[ad_1]

Golden Gate Fields پس از افزایش قابل توجه ویروس کرونا در شانه پیست اسب اسب کالیفرنیای شمالی ، حداقل برای دو هفته دیگر بسته است. پس از تأیید 24 مورد تایید شده COVID-19 ، این مرکز در 13 نوامبر برای مسابقات بسته شد. این آهنگ امیدوار بود که پنجشنبه دوباره باز شود ، اما اکنون تاریخ آن را به 3 دسامبر منتقل کرده است.

در حال حاضر ، طبق گفته دو نفر که از وضعیت اطلاع دارند ، اما اجازه صحبت در جمع را ندارند ، تعداد کارگران آلوده حدود 100 نفر است. حدود 500 نفر با میزان مثبت حدود 30٪ مورد آزمایش قرار گرفته اند که اگر مطابق با آزمایش های آینده باشد ، می تواند ویروس کرونا را تا حدود 150 متورم کند. حداقل یک پنجم آزمایشات برجسته است و انتظار می رود نتایج بیشتری در روز پنجشنبه انجام شود .

نه شرکت مادر و نه مادر اصلی ، گروه Stronach ، نگفتند که چند پرونده در حال انجام این تاسیسات است و تحقیقات را به بخش بهداشت عمومی برکلی انجام داد. سخنگوی برکلی گفت که این شهر تعداد موارد در یک مکان خاص را فاش نمی کند.

بیشتر افراد آلوده بدون علامت هستند و در مراحل مختلف قرنطینه هستند.

در اخطاریه ای که برای اعضای صاحبان اصیل کالیفرنیا ارسال شده است ، گفت: “هنوز تصمیم گیری نشده است که آیا از افرادی که آزمایش مثبت شده اند ، خواسته می شود مسیر را ترک کنند یا در Golden Gate Fields جدا شوند.” در شیوع سانتا آنیتا ، مانند گلدن گیت ، متعلق به گروه Stronach ، کارگران معمولاً به هتل های قرنطینه فرستاده می شوند.

گلدن گیت فیلدز در یک خبرنامه گفت که در زمینه مدیریت شیوع با وزارت بهداشت عمومی برکلی همکاری می کند. پشت پیست ، محل اسکان اسب ها و کارگران ، در برکلی است ، در حالی که قسمت جلویی ، جایی که مردم در مسابقات شرکت می کنند و تماشا می کنند ، در آلبانی است.

این مسیر منجر به 11 نمایش کنسل شده در این مسابقه به دلیل ویروس کرونا می شود. او برنامه ای برای جبران روزها اعلام نکرده است ، یا اگر قرار است مسابقات را به برنامه های موجود اضافه کند ، باید مسابقات را از سر بگیرد. این مسیر قرار است در 13 دسامبر بسته شود. شورای اسب دوانی کالیفرنیا روز پنجشنبه با کنفرانس تلفنی برای بحث در مورد توزیع تاریخ مسابقات سال آینده در کالیفرنیای شمالی برگزار می شود.

حدود 1300 اسب در Golden Gate اصطبل هستند. آموزش در پیست باز می ماند ، زیرا اسب ها بدون توجه به اینکه مسابقه می دهند باید چندین روز در هفته تمرین کنند. اسب های اعزامی به دل مار باید با مربی دل مار هماهنگی هایی داشته باشند تا از رسیدن اسب به پیست مراقبت کنند. هیچ کارمند Golden Gate نمی تواند اسب را در زمین همراهی کند. این روش ها از 5 نوامبر قابل اجرا هستند.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر