[ad_1]

کمتر از یک ماه پس از تأیید مدارس متوسطه برای شروع آموزش ورزشی در محوطه دانشگاه ، یونایتد مدرسه مدرسه لس آنجلس روز دوشنبه اعلام کرد که به دلیل افزایش موارد ویروس کرونا ، آموزش و تعطیل پردیس ها را به حالت تعلیق در می آورد.

سوپ آستین بویتنر اعلام کرد که پردیس ها تا روز پنجشنبه تعطیل است. بیش از 50 مدرسه برای شروع آموزش تصویب شده اند. فصل ورزش دبیرستان قرار بود از 14 دسامبر برای مدارس فوتبال شهری با تمرینات فوتبال آغاز شود ، اما هفته گذشته وقتی هیئت حاکمه ای برای ورزش دبیرستان ، فدراسیون بین مدرسه ای کالیفرنیا ، اعلام کرد که انتظار می رود به روزرسانی در مورد دستورالعمل های ورزش جوانان را از وزارت بهداشت کالیفرنیا تا سال آینده.

انتظار می رود مربیان برای برقراری ارتباط با ورزشکاران و تشویق آنها به شرکت در تمرینات بدنی به کنفرانس ویدیویی اعتماد کنند.

رهبری ورزش جوانان دولت همچنان اجازه می دهد تا با پروتکل های ایمنی مطابقت داشته باشد. از 3 آگوست به روز نشده است. CIF انتظار دارد تا 19 ژانویه نحوه ادامه تحصیل با تأخیر در دبیرستان را اعلام کند.

مربی گارفیلد ، لورنزو هرناندز گفت تیم فوتبال او موفق شده است در چهار جلسه تمرین شرکت کند.

وی گفت: “ما در ژانویه بیشتر خواهیم آموخت که این مورد را بررسی کنیم.” “من مطمئن هستم که چند بچه ناامید خواهند شد ، اما بسیاری از آنها از آنچه در جامعه می گذرد آگاه هستند.”

چندین مدرسه موفق به تکمیل اسناد و مدارک LAUSD و پروتکل های آزمون برای شروع تهویه مطبوع دانشگاه نشدند.[ad_2]

منبع: paper-news.ir