Falcon Charger Matches: LA قصد دارد از مسیر مسیریابی بازگردد

[ad_1]

شکستن راه ترکیب شارژرها (3-9) و آتلانتا فالکونز (4-8) ، در ساعت 1:25 بعد از ظهر به وقت اقیانوس آرام به بازی روز یکشنبه در ورزشگاه SoFi می رویم.

وقتی شارژرها توپ را دارند: این جرم اتفاق می افتد ، که می توان آن را به طور دقیق تصادف توصیف کرد ، باخت 45 بر صفر به نیو انگلند میهن پرستان ، که در آن شارژرها – فراموش منطقه پایان – هرگز به منطقه قرمز نرسیدند. آنها عمیق تر از خط 25 متری پاتریوت ها پیشروی نکردند. نزدیکترین نتیجه برای به ثمر رساندن 11 مالکیت دو تلاش برای گلزنی در زمین بود که اولین مورد به طور گسترده شناور بود قبل از اینکه مسدود شود و در نتیجه به میهن پرستان بازگردد. شارژرها در ابتدای فصل به دلیل دمیدن رانندگان شناخته می شوند ، از سه باخت گذشته خود نتیجه ای نگرفته اند. کوارتبک جاستین هربرت در تلاش است تا از دو بازی متوسط ​​خود از فصل خیره کننده تازه کار تازه کار بازگردد. در هفته های اخیر دو بدترین نرخ تکمیل تک نفره و رتبه قبولی وی ظاهر شده است. از دست دادن سقوط از میهن پرستان همچنین اولین بازی بود که هربرت پاس تاچ داون نداشت. او فرصتی برای درست کردن بازی مقابل تیمی از آتلانتا دارد که در مقابل پاس 30 ام است و میانگین 285.3 یارد را در هر بازی انکار می کند. شاهین ها حداقل 300 یارد را واگذار کرده اند و هفت بار عبور کرده اند ، اما از اواخر ماه اکتبر رحیم موریس که تجربه دفاعی اش را به عهده داشت ، بهتر بازی کرده است.

شماره های شارژر

وقتی شاهین ها توپ را در اختیار دارند: تاد گارلی پس از گذراندن پنج فصل گذشته با برج حمل به کالیفرنیای جنوبی بازمی گردد. او ممکن است از دیدن مخالفانی که منتظر او هستند خوشحال شود. گارلی در تنها بازی شغلی خود مقابل شارژر ، 156 یارد از یک نزاع داشت که از این تعداد 105 زمین بود. این اتفاق در کولوسئوم در سپتامبر 2018 رخ داد ، قبل از اینکه سلامت گارلی به اندازه کافی به یک معضل قابل توجه تبدیل شود تا در آتلانتا قرار بگیرد. شاهین ها با حملات مخالفتی نداشتند ، اما دو بار به امتیاز 40 رسیدند ، کاری که شارژرها یک بار در این فصل انجام نداده اند. آنتونی لین ، مربی Chargers گفت: “آنها می توانند 40 را در معرض دید قرار دهند انگار هیچ چیز نیست.” این بیشتر به دلیل مدافع رایان رایان و گیرنده هایی مانند Calvin Ridley است (905 گز ، هفت لمس). رایان در عبور از حیاط ها در لیگ NFL چهارم است اما فقط پنج بازیکن اربعین بیشتر اخراج می شوند. شارژرها همچنین دارای پنجمین محافظت رقت انگیز در برابر عبور هستند.

هنگام لگد زدن: حداقل مایکل بادگلی از شارژرها در ناسازگاری خود ثابت بود. او با 10 ضربه ، چهار ضربه از سمت راست و چهار ضربه از چپ ، ناكام ماند. او همچنین به سمت راست ضربه زد و دیگری را مسدود کرد. هفته گذشته و پس از امتناع از درگیری شارژرها ، لین تصمیم گرفت مربیگری تیم های ویژه را به صورت تمام وقت عهده دار شود. شارژر سابق Yangho Koo بعد از تلاش برای تثبیت خود در NFL فصل بسیار خوبی را پشت سر گذاشته است. شاهین 32 بار از 33 تلاش برای اهداف میانی انجام داده است و 23 امتیاز از 26 با امتیاز اضافی دارد.

پیش بینی جف میلر: پس از تماشای شارژرها در طول فصل ، انتخاب آنها برای غلبه بر هر کسی که در برنامه آنها باقی مانده است ، یک تمرین شجاعت است. تنها پیروزی آنها برابر سه تیم بد لیگ NFL است ، تیم هایی که اکنون 3-32-1 ترکیب شده اند. شاهین ها چهار برد دارند ، که نشان می دهد تعداد آنها برای شارژرها بسیار زیاد خواهد بود.

SOKOLI 24 ، ZAREDI 20[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme