[ad_1]

فیل آستین این حرف را در مورد کالب جانسون دارد و منظور او به بهترین شکل این است:

دستیار مربی کالج فولرتون به بازیکن سابق خود گفت: “او فقط یک عجیب بود.”

هنگامی که جانسون در فولرتون عکس گرفت ، بازیکن خط 6 فوت و 215 پوند یک مهاجم ویرانگر بود ، قادر بود جلوی پاسور را بگیرد و به راحتی به جلد ضربه بزند. او پشت دفاعی قرار گرفته و گیرنده ها را تعقیب می کند. و او یکی از قدرتمندترین بازیکنان تیم بدون شکست فولرتون در سال 2017 بود.

اما قبل از اینکه جانسون هدایای ورزشی خود را به بورس تحصیلی UCLA تبدیل کند ، وی برنامه دیگری برای مهارت های خود پیدا کرد: او آخر هفته به عنوان عصا در بارها در مرکز شهر فولرتون کار می کرد.

جانسون با یادآوری روال به ظاهر شبانه حذف حداقل یک مشتری از محل کار گفت: “من هنگام کار برخی چیزهای دیوانه وار را دیده ام.”

حالا جانسون به جای پرتاب حامیان پر سر و صدا از میله های زندان ، بازیکنان حریف را برای دفاع از UCLA روی زمین می اندازد و تلاش می کند در سومین سال حضور خود در تیم Chip Kelly کرنر را به کرنر تبدیل کند. پیراهن قرمز نوجوانان دارای 12 جنگ است که با 3 جنگ 1/3 باخت و 2 1/2 کیسه در رده چهارم تیم قرار دارد.

سال گذشته ، Bruins (1-2) رتبه 62 و 61 کشور را در گونی ها و نبردها برای باخت. آنها در گونی ها بیستم و در نبردهای باخت پنجم هستند که وارد هفته چهارم فصل Pac-12 می شوند.

پس از 1 1/2 جنگ برای از دست دادن و رهگیری در پیروزی UCLA برابر کالیفرنیا ، جانسون هفته گذشته به عقب بازی مقابل اورگان نرفت ، زیرا در نیمه اول آسیب دیدگی از ناحیه بازوی چپ دچار مشکل شد. او در نیمه دوم با یک روبان سفید که از وسط دو بازو تا بازو محکم به دور بازوی خود پیچیده بود بازگشت. او برای سلامتی برای بازی UCLA برابر آریزونا در روز باول در ساعت 17:00 مبارزه خواهد کرد ، اما جانسون با این کار غریبه نیست.

یک موریتا محلی یک سال چشمگیر را در فولرتون بین دو مصدومیت قرار داد. بین بهبود آسیب دیدگی کشاله ران در سال 2016 به عنوان یک پیراهن خاکستری و کار با آسیب دیدگی شانه در سال 2018 ، جانسون در تیمی است که در مسابقات قهرمانی کشور فولرتون 2017 به پیروزی رسیده است. او 41 مبارزه و 8 مبارزه 1/2 برای از دست دادن داشت و 5 کیسه 1/2.

آستین ، تیم ویژه فولرتون و مربی مدافعان خط دفاع گفت: “او بهترین بازیکن این تیم تاکنون بود.” (بعداً به دلیل نامناسب بودن بازیکنان پیروزی های فولرتون لغو شد.)

جانسون آنقدر خوب بود که وقتی سال دوم تحصیل را از دست داد ، جذب او تحت تأثیر قرار نگرفت. آیووا ، اورگان ، کلرادو ، آرکانزاس و تگزاس هنوز در تعقیب او بودند. او که عاشق سنت و تاریخ تگزاس بود ، Longhorns را انتخاب کرد ، اما پس از بازسازی شانه خود را تغییر داد و رابطه اش با کادر مربیگری بدتر شد.
او در طول فصل سه بازی بدون اینکه بازی کند ، نام خود را در پورتال نقل و انتقالات وارد کرد.

“… من شاهد پیشرفت او از بازی 1 به بازی 2 به بازی 3 بوده ام ، بنابراین ما هیجان زده هستیم که او با ورود به بازی 4 قدم دیگری را در اینجا برمی دارد.”

مربی UCLA چیپ کلی به کالب جانسون

مادر جانسون ، دارلا ، گفت: “او قیمت را می دانست.” “این فقط باعث افتخار من به او شد … او ریسک کرد و گفت ،” شما می دانید چه چیزی ، کار نمی کند ”

جانسون امیدوار بود که بتواند به کالیفرنیای جنوبی برگردد. UCLA تمام مدافعان اصلی خود را به پایان رساند. کمتر از یک ساعت از ورود نام او به پورتال گذشته بود که جانسون صدای Bruins را شنید.

جانسون گفت: “پس احساس کردم این نقشه خداست.”

این طرح ، حتی با بیماری همه گیر COVID-19 ، تا حد زیادی دست نخورده باقی مانده است. جانسون در ژانویه ثبت نام کرد و چندین جلسه تمرین بهاری قبل از اینکه بیماری همه گیر متوقف شود ، به او آموزش داد. او همچنان در کلاس درس عالی بود و به عنوان دانشجوی ورزشکاری که میانگین امتیاز 3.0 یا بالاتر را کسب کرد و 12 12 واحد را پشت سر گذاشت ، در فهرست افتخاری مدیر ورزشی UCLA برای زمستان 2020 و بهار 2020 قرار گرفت.

این دور از انتظار برای دبیرستانی است که تنها شلیک در یک پیشنهاد دانشگاه توسط وایومینگ رد شود ، زیرا این مدارک شرایط علمی را برآورده نمی کند.

جانسون که به عنوان سالخوردگی ویستا موریتا ، 120 جنگ ، 10 شکست باخت و شش گونی داشت ، گفت: “در دبیرستان ، من در مدرسه تمرکز نداشتم. “وقتی رسیدم [junior college]واقعاً مجبور شدم نظرم را عوض کنم. ”

والدین جانسون از کوچکترین فرزند خود در کالج ابتدایی حمایت کردند ، اما همچنین او را به چالش کشیدند تا شروع به قدردانی از زندگی خود کند. جانسون که آسیب دیده و سعی در رسیدن به سطح آکادمیک دارد ، تعجب کرد که آیا فوتبال در آینده او است؟ او قصد داشت به ارتش برود.

جانسون با انگیزه سایر دوستانش که به مدارس عالی می روند ، همچنان در این ورزش باقی ماند. Bruins خوشحال است که این کار را کرد.

كلی گفت: “او واقعاً در آنچه ما از او خواسته ایم ثابت بود.” “و من او را از بازی 1 به بازی 2 به بازی 3 دیده ام ، بنابراین ما هیجان زده هستیم که او یک قدم دیگر در اینجا برمی دارد و وارد بازی 4 می شود.”

آرام جانسون با شروع کار UCLA بی تفاوت ماند. او حتی به مادرش نگفت امسال برای Bruins شروع می کند. وقتی او تلویزیون را برای افتتاحیه فصل روشن کرد ، از دیدن صف پسرش و پیراهن شماره 40 او در ابتدای بازی با کلرادو خوشحال شد.

وقتی دستیار فولرتون اولین مسابقه UCLA را تماشا کرد ، آستین بازیکن سابق خود را تشخیص نداد. جانسون ، 235 پوندی ذکر شده ، 20 پوند سنگین تر از فولرتون بود ، جایی که او چنان پویا بود که آستین به همان اندازه که در واحد شخصی خود کار می کرد ، با پشت دفاع خود به تماشای فیلم درباره جانسون می گذراند.

آستین که از سال 2008 به عنوان دستیار پاره وقت در فولرتون حضور داشت و در سال 2017 به عنوان مدرس و دستیار تمام وقت حضور داشت ، از سال 2012 تا 1313 مربی کنترل کیفیت در دفاع در UCLA بود. در درجه اول کار با خطوط اصلی ، امنیت قبلی در همه کنفرانس هاوایی نگاه شخصی به یکی از موفق ترین گروههای UCLA با حضور آنتونی بار ، اریک کندریکس و مایلز جک داشت.

زود است اگر بگوییم پس از سه بازی ، جانسون از خط NFL پیروی می کند ، که قبل از او از UCLA عبور کرد ، اما آستین تفاوت های ظریف جک را در آخرین پروژه UCLA می بیند. جانسون حتی به عنوان یک مدافع عقب آنقدر سریع بود که به طور مرتب در فولرتون از دفاع های دفاعی سبقت می گرفت. جانسون همانند جک ، که برای بازگشت به UCLA اقدام به بازی کرد ، در طول زندگی حرفه ای خود به چندین موقعیت مختلف نقل مکان کرد و هنوز در حال یادگیری تفاوت های ظریف کوله پشتی است.

آستین با خنده گفت: “من به تو خواهم گفت ، مایلز همیشه نمی دانست چه کاری انجام می دهد.” “اما مایلز بهترین ورزشکار این رشته بود.”

آستین افزود ، جك ورزشكار نرم تری نسبت به جانسون بود ، اما جانسون بسیار جسمی تر بود. این کیفیتی است که برخی از مشتریان در مرکز شهر فولرتون از نزدیک می دانند.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر