[ad_1]

هنگامی که تیم بسکتبال زنان UCLA در تاریخ 27 نوامبر به دلیل انتظار طولانی فصل در برابر کال ایالت فولرتون از زمین فرار کرد ، ایزی آنستی از خانه خانواده اش در ملبورن استرالیا پیوست. او با پیروزی برینز تشویق کرد. او در همان زمان گریه می کرد.

آنستی دوست داشت او آنجا باشد.

علیرغم امضای نامه ملی قصد برای حضور در UCLA در نوامبر 2019 ، آنستی ، مهاجم 6 پا 4 متر ، یکی از بیش از 16 ورزشکار بین المللی در UCLA و Loyola Marymount است که به دلیل مهاجرت قادر به پیوستن به تیم های خود نیست سیاست های ویروس کرونا جدید.

از آنجا که UCLA و Loyola Marymount در طی بیماری همه گیر COVID-19 دروس شخصی زیادی ارائه نمی دادند ، ورزشکاران بین المللی حتی اگر ویزای دانشجویی را تأیید کرده بودند ، گواهینامه های خود را به تعویق انداختند. این ورزشکاران اکنون به دادرسی علیه وزارت امنیت داخلی و امور مهاجرت و اجرای گمرک پیوسته اند تا به امید دستیابی به دادرسی دادگاه تجدیدنظر بلافاصله در تاریخ 11 دسامبر ، به کشور دسترسی پیدا کنند..

به خصوص برای Anstey و نگهبان UCLA ، Gemma Potter ، ساعت در حال تیک زدن است.

پاتر ، نگهبان 6 پا از استرالیا گفت: “همیشه امید ما در طول این آزمایش بوده است: فقط سعی كنید برای اولین بازی به آنجا بروید.” “دیدن این خواب ، به شکلی خاص خرد شده در حالی که من روی کاناپه نشسته بودم و نمی توانستم بازی کنم ، تماشای آن کاملاً دشوار بود.”

این پرونده شامل ورزشکارانی از ورزش از جمله قایقرانی ، گلف ، فوتبال ، بسکتبال و والیبال و هشت کشور مختلف از جمله استرالیا ، نیوزیلند ، نروژ ، انگلستان و کانادا است. ورزشکاران در این پرونده ذکر نشده اند و 15 نفر با UCLA و یک نفر با Loyola Marymount امضا شده اند.

UCLA حدود 25 دانشجوی تازه وارد بین المللی دارد از طریق 25 دانشگاه دانشگاه خود را امضا کردند. کرک پاسیچ ، وکیل مدافع این ورزشکاران ، می گوید پس از آنکه قاضی منطقه در تاریخ 20 نوامبر حکم صادر نکرد ، علی رغم حکم صدمات جبران ناپذیری برای ورزشکاران ، افراد بیشتری می توانند در این کار شرکت کنند. پرونده به دادگاه تجدیدنظر منطقه نهم منتقل شد.

در 24 نوامبر ، این گروه برای تسریع در جلسه رسیدگی در دادگاه تجدیدنظر دادخواست ارائه داد ، اما دولت در اول دسامبر با تلاش ها مخالفت كرد. اگر دادگاه درخواست تسریع را تأیید کند ، این هفته می تواند تصمیم بگیرد. بدون رسیدگی سریع ، دادگاه ممکن است در پایان ماه جاری هنوز تصمیمی داشته باشد ، اما پرونده می تواند تا اواسط ژانویه ادامه داشته و در مارس یا آوریل پایان یابد. تا آن زمان ، ممکن است فصل بسکتبال به پایان رسیده باشد.

تأخیر آخرین مانع برای آنستی و پاتر است. آنها انتظار داشتند در تابستان به تیم خود بپیوندند ، اما تاریخ از ژوئن به اوت منتقل شد. سپس به سپتامبر موکول شد.

سه ماه بعد ، کیف های آنستی هنوز بسته بندی شده است.

بسکتبالیست های استرالیایی و تازه کاران UCLA Gemma Potter و Easy Antey.

بسکتبالیست های استرالیایی Gemma Potter و Easy Antey در تلاشند تا با هم تیمی های خود در USC ارتباط برقرار کنند ، اما آنستی احساس می کند که آنها “از نظر بازی عقب هستند”.

(با احترام از Izzy Anstey)

تیم ملی جوانان استرالیا گفت: “واقعاً سخت است كه ذهنی تلاش كنید امیدهای خود را از بین نبرید.” وی افزود: “اما چگونه می توانید امیدوار نباشید كه در دانشگاه دیگری در كشور دیگری كه بسكتبال برای سن شما بسكتبال است ، شغلی را شروع كنید؟” نمی توانید کمک کنید اما هیجان زده نشوید ، اما هر وقت هیجان زده می شویم مانع دیگری برای دور زدن است. ”

سازگاری با الزامات گذشته که دانشجویان بین المللی نمی توانند بیش از یک کلاس آنلاین در هر دوره با تنظیمات لازم در هنگام همه گیری ایجاد کنند ، سیاست های پیچیده ای را در این تابستان ایجاد کرده است. در ماه ژوئیه ، دولت دستورالعمل هایی را صادر کرد که دانشجویان خارجی را که کلاس های خود به آموزشهای آنلاین تغییر داده اند ، مجبور به ترک کشور می کنند.

کمتر از سه هفته بعد ، دولت دانشجویان ممتد را از دانشجویان جدید پذیرفته و جدا کرد. دانشجویان برگشتی می توانند دوباره وارد کشور شوند ، حتی اگر همه کلاس ها بصورت آنلاین باشد ، اما دانشجویان سال اول نمی توانند شغل دانشگاهی را شروع کنند. شانتل هوروات نوجوان استرالیایی در سپتامبر به Bruins پیوست ، اما هم تیمی های تازه وارد او از همان کشور در خانه ماندند.

پاتر گفت: “ما نمی توانیم برای دنبال كردن هدف خود و رویایی كه مدتهاست می خواستیم وارد این كشور شویم.” “ما توسط دولتی که در آن نامه ملی قصد خود را امضا کردیم ، رد شدیم.”

در این پرونده تعیین بین دانشجویان سال اول و بازگشت دانشجویان بین المللی “خودسرانه” خوانده شد و رفتار متفاوت آنها “امری دمدمی مزاج و ناسازگار با قانون است”

هر بار که مربی کوری کلوز به نیمکت خود نگاه می کند ، تأثیر این حماسه طولانی را در تیمش به یاد می آورد. لیست او به هشت همکار کاهش یافته است ، اما وضعیت در مورد بسکتبال کمتر از صداقت است.

کلوز گفت: “من آنها را در اینجا استخدام کردیم ، UCLA آنها را در اینجا استخدام کرد ، ما از آنها خواستیم که به خانواده ما بپیوندند.” “من واقعاً ناراحتم که آنها اینجا نیستند زیرا ما کسانی هستیم که از آنها خواسته ایم که بیایند. ما کسانی هستیم که به آنها بورسیه می دهیم. ما این کار را می کنیم و این واقعیت که من احساس می کنم یک کار اداری است که آنها را آزار می دهد فقط مرا سنگین می کند زیرا احساس مسئولیت می کنم. “

آنتی و پاتر تقریباً هر روز با Bruins در تماس هستند و از طریق Zoom یا Facetime با مربیان و هم تیمی ها صحبت می کنند. آنها می توانند در کلاسهای آنلاین شرکت کنند و یک فیلم در مورد بازیها مطالعه کنند تا برای روزی که در نهایت بازی می کنند آماده شوند. آنستئی گفت ، با وجود اختلاف زمان 19 ساعته ، پشتیبانی بصورت شبانه روزی در دسترس است.

ارتباطات مداوم به استرالیایی ها یادآوری می کند که چرا آنها برای رفتن به مدرسه دیگری که کلاس های خصوصی برگزار می کند ، سرگرم کننده نیستند تا بتوانند وارد ایالات متحده شوند.

به نظر می رسد Izzy Anstey ، دانشجوی تازه وارد UCLA از استرالیا ، در طول بازی عبور می کند.

ایزی آنستی ، دانشجوی سال اول UCLA در استرالیا ، نمی داند که اجازه دارد در این فصل برای تیم Bruins بازی کند یا خیر. وی می گوید: “واقعاً سخت است كه ذهنی تلاش كنید امیدهای خود را از بین نبرید.”

(با احترام از Izzy Anstey)

آنتی گفت: “پرسنل قبل از اینکه با شما مانند بازیکنان بسکتبال رفتار کنند مانند شما رفتار می کنند.” “در کل این موضوع ، من فهمیدم که این مهم چقدر مهم است ، زیرا اگر آنها فقط مانند بسکتبالیست ها با ما رفتار می کردند ، ما از آن حمایت عاطفی که در شش ماه گذشته داشتیم ، برخوردار نبودیم.”

پاتر و آنستی در 14 سالگی در شهرهای همسایه ویکتوریا ، استرالیا زندگی می کنند و به یکدیگر تکیه می کنند تا زندگی ناشناخته را طی کنند. با استفاده از استرالیا ، با کاهش محدودیت های قفل کردن ، آنها می توانند هنگام کوتاه کردن تمرینات داخل سالن و صرف وزنه زدن ، تمرینات کوتاه مدت را انجام دهند.

کار با آنچه سبک دفاعی فشار آور تیم و اختلال حرکتی جدید را آموخته اند با آنچه آنها می توانستند بدست بیاورند مقایسه نمی شود. آنستی گفت که او و پاتر “از نظر بازی عقب هستند”.

UCLA برای شروع فصل دست کوتاهی دارد. با دیدن 50 دقیقه ای که بروینز فولرتون را با 50 امتیاز شکست داد ، پاتر از نحوه بازی تحت تأثیر قرار گرفت ، اما به نیاز به نیمکت نشینی پی برد.

هنگامی که آنها به دانشگاه می رسند ، دانشجویان تازه وارد استرالیایی به بازیکنان همه کاره UCLA با مهارت های ایده آل برای یک تخلف غیر موضعی الهام گرفته از بسکتبال محبوب در بازی های بین المللی ، می دهند. شب هنگام ، آنستی آرزو دارد که همان کار را انجام دهد ، زیرا تصور می کند در غرفه پولی بازی خواهد کرد.

سپس او بیدار می شود ، هنوز 7000 مایل با آینده اش فاصله دارد.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر