[ad_1]

کم آکرز به تازگی بهترین عملکرد را از میان هر تازه واردی که در این فصل دویده بود ، به پایان رسانده و برای مسیر 171 متری عجله در مسیر رامز برای نیو انگلند میهن پرستان عجله کرده بود.

اما وقتی اندکی بعد با خانواده اش روی تلفن پرید ، حال و هوای او کاملاً جشن نبود.

این اعداد در برگه آماری پر شده است ، اما در جدول امتیازات نه.

پدرش كوني آكرز گفت: “او از اينكه نتوانست منطقه پاياني را پيدا كند ناراحت بود.” همیشه تلاش برای انجام کارهای بیشتر برای او یک چالش است.

آنها گفتند ، در حالی كه آكر 21 ساله اولین فصل عادی خود را پشت سر می گذارد ، والدین و سه خواهر و برادر دیگر هر احساسی را كه از دور مشاهده می كنند احساس می كنند. این در ماه نوامبر آغاز شد زمانی که او اولین ضربه نهایی خود را به ثمر رساند و از آن زمان شاهد افزایش نقش در جنایت برج حمل بوده است.

آنها گفتند که این تنها چیزی نیست که آنها به آنها افتخار می کنند.

والدین وی گفتند که آکرز زودتر با مشکلات روبرو شده بود و با آنها بالغ شده بود. غلبه بر موانع کاری است که وی در کودکی در کلینتون ، خانم انجام داد ، جایی که به یک افسانه فوتبال دبیرستان در این ایالت تبدیل شد.

مادرش ، آنجلا نیل گفت: “دیدن تجربه Cam Akers چنین تجربه بسیار خوبی بود.” “برج حمل واقعاً با او کار می کند. مربیان به او انگیزه می دهند و روی او می مانند و شما می توانید پیشرفت را هفته به هفته مشاهده کنید. “

کام آکرز از فلوریدا قبل از بازی با آلاباما گرم شد.

آک آکرز از فلوریدا قبل از بازی با آلاباما در 2 سپتامبر 2017 در آتلانتا گرم شد.

(کوین ک. کاکس / گتی ایماژ)

والدین آکرز عادت دارند پسر خود را به خوبی بازی کنند. وی به عنوان بازیکن خط حمله در کلینتون بالا ، بیش از 13000 حیاط جهانی و 149 صفحه لمسی را در کار خود جمع کرد و بهترین بازیکن سال 2016 Mississippi Gatorade و بهترین بازیکن سال ارتش ایالات متحده را به عنوان بزرگسال کسب کرد.

وی به عنوان یک کشور در حال فرار در فلوریدا ، رکورد تازه واردان دالوین کوک را شکست و به سومین سمینول تاریخ برنامه تبدیل شد که فصول مختلف را با سرعت 1000 یارد منتشر می کند.

اما NFL چالش های منحصر به فردی را ارائه داد.

با نزدیک شدن به کارخانه پیشاهنگی NFL ، آکرز در ژانویه به کالیفرنیا پرواز کرد تا در اورنج کانتی آموزش ببیند. نیل نگران مسافت بود. با این حال ، این سفر آکرز را در معرض منطقه قرار داد. نیل گفت آکرز “عاشق” هوا و جو جنوب کالیفرنیا شده است. نیل گفت ، او از تیم لس آنجلس که احتمالاً او را کنار هم قرار داده هیجان زده است.

“ما سعی کردیم او را از این کار منصرف کنیم ، مانند” کم ، کمی دور نیست؟ ” گفت نیل. “اما او مثل این بود ،” بله ، من می دانم ، اما این یکی از مکان های من است. ” “

برج حمل با انتخاب او در دور دوم آرزوی او را برآورده کرد. خانواده میزبان یک مهمانی مشاهده بودند ، وقتی کمیسر راجر گودل نام پسرش را صدا زد ، نیل آن را “احساس خارج از بدن” خواند. NFL به دلیل بیماری همه گیر ویروس کرونا ، برنامه های خارج از فصل خود را تغییر داده و به Akers اجازه می دهد مدت بیشتری در خانه بمانند. کانی گفت ، اما هنگامی که او به اردوی آموزشی گزارش داد ، اوضاع “واقعی” شد.

وی گفت: “در ذهن ما ، از” این همه سرگرم کننده و بازی است “به” اکنون کار می کند “تغییر کردیم.” شما اکنون در ساعت کار می کنید. “

کانی گفت که تماشای بازی Aries در روز یکشنبه “یک محیط جشن و خصمانه” است. وی گفت که او معمولاً منتقد حامی است که به این نکته اشاره خواهد کرد که آیا آکرز یک سوراخ احتمالی را از دست داده یا توپ را در دست اشتباه حمل کرده است. در همین حال نیل انگیزه انگیزه است.

نیل گفت ، در هر صورت ، خانواده بعد از ظهر فریاد می کشند.

کانی آکرز ، کم ، آنجلا و نیل در کاسه همه آمریکا.

کانی آکرز ، کم ، آنجلا و نیل در کاسه همه آمریکا.

(با احترام از خانواده آکرز)

آکرز دو بازی اول را آغاز کرد ، سپس در اوایل مقابل عقاب های فیلادلفیا از ناحیه دنده آسیب دید. او دو هفته را از دست داد.

نیل گفت: “این کار دشوار بود.” “من می خواستم در اولین هواپیما به لس آنجلس باشم و به حالت” This is my baby “رفتم. اما او مانند این بود: “نه ، خانم ، من خوب خواهم شد.”

نیل گفت که او معتقد است آکرز این ذهنیت را در حدود 10 سالگی در سال 2009 اتخاذ کرد ، زمانی که پزشکان تشخیص دادند او سرطان پستان در مرحله دوم دارد. دو سال بعد ، او بر بیماری غلبه کرد اما ضعف ، ریزش مو را تجربه کرد. و کاهش وزن در طول درمان. وی همچنین تحت عمل جراحی ماستکتومی قرار گرفت.

و اما او هرگز یک رویداد ورزشی را از دست نداد.

آکرز در ویدئویی که توسط رامز تولید شد ، گفت: “او همیشه قدرت برخاستن و انجام آن را پیدا می كرد.” وقتی چنین مادری دارید از چه چیزی می توانید شکایت کنید؟

نیل گفت: “انگیزه من این بود که بچه هایم بگویند:” من می خواهم این نبرد را در اینجا خاتمه دهم. ” فکر می کنم زنده ماندن از من باعث شد تا او بگوید: “اگر مادرم بتواند این کار را انجام دهد ، من می توانم هر کاری انجام دهم.”

رام هایی که به عقب برمی گردند ، کم آکرز با دویدن به عقب دارل هندرسون جونیور امتداد می یابد.

رامز به عقب می دوزد ، در حالی که تیم در مرکز آموزش رمز در هزار اوکس تمرین می کند ، Cam Akers با یک حرکت رو به عقب توسط دارل هندرسون جونیور کشیده می شود.

(آل سیب / لس آنجلس تایمز)

آکرز یک بازی 46 متری برابر واشنگتن شکست ، اما در مقابل سانفرانسیسکو 49رس و شیکاگو خرس چهار کلیک ترکیبی انجام داد. در دو بازی بعدی او فقط 19 بار عجله کرد.

در عوض ، مربی شان مک وی به مالکوم براون دونده باسابقه و دارل هندرسون طرفدار رده دوم متکی بود. مک وی گفت که او به آکرز اعتماد دارد و او را به عنوان یک دونده و گیرنده “پویا” خواند. مک وی نیاز به بهبود پاس دفاعی خود داشت و “همچنان یاد می گیرد که چگونه بدون توپ رقابت کند”.

کانی گفت که نقش محدود بر آکرز تأثیر می گذارد ، اما او ناراحت نیست.

“او نوعی از شخصی است که وقتی فرصتی پیدا کند ، به مردم نشان خواهد داد ،” ببین ، من می توانم این کار را انجام دهم. کانی گفت: این همان چیزی است که من پشت میز ارائه می دهم.

این خانواده بیش از 900 مایل مسافت را طی کردند تا ماه گذشته رمس بازی Tamcca Bay Buccaneers را تماشا کنند. در آنجا ، از نقاط بلند خون دماغ در استادیوم ریموند جیمز ، وقتی آکرز یک هدیه چهار حیاطی ، اولین امتیاز NFL خود را شنود ، فریاد زدند. نیل سپس با پسرش شوخی کرد و گفت: “من می دانستم که منتظر آمدن مادرت هستی تا بتوانی اولین مراسم قهرمانی خود را جشن بگیرید.”

در سه بازی بعدی ، او 372 یارد را از یک نزاع و دو تاچ داون با 62 لمس ثبت کرد. والدین آکرز گفتند که آنها کلینتون را در آغوش Aries دیدند ، در حالی که تعداد بیشتری از مردم ماسک ، کلاه و تی شرت داشتند. کانی گفت که او هنوز منتظر تی شرت پسرش به شماره 23 است که به تازگی سفارش آن را داده بود و از دیدن دیگران که قبل از او یک پیراهن به تن داشتند شوکه شد.

والدین آکرز گفتند که از دیدن او که سال خود را به عنوان یک تازه کار پایان می دهد بسیار هیجان زده هستند. آنها رابطه نزدیک دارند و سعی می کنند هر روز با او تماس بگیرند. نیل گفت که او می خواست آکرز “گرسنه بماند ، اما از هر سایشی فروتن و سپاسگزار باشد”. کانی موافقت می کند و می خواهد پسرش ادامه دهد.

وی گفت: “ما می بینیم که او بر برخی چیزها غلبه کرده است.” “او اکنون یک راه طولانی در پیش دارد. او به جایی که باید باشد نرسیده است. اما ما شاهد پیشرفت تدریجی مکان رفتن او هستیم. “[ad_2]

منبع: paper-news.ir