Jalen Guyton سهم بزرگی در پیروزی OT شارژر بر Raiders داشت

[ad_1]

جالن گیتون می خواست کنفرانس مطبوعاتی او زودتر آغاز شود.

در وقت اضافه پنجشنبه شب در برابر لاس وگاس ریدرز ، گیرنده شارژر با جاستین هربرت برای دفاع از یک بمب 53 حیاطی تماس گرفت و تیمش را در یک خط 2 حیاط قرار داد.

چهار بازی بعد ، شارژرها به گل دست یافتند و در یک پیاده روی رقبای AFC West خود را با نتیجه 30 بر 27 شکست دادند. اما اگر هربرت پاس خود را کمی جلوتر می انداخت ، گیتون دست نخورده به منطقه انتهایی می رسید.

گایتون با یادآوری نمایشنامه گفت: “هوا تاریک می شود.” “تمام آنچه که اکنون فکر می کنم این است که باید گل می زدم. ما الان باید در هواپیما باشیم. ساعاتی پیش مجبور شدیم این مصاحبه را انجام دهیم. “

شارژرها با دومین پیروزی متوالی خود به دلیل گیتون ، سوار هواپیمای خود شدند ، حتی اگر گل هم نزد. او و جانشین تایرون جانسون ، که سومین شکست خود را در این فصل انجام داد ، 152 مورد از 314 حیاط عبوری هربرت را ارسال کردند. با توجه به اینکه گیرنده های ستاره ای Keen Allen و Mike Williams به ترتیب به آسیب دیدگی از ناحیه پایین پا و کمر محدود شدند ، این دو جوان برای جابجایی شکاف به حمل شارژرها در برابر دفاع دشوار مهاجمان کمک کردند.

گیتون کار خود را با چهار بار صعود به پایان رساند و 91 حیاط دریافتی وی بیشترین درآمد در دوره حرفه ای دو ساله وی است. برخورد جانسون دومین بازی او از این تعداد بازی بود و تیم مربیگری سابق با 61 یارد در سه بازی به پایان رسید. Rookie KJ Hill نیز در این کار سهیم بود و هر سه گل 39 متری را به ثمر رساند. کهنه سرباز شکارچی هنری پنج شکار برای 65 یارد و یک امتیاز به دست آورد. همانطور که هسته اصلی باتجربه بیشتر ضربه می زند ، مربی آنتونی لین گفت که از عملکرد گیرنده های جوانتر خوشحال است.

لین گفت: “بسیاری از بازیکنان باسابقه ای که داشتیم مورد محاسبه قرار گرفتند.” “دومین [string] پسرها قویتر شدند و کار خوبی انجام دادند. “

ورود گیتون به کلاچ زمانی اتفاق افتاد که شارژرها با نتیجه 27-24 به Raiders باختند ، در حالی که بیش از سه دقیقه به وقت اضافه باقی مانده بود. هربرت در جیب خود ایستاد و توپ را مقابل حمله رعد اسا پاس داد. گیتون در وسط مسیر آزادسازی داخلی خود لکنت زبان ایجاد کرد و باعث ایجاد شکاف در برابر مدافع کرنر Keisean Nixon شد. گیتون سرعت خود را برای رسیدن به سرعت کاهش داد ، هربرت گفت کاش کاش جلوتر بود. هنوز هم ، طبق آمار Next Gen ، توپ تقریبا 60 یاردی در هوا رفت ، که هربرت هنگام ضربه او را پرتاب کرد.

در همین حال ، جانسون دقیقاً قبل از پایان نیمه به گل رسید و تساوی 10-10 را شکست. بازیکن آزاد آموزش دیده از ایالت اوکلاهما در سال 2019 دور از گوشه ای در برابر پوشش منطقه حرکت کرد و فضای آزادی را بین فاصله کرنر و ایمنی در مقابل منطقه انتهایی برای 26 متری باز کرد.

گیرنده شارژر گسترده ، تایرون جانسون ، سمت چپ ، پس از گلزنی در نیمه اول با جالن گیتون جشن می گیرد.

گیرنده شارژر گسترده ، تایرون جانسون ، سمت چپ ، پس از گلزنی روز پنجشنبه در نیمه اول مقابل لاس وگاس رایدرز در روز پنجشنبه ، با جالن گایتون جشن می گیرد.

(دیوید بکر / آسوشیتدپرس)

هر دو گایتون و جانسون در حدود 4.3 ثانیه از فاصله 40 حیاطی عبور کردند و از سریعترین شارژرها هستند. در ابتدای فصل ، مربیان از این سرعت به همان اندازه تهدیدهای عمیق استفاده می کردند.

اما اخیراً این دو نفره مسیرهای پایینی را نیز تولید کردند. جانسون روز یکشنبه در یک پیروزی مقابل شاهین آتلانتا ، هفت گل شغلی دید و 6 گل را در 55 یاردی و 12 قدم زدن را به دست آورد. گیتون گفت آنها فرصت هایی را برای نشان دادن انعطاف پذیری خود می بینند.

گایتون که امسال سه تاچ داون دارد گفت: “بسیاری از مردم درباره آنچه ما انجام می دهیم حرفی برای گفتن دارند.” “اساساً ، ما فقط وظیفه خود را برای تیم انجام می دهیم – نقش خود را پیدا می کنیم و آن را انجام می دهیم. من هر نمایش را عمیق تر می کنم ، بیش از همه خوشحالم. اما در عین حال ، یک لیست کامل از مهارت ها وجود دارد که همه ما در زمین بازی داریم. “

جانسون گفت که از موفقیت اخیر آنها تعجب نکرده است. در اردوی آماده سازی ، او و گیتون پاسهای هربرت را در حین تمرین تیم دوم گرفتند. در آنجا ، گروه ارتباطی ایجاد کرد که اکنون نشان داده شده است زیرا هربرت شروع کننده است و گیرنده ها زمان بازی بیشتری کسب کرده اند.

وی افزود: “هر پرتابی كه به مربیان اطمینان می داد كه باید در این بازی حضور داشته باشد برای من است [Guyton] یا [Hill] جانسون گفت: “این برای هر دو آنها بود.” “ما قبلاً وقتی که نبودیم شیمی با او داشتیم.”

هربرت موافقت کرد.

وی گفت: “ما کارهای زیادی با هم داشتیم – چه بعد از آموزش ، چه قبل از آموزش – ما این همه وقت را با هم گذراندیم.” “من با کسانی که بیرون می روند احساس راحتی می کنم.”[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme