ، دو بازی گذشته را برای ردیابی تماس های مربوط به تست های مثبت COVID-19 تیم حذف کرد.

Bruins بازی با آریزونا (0-3) را با 281 یارد سرعت و به طور متوسط ​​پنج یارد برای حمل به پایان برد. آنها تقریباً میانگین فصلی 228 یاردی خود را بالای سر بردند و در نیمه وقت با داشتن 192 یارد ، هجوم آوردند.

هنگامی که نقض UCLA بعد از نیمه وقت متوقف شد ، این حیاط های اولیه لازم بود. آریزونا دور هم جمع شد و در اوایل کوارتر چهارم توانست موقعیتی را برای رسیدن به هفت امتیاز کسب کند که گل برای زمین به ثمر رساند ، اما صاحب Jacob Meeker-Hackett پرید و داتون جکسون او را له کرد زیرا او محدودیت خود را از دست داد.

سپس فلتون برای اولین جفت سقوط روی یک ساعت در حال سوختن دوید ، که به حیوانات وحشی فقط چهار دقیقه فرصت داد تا برای بازگشت کار کنند که وقتی ایمنی Bruins استفان بلایاک یک پاس عمیق را قطع کرد ، شروع به کار کرد. الیجا گیتس در دقایق پایانی توپ را برای بروین ها اضافه کرد ، آنها پس از اینکه موفق نشدند برای اولین بار در این فصل یک بار توپ را بزنند ، در نبرد برای نتیجه 2-0 پیروز شوند.

در حال شکل گیری است که یک فصل بالقوه تاریخی برای UCLA است که توپ را کنترل می کند. Brittany Brown یک مسابقه دهنده خوب برای Felton است ، که در 16 مسابقه با Wildcats عجله دارد و 72 یارد می زند. Bruins در این فصل به طور متوسط ​​5.19 یارد در هر لباس است ، که این بهترین زمان از زمان برگزاری کنفرانس با 5.4 یارد در هر لباس در سال 1976 است.

موفقیت سریع UCLA آنچه را که به یک نبرد غیر منتظره از خط حمله های پشتیبان تبدیل شده بود تبدیل به یک داستان داستانی دوم کرد.

هرگونه برتری آریزونا در حذف تامپسون-رابینسون در اولین بازی تهاجمی Wildcats ناپدید شد ، زمانی که گرانت گانل ، مهاجم خط حمله پس از ضربه توسط بو کالورت ، مدافع درخشان ، زمین را شکست. به نظر می رسد گانل در این بازی از ناحیه کتف آسیب دیده و چند دقیقه مانده تا اینکه آرام آرام از جای خود بلند شد و زمین را ترک کرد.

مدافع UCLA داتون جکسون ، ویل پلامر ، مهاجم آریزونا تحت تعقیب قرار گرفت.

(مارسیو خوزه سانچز / آسوشیتدپرس)

گونل جای خود را به ذخیره ویل پلامر داد ، یک دانشجوی تازه وارد که بیشتر بازی را با مدافعان UCLA سپری کرد و از پشت به تعقیب او پرداخت. او 17 بار از 35 پاس را برای 151 یارد با دو رهگیری انجام داد تا اینکه دو بار اخراج شد و چندین بار تحت فشار قرار گرفت.

در همین حال ، چیس گریفین ، مهاجم UCLA ، در شروع دوم حضور در کالج با ثبات تر از اولین حضور خود بود. او 12 تا از 20 پاس را برای 129 یارد و یک ضربه محکم انجام داد. از همه مهمتر ، او هفته گذشته در هنگام باخت به اورگان ، دو پاس رهگیری و از دست دادن هرج و مرج توپ را چرخاند.

گریفین در اوایل کوارتر دوم با نتیجه 10 بر 7 برین ها را پیش انداخت ، در حالی که او در نیمه کاره 16 قدم را به Brown منتقل کرد.

فلتون درست قبل از نیمه وقت که برای شوت یک قدم به سمت سوم و یک گل دوید ، اختلاف را بیشتر کرد. این یک نیمه خوب برای نیمه اول بود که بد شروع شد.

کلی بازی را با فراخوانی چهار قطعه متوالی فلتون ، از جمله یکی در چهارم و دیگری در 25 حیاط UCLA ، آغاز کرد. خوب پیش نرفت فلتون برای از دست دادن سه حیاط و چرخش در سقوط که منجر به یک ضربه محکم در آریزونا شد ، به دیوار مدافعان برخورد کرد.

در بقیه بازی ، او همچنین می تواند بدود.
منبع: paper-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>