MLB به تیم های Negro “شناخت طولانی مدت” به عنوان یک لیگ بزرگ اعطا خواهد کرد

[ad_1]

صد سال بعد ، سرانجام لیگ های سیاه نیز به طور رسمی یک لیگ بزرگ هستند.

Rob Manfred ، کمیسر بیس بال لیگ برتر ، روز چهارشنبه اعلام کرد که هفت لیگ بیس بال حرفه ای کاملا سیاه پوستان که بین سالهای 1920 و 1948 فعالیت داشتند ، به وضعیت لیگ برتر صعود می کنند ، و این چیزی است که MLB به عنوان “مدتها پیش” تعریف کرده است. به رسمیت شناخته شده “برای تقریبا 3،400 بازیکن ، که اکنون به آمار رسمی و دفترچه سوابق آن اضافه خواهد شد.

مانفرد در بیانیه ای گفت: “همه ما كه عاشق بیس بال هستیم ، مدتهاست می دانیم كه لیگ های Negro بسیاری از بهترین بازیکنان را در بازی ، نوآوری و پیروزی خود در برابر بی عدالتی ایجاد كرده ایم.” “ما اکنون سپاسگزاریم که بازیکنان لیگ های سیاه را که متعلق به آنها هستند ، به عنوان لیگ های اصلی در سوابق رسمی رسمی به حساب آوریم.”

لیگ های Negro که در دوران جدایی در بیس بال و جامعه تاسیس شده بودند ، در طول حیات خود با هدایت ستارگانی مانند جاش گیبسون ، اسکار چارلستون ، تورکیه استارنس و ساچال پیج ، جایگزینی محبوب برای MLB شدند ، بعداً افسانه های آینده را به آنها ارائه دادند MLB هایی مانند جکی رابینسون ، ویلی میس و هنک آرون در بیس بال حرفه ای شروع می کنند.

در دهه های اخیر ، مورخان و محققان با جمع آوری جزئیات قدیمی در روزنامه ها و بایگانی ها ، فرمول ها و محاسباتی را برای پر کردن هرگونه شکاف در بازی های غالباً مستند ، پایگاه داده ای از آمار مربوط به دوران Negro را تهیه کرده اند.

آنها همچنین مسابقات رسمی لیگ Negro را از ده ها مسابقه نمایش و تورهای لیگ Negro که تیم های Negro League سالانه بازی می کنند ، جدا کردند ، که اغلب در برابر حریفان نیمه حرفه ای یا باشگاه های سفید در لیگ کوچک بودند.

“او قبل از سال 1950 تاریخ بیس بال را بازنویسی می کند. کتابهای رکورد تغییر خواهد کرد. “

محقق اسکات سیمکوس

آنها برای اولین بار ، یک تاریخچه آماری دقیق از لیگ های Negro ، همراه با کیفیت سوابق MLB ارائه دادند.

اسکات سیمکوس ، یکی از محققانی که در ساخت بانک اطلاعات آماری معروف موسوم به Seamheads کمک کرد ، گفت: “این تاریخچه بیس بال قبل از 1950 را بازنویسی می کند. “کتابهای ثبت تغییر خواهد کرد.”

هفت لیگ برتر لیگ برتر ، لیگ ملی سیاه (I) (1981-31) ، لیگ رنگهای شرقی (28-1923) ، لیگ سیاه آمریکا (1929) ، لیگ شرق-غرب (1932) و لیگ جنوب سیاه بود. (1932) ، لیگ ملی سیاه (II) (48-1933) و لیگ آمریکایی سیاه (1947-1937).

در نتیجه ، تابلوهای امتیازات MLB برای همیشه در آمار ، مانند سطح متوسط ​​وات و درصد پایه ، با اضافه شدن بازیکنان لیگ Negro احتمالاً متزلزل می شوند. در حالی که بازیکنان لیگ Negro به دلیل فصلی که اغلب نیمی از طول باشگاه های MLB بودند ، “آمار سرشماری” (مانند خانوارها ، بازدیدها و RBI ها) بزرگ را جمع نمی کردند ، رتبه بندی در میانگین های مختلف می تواند به طور قابل توجهی تغییر کند.

به عنوان مثال ، طبق گفته Seamheads ، در لیگ Negro به اندازه کافی بازیکن با میانگین کافی بالایی برای بازی و حضور در لیگ وجود داشت تا Babe Ruth و تد ویلیامز را از 10 بازیکن برتر خارج کند.

در بیانیه ای ، MLB گفت که در حال بررسی با آماری رسمی خود ، اداره ورزش الیاس ، برای تعیین دامنه کامل تأثیر این برچسب بر سوابق و آمار است. به عنوان بخشی از این فرایند ، از مورخان و سایر کارشناسان مشاوره خواهد شد.

باب کندریک ، رئیس موزه بیس بال لیگ Negro League در کانزاس سیتی ، میسوری ، در اوایل سال جاری گفت: “این نام هایی را معرفی می کند که مردم واقعاً در مورد آنها نشنیده اند.”

“برای کسانی که عاشق آمار هستند ، بله ، شما به آمار احتیاج دارید. اما اگر عقل سلیم دارید ، می دانید که این لیگ های سیاه می توانند بازی کنند. آنچه که آمار انجام خواهد داد تا حدی برخی راضی می کند. “

علاوه بر لیگ های ملی و آمریکایی ، چهار لیگ حرفه ای تاریخی دیگر – که بسیاری از آنها در قرن نوزدهم فعالیت می کردند – در سال 1969 از کمیته ویژه سوابق بیس بال MLB وضعیت لیگ برتر را دریافت کردند ، اما در آن زمان ، لیگ های Negro مورد توجه قرار نگرفتند. .

سلطنت ها در کانزاس سیتی ، بزرگ لرو ساچل پیج را به صلیب کشیدند ، در 2 آگوست 1942 در استادیوم یانکی نیویورک گرم شدند.

سلطنت ها در کانزاس سیتی ، در حال بازکردن کیف بزرگ پیج ، در استادیوم یانکی در نیویورک در 2 اوت 1942 گرم شدند.

(آسوشیتدپرس)

روز چهارشنبه لیگ در بیانیه ای اعلام کرد: “نظر MLB این است که حذف کمیسیون در بررسی لیگ های Negro در سال 1969 به وضوح اشتباهی است که نیاز به عزم امروز دارد.” در لیگ های سیاه ، بیش از معیارهای استفاده شده در تصمیم این کمیسیون است.

“کمبودهای قابل درک در ساختار و برنامه لیگ های Negro از روشهای انحصاری MLB ناشی می شود و انصراف آنها از وضعیت لیگ برتر یک مجازات مضاعف است ، مشابه مجازاتی که کاندیداهای تالار مشاهیر قبل از معرفی Satchel Paige در سال 1971 وضع کرده اند. گفت جان تورن ، مورخ رسمی MLB. “اعطای وضعیت MLB به لیگ های نگرو یک قرن پس از تأسیس آنها بسیار خرسند کننده است.”

نویسنده ستاد ، کوین باکستر در این گزارش همکاری کرد[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme