JaMychal Green فرصت را نادیده گرفت و تصمیمات زیادی را برای کلیپرز گذاشتدر صورت افتتاح آژانس رایگان جمعه ، پس از انصراف JaMychal Green از گزینه بازیکن 5 میلیون دلاری خود برای تبدیل شدن به یک نماینده رایگان و نامحدود ، کلیپرزها متغیر دیگری را نیز در نظر خواهند گرفت.

تصمیم روز پنجشنبه ، که توسط یک فرد آشنا به شرایط تأیید شد ، مانع بازگشت 6 پا 9 سبز نیست به تیم.

یک مهاجم ذخیره با فاصله روی زمین ، از افراد بزرگی دفاع می کند ، که در فصول بعدی با کلیپرز تحت تأثیر قرار گرفتند ، گرین آزاد است در خارج از فصلی که برایش بازی می کند ، در مورد قرارداد جدیدی که پول تضمین شده و در نتیجه ثبات را ارائه می دهد ، مذاکره کند.

او اکنون می تواند با تیم های دیگر به دنبال 37٪ شوت زنی سه امتیازی باشد که در دو مرحله پلی آف با کلیپرز 47٪ از عمق شلیک کرده باشد. گرین ، 30 ساله ، همچنین ارزشمند است زیرا او می تواند در حالی که در تیم های کوچکتر مرکز بازی می کند ، جلو و مرکز نگه دارد.

در یک مطالعه ، تصمیم به کنار گذاشتن گزینه وی نشانه این است که گرین معتقد است که چنین تولیدی به او امکان می دهد بیش از 5 میلیون دلار که قرار بود در این فصل برنده شود ، مدیریت کند. چنین اعتقادی ریشه در اتفاقی دارد که یک سال پیش رخ داد ، زمانی که به او پول بیشتری در جای دیگری پیشنهاد شد ، اما تصمیم گرفت تا بخشی از آن به کلیپرز برگردد زیرا آنها فرصتی برای رقابت برای قهرمانی فراهم کردند.

اگر او در روزهای آینده دوباره با کلیپرز قرارداد امضا کند و برای فصل آینده افزایش یابد ، این می تواند مانع از انعطاف پذیری مالی تیم شود تا دیگر بازیکنان آزاد و قابل توجه خود ، مارکوس موریس ، مهاجم و مونترس هارل ، را به خدمت بگیرد ، در حالی که می تواند یک استثنا کامل را ارائه دهد. به طور متوسط ​​9.3 میلیون دلار.

با انتخاب استفاده از استثنای كامل ، كه به تیم ها اجازه می دهد از سقف حقوق و دستمزد بیشتر شوند و بازیکنان را به خدمت بگیرند ، كلیپرز می تواند هویج جذابی را برای بازیکنان آزاد پیشکسوت ارائه دهد كه می توانند سقف قهرمانی تیم را افزایش دهند. با این حال ، استفاده از آن همچنین لازم است که کلیپرز از حد مجاز حقوق 138 میلیون دلاری لیگ بیشتر نشود.

متناوباً ، این تیم ممکن است ترجیح دهد بیش از 138 میلیون دلار سود وارد کند و مالیات لوکس وضع کند ، اما این به آنها امکان می دهد از استثنای متوسط ​​کوچکتر از 5.7 میلیون دلار که ممکن است کمتر باشد ، استفاده کنند. وسوسه انگیز برای عوامل آزاد با کالیبر خاص.

این یکی از معدود تصمیماتی است که کلیپرز باید در روزهای آینده در نظر بگیرد.

اگر کلیپرز بخواهد دوباره هارل ، ششمین مرد سال لیگ را به خدمت بگیرد ، قیمت او چقدر می تواند بالا برود؟ سازنده هر ذخیره ای در NBA ، که انرژی بی حد و حصر او بر بسیاری از پیروزی های کلیپرز تأثیرگذار بوده است ، با این حال ، هارل به دلیل قد 6-7 ، مشکلات پیش روی بازیکنان بلندتر و یک تیراندازی که می تواند ایجاد کند ، یک مرکز تقسیم است. بیشتر آن را در اطراف رنگ پشتیبانی می کند.

از آنجا که فقط تعداد معدودی از تیم ها فضای قابل توجهی را برای یک آژانس رایگان در اختیار دارند ، مشخص نیست که هارل می تواند چند خواستگار در بازار داشته باشد. او در هر دو فصل گذشته 6 میلیون دلار درآمد کسب کرد ، اما می توانست یک استثنای کامل در سطح متوسط ​​یا بیشتر را سفارش دهد.

آیا بعد از اینکه تجارت اسنوبرد روز چهارشنبه لوکا کنارد از دیترویت را به زمین انداخت ، آیا کلیپرز آماده برخورد با زمین عقب است؟ آنها بعنوان بخشی از معامله ای که منجر به بازگشت یک تیرانداز قابل اعتماد 40٪ سه امتیازی با توانایی رسیدگی به توپ شد ، لندری شامت را به بروکلین و رادنی مک گرودر را به دیترویت فرستادند ، اما نه لزوماً یک تخته سنگ تمیز که می تواند تخلفات تایرون لو را کنترل کند. .

نیواورلئان می تواند یک شریک تجاری جذاب باشد ، با توجه به ازدحام بیش از حد آنها در امنیت ، که شامل لونزو بال ، نیکل الکساندر-واکر و پیکاپ جدید کایرا لوئیس علاوه بر جورج هیل و اریک بلدسو است ، که به زودی به تجارت میلواکی پیوست. هیل در این فصل 9.5 میلیون دلار بدهکار است و بلدسو نیز 16.8 میلیون دلار درآمد کسب خواهد کرد.

در حالی که کلیپرز آماده سازی نهایی آژانس رایگان را انجام می داد ، آنها همچنین اردوی آماده سازی سریع خود را که از اوایل دسامبر آغاز می شود ، برنامه ریزی کردند. به گفته شخصی که از معامله مطلع است ، تیم با یک قرارداد 6-1 آماده ، جوردن فورد از سنت مری ، قرارداد منعقد کرده است که او را به یک اردوی آموزشی سوق می دهد.

علاوه بر این ، جی اسکراب ، بهترین بازیکن سال کالج ، کلیپرز 55 را انتخاب کردشما به طور کلی ، آنها چهارشنبه یک قرارداد دو طرفه را امضا می کنند ، گفت: دو نفر که از تصمیم گیری مطلع هستند. تیم ها مجاز به داشتن یک جفت بازیکن دو طرفه هستند که می توانند بین NBA و G League رفت و برگشت کنند. در هفته های اخیر ، NBA در قوانین دو طرفه خود تجدید نظر کرده و محدودیت 45 روزه ای را که چنین بازیکنانی می توانند با تیم های خود در NBA سپری کنند ، از بین برد. بازیکنان اکنون می توانند حداکثر 50 بازی انجام دهند.
منبع: paper-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>