[ad_1]

فعالیت های ورزشی در دبیرستان وجود خواهد داشت که در سال تحصیلی 21-2220 انجام می شود ، اما ممکن است شامل فوتبال ، والیبال برای دختران یا بسکتبال برای دختران و پسران نباشد. این در میان بدترین سناریوها براساس دستورالعمل های به روز شده ورزش جوانان است که توسط وزارت بهداشت عمومی کالیفرنیا در روز دوشنبه منتشر شده است.

دستورالعمل های ایالتی اجازه نمی دهد هر ورزشی زودتر از 25 ژانویه شروع شود.

نتیجه نهایی این است که شهرستانها باید از رنگ بنفش این ایالت بیرون بیایند ، که پخش گسترده COVID-19 را نشان می دهد ، و در سطح قرمز ، نارنجی و زرد با محدودیت کمتر ، و بعید است که این اتفاق به زودی در شهرستان لس آنجلس رخ دهد. پرجمعیت ترین شهرستان در این ایالت.

فوتبال و والیبال دختران در سطح نارنجی مجاز خواهد بود. بسکتبال با رنگ زرد مجاز خواهد بود. واکسن ها ، که از این هفته شروع به گردش می کنند ، باید کمک کنند تا تعداد ویروس های کرونا ویروس قبل از مارس به میزان قابل توجهی کاهش یابد تا به برخی از شهرستانها به سطح مورد نیاز برای پیروی از دستورالعمل ها برسد.

رون نوچتی ، مدیر اجرایی فدراسیون بین مدرسه ای کالیفرنیا ، روز سه شنبه گفت که سازمان او در نظر دارد از ورزش های بیشتر در لایه قرمز حمایت کند ، که به شما کمک می کند درهای اضافی برای بازی در مناطق آسیب دیده بسیار آسیب دیده باز شود. جوامع

نوچتی گفت: “گام مثبت در مسیر درست ، دریافت رهنمودهای به روز است.” “اکنون ما باید در برابر دانشجویان خود ایستادگی کنیم.”

فرماندار گاوین نیوزوم روز سه شنبه گفت که ویروس کرونا ویروس کرونا را تعیین می کند که چه زمانی می توان ورزش ها را انجام داد. جهش اخیر COVID-19 منجر به صدور حکمی برای ماندن در خانه شد که تا 28 دسامبر ادامه دارد.

“آخر تونل نور هست. اما ما هنوز در تونل هستیم. “

بزرگترین چالش کاهش عفونت های COVID-19 برای خارج شدن از لایه بنفش است ، فقط اجازه می دهد کراس کانتری ، پیست ، گلف ، شنا و تنیس بازی شود.

جیم بنکرت ، مربی فوتبال دره سیمی ، که تیم ها را به 5 قهرمانی در بخش جنوب هدایت کرده است ، گفت زمان آن است که کسانی که در ورزش هستند در یک هدف مشترک برای کاهش تعداد COVID-19 متحد شوند.

وی گفت: “در حال حاضر این کار درستی است.” “من معتقدم که ما بازی خواهیم کرد ، اما تنها شانس بازی متوقف کردن و بهبود اعداد است. این از فوتبال در دبیرستان بزرگتر است. مردم می میرند. در اینجا شما باید یک انتخاب خوب داشته باشید. احساس من این است که من واقعاً می خواهم همه ساکت شوند ، از یکدیگر خارج شوند و این کار را رها کنند ، ژانویه فرا رسیده است. اگر این کار را نکنیم ، نمی توانیم بازی کنیم. این مکان واقعی ماست. “

بسکتبال در سطح زرد همانطور که در داخل خانه بازی می شود ، بازیکنان و مربیان در قلمرو ناجور باقی می مانند.

تاد ولفسون ، مربی تیم بسکتبال La Canada ، فلینتریج سنت فرانسیس ، گفت: “من باید امیدوار باشم که بازی کنیم.” “این کار خصوصاً برای افراد مسن دشوار است. بسیاری از افراد بدنبال کار می گردند و آن را رها می کنند. امیدوارم که واکسن ها سریعتر از آنچه انتظار می رود بیایند و همه چیز به سرعت باز شود. جاده دشوار به نظر می رسد ، اما یک جاده دشوار هرگز ما را متوقف نکرده و امیدواریم راهی پیدا کنیم. “

ده کمیسر ایالتی روز سه شنبه در یک ویدئو کنفرانس با نوچتی دیدار کردند. بخش جنوبی اعلام کرد که دستورالعمل های جدیدی را برای مدارس در روز چهارشنبه در مورد شرایط بازگشت به مسابقات منتشر می کند. کمیسیونرها محتاط هستند ، زیرا دستورالعمل ها تا 4 ژانویه مورد ارزیابی مجدد قرار می گیرند.

بنکرت گفت: “من یک گروه از بزرگسالان دارم که به خوش بین بودن مربی خود نیاز دارند.” “تا زمانی که این کار انجام شود و به من نگویند که این اتفاق نخواهد افتاد ، من همچنان به دنبال فرصت هایی برای بازی در برخی از بخش های فوتبال خواهم بود.”

در روزی که دستورالعمل های ورزش جوانان منتشر شد ، آرلیس بوردینگام ، جانشین نوجوان بالبوآ بیرمنگام ، پیشنهاد بورس تحصیلی از نوتردام دریافت کرد. او وضعیت بهتری نسبت به بیشتر افراد دارد تا فصل فوتبال را از دست بدهد. این یک جهنده سه گانه انحصاری است و می توان پیست را در سطح بنفش برگزار کرد.

وی گفت: “این کار دشوار خواهد بود ، یک چالش بزرگ است.” “اگر امسال شکست بخوریم ، من از آن به عنوان یک تمرین استفاده می کنم و آن را به عنوان یک دوره زمانی دیگر برای بهبودی در نظر خواهم گرفت ، و اگر فصلی در پیست باشد ، سریعتر و قوی تر می شوم.”

ورزشکارانی که بیشترین باخت را دارند بزرگسالان هستند. این اتفاق در بهار گذشته با کلاس 2020 رخ داد ، زمانی که فصل ورزش در ماه مارس به حالت تعلیق درآمد. ورزشکاران در بیس بال ، سافت بال ، والیبال پسران ، گلف ، پیست ، تنیس و لاکراس دیگر برنگشتند.

هر اتفاقی بیفتد ، پوردینگام متعهد است که راهی برای ادامه کار خود پیدا کند.

وی گفت: “فقط خود را از هر لحاظ ممکن اصلاح کنید.” “آنچه می توانید انجام دهید. با انگیزه بمانید. هدف خود را به خاطر بسپارید و امیدوار باشید زیرا این تنها کاری است که می توانیم در چنین لحظاتی انجام دهیم. “[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر