[ad_1]

شش ماه پس از سقوط یک کارگر ساختمانی از سقف استادیوم SoFi و درگذشت ، اداره ایمنی و بهداشت کار کالیفرنیا دو شرکت را به دلیل تخلفات مربوط به “تصادفات جدی” در رابطه با این حادثه معرفی کرد.

Fabritec Struktures LLC و ZD Inspections LLC در اوایل این ماه مجموعاً 5 نقل قول با جریمه پیشنهادی بیش از 54000 دلار دریافت کردند.

خوان بسرا ، استخدام شده توسط بازرسی ZD ، در ماه ژوئن پس از سقوط حدود 120 فوت از دهانه سقف در گوشه جنوب شرقی استادیوم Inglewood درگذشت.

پیشنهاد Fabritec Struktures ادعا می کند که کارکنان این شرکت دهانه را ایجاد کرده اند و از آن نه با “نه نرده و تخته موقت ، نه با کرکره” محافظت نکرده اند.

“به عنوان یک نتیجه … یک کارمند ZD Inspection LLC هنگام سقوط از پنجره ای که به پایین زمین باز می شود ، به شدت مجروح شد” ، پیشنهاد جریمه 22500 دلاری است.

از زبان مشابه برای نقل قول بازرسی ZD به عنوان “یک حادثه جدی” همراه با جریمه 18000 دلاری استفاده شد. این شرکت به دلیل دو مورد تخلف جدی دیگر از جمله کارمندان در بام جنوب شرقی ورزشگاه ذکر شده است که “دستگیری شخصی در صورت سقوط ، سیستم ایمنی شخصی یا موقعیت یابی” را ندارند و شرکت “شرایط خطرناک از جمله خطر سقوط” را در این مورد اصلاح نکرد منطقه

گزارشی توسط کارشناس پزشکی شهرستان لس آنجلس در مورد مرگ بسرا گفت: “در بازرسی از کمربند ایمنی سقوط مشخص شد که وضعیت در آن خوب است ، بدون نقص و نقص در عملکرد. با این حال ، اشاره شد که هیچ “خط گربه ای” یا خط نگهبانی وجود ندارد که بتواند به مهار دیده شود یا “بسته شود”. “

شرکتهایی که حق تجدیدنظر در مورد قیمتها را دارند بلافاصله به پیامهایی که روز سه شنبه به دنبال نظر بودند پاسخ ندادند.

برایان وایت ، یک وکیل مستقر در هوستون ، که بخشی از تیم حقوقی خانواده Betsera است ، از اظهار نظر در مورد تصمیم Cal-OSHA خودداری کرد.

در ماه آگوست ، خانواده Becerra به همراه Turner-AECOM Hunt ، سرمایه گذاری مشترک ناظر بر ساخت و سازها و Stadco LA ، شرکتی که پشت سر این پروژه بودجه خصوصی داشت ، در برابر دادگاه عالی شهرستان LA شکایت کردند.

“به دلیل تأخیرهای ناشی از همه گیری ویروس کرونا و تاریخ اتمام لازم در آگوست 2020 برای فصل پیش رو NFL ، متهمان عجله به کار بی مورد و خطرناک انجام دادند ، که منجر به عدم اقدامات احتیاطی مناسب و کمبود فضای کار امن شد. عامل مهمی در ایجاد سقوط بود “.

به گفته سخنگوی آژانس تحقیقات Cal-OSHA در مورد مرگ کارگر ساختمانی دوم در ورزشگاه ادامه دارد.

سایمون فیته در ماه ژوئیه در اثر آنچه سرمایه گذاری مشترک در بیانیه ای به عنوان “نشانه های یک مشکل بهداشت شخصی” توصیف کرد ، درگذشت. این معاینه پزشکی مرگ را به عنوان یک حادثه ناشی از “مسمومیت با کوکائین” با سایر شرایط مهم بیماری فشار خون قلبی و سابقه آسم ذکر کرد.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر