[ad_1]

لیگ برتر بیس بال و 30 سازمان آن برنامه هایی را برای کاهش سیستم لیگ کوچک فوتبال متصل شده برای فصل رسمی 2021 در روز چهارشنبه برنامه ریزی کرده اند. هر باشگاه چهار شریک و همچنین دو تیم کوتاه مدت بر اساس مکان ها و مجموعه های آموزشی بهاری خود در جمهوری دومنیکن خواهد داشت که تعداد کل اعضا را از 160 به 120 نفر کاهش می دهد.

داجرز اعلام کرد که قصد دارد چهار شرکت تابعه خود را به نام اوکلاهما سیتی حفظ کند. تولسا ، اوکلا. دریاچه های بزرگ ، میشیگان؛ و رانچو کوکامونگا – اگرچه گریت لیک و رانچو کوکامونگا برای معکوس کردن سطح در نظر گرفته شده اند. گریت لیکز که سابقاً تیم داجرز با A پایین بود ، به عضویت A. عالی در خواهد آمد. رانچو کوکامونگا ، عضو لیگ داجرز کالیفرنیا از سال 2011 ، یک باشگاه سطح پایین خواهد بود.

فرشتگان همچنین چهار تیم خود را تغییر ندادند و یک سطح مشابه تغییر دادند.

آنها زنبورهای عسل را از سالت لیک ، یوتا ، به عنوان یک شرکت تابعه از Triple A و روبان های شهر راکت زباله در آلاباما به عنوان تیم های دو نفره نگه داشتند. Inland Empire 66ers ، عضو فرشتگان در لیگ کالیفرنیا از سال 2011 ، از بالا A به پایین A تبدیل شد ، در حالی که شیاطین هدر رفته از سه شهر ، جای امپراتوری داخلی را به عنوان تجهیزات فرشتگان با A بالا گرفتند.

پیش بینی می شود شرکت های وابسته دعوت نامه ها را بپذیرند ، که این یک تشریفات رسمی است.

اورم (یوتا) اولز ، که قبلا یکی از دو تیم لیگ داخلی بود که توسط آنجلس اداره می شد ، از سیستم مزرعه کنار گذاشته شد. آنها برای پیوستن به لیگ همکاران MLB به کلرادو منتقل می شوند.

زنبورهای بورلینگتون (آیووا) که از سال 2013 در کلاس A شرکای فرشتگان بودند ، یکی از 11 تیمی بودند که در طول فصل دعوت نامه دریافت نکردند.

داجرز رابطه خود را با اوگدن (یوتا) رپتورز ، وابسته تازه کار آنها از سال 2003 قطع کرد. تکرار قبلی در اوگدن از سال 1966 تا 1973 با داجرها همکاری داشت. تام لاسوردا از 1966 تا 1968 تیم را هدایت می کرد.

نویسنده هیات ماریا تورس در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.[ad_2]

منبع: paper-news.ir