MLB می گوید که فصل 2021 از اول آوریل آغاز می شود ، اما احتمالاً اینگونه نخواهد بود


شما تمام تابستان داجرها را فراموش کرده اید. این شهر تشویق Dodgers در رژه سری جهانی را از دست داد.

اما سال 2020 در آستانه سال 2021 است و آموزش بهاری باید طی دو ماه آغاز شود. بنابراین هدیه تعطیلات شما سفر به آموزش بهار خواهد بود – تا زمانی که ، شما بر روی وب سایت Dodgers کلیک کنید و متوجه شوید که این تیم بلیط های آموزش بهار را نمی فروشد.

طبق گفته یکی از مسئولان لیگ ، هیچ تیم MLB بلیط تمرین بهار را نمی فروشد. هیچ کس نمی داند چه زمانی تمرین بهار شروع می شود یا فصل عادی چه زمانی شروع می شود.

برنامه می گوید که فصل از اول آوریل آغاز می شود. در کره جنوبی ، جایی که ویروس کرونا تحت کنترل بهتری نسبت به ایالات متحده است ، لیگ در حال بررسی موکول کردن روز افتتاحیه خود از مارس به آوریل است.

2021 قبلاً قول داده است که از آخرالزمانی بیس بال دور شود ، صاحبان و بازیکنان عمیقا در یک بی اعتمادی متقابل و یک توافق نامه چانه زنی جمعی قرار دارند که در دسامبر آینده منقضی می شود. با این حال ، شروع فصل می تواند بر اساس سه عامل مستقل از مالکان و بازیکنان باشد.

اول ، خود ویروس وجود دارد. واکسن ها در راه هستند اما عموم مردم فقط می توانند در بهار این واکسن ها را دریافت کنند و ماه های بین این زمان و پس از آن می توانند خطرناک باشند.

دوم ، مقامات بهداشت عمومی هستند که تعیین می کنند چه تعداد هوادار می توانند به پارک ها وارد شوند. دکتر آنتونی فاوسی ، بهترین متخصص بیماری های عفونی کشور ، به یاهو گفت که احتمالاً تا “اواخر تابستان” استادیوم های کامل برنمی گردند. البته این نشان می دهد که هواداران به اندازه کافی برای پر کردن یک ورزشگاه احساس راحتی می کنند.

سوم – و یک لحظه با من تحمل کنید – عنوان 50 کد ایالات متحده وجود دارد. بخش 1622 قانون اورژانس ملی پیش بینی کرده است که هر اعلام وضعیت اضطراری پس از یک سال منقضی می شود ، مگر اینکه توسط رئیس جمهور تمدید شود.

در 13 مارس ، رئیس جمهور ترامپ یک وضعیت اضطراری ملی اعلام کرد. نماینده کمیسیون راب منفرد این گزینه را دارد که “در هر شرایط اضطراری ملی” قرارداد بازیکنان را فسخ کند. تا زمانی که ترامپ یا رئیس جمهور منتخب جو بایدن وضعیت اضطراری را قبل از 13 مارس 2021 تمدید نکند ، اعلامیه منقضی می شود و مانفرد این فرصت را برای فصل 2021 از دست می دهد.

سال گذشته ، با استفاده از این اهرم ، مانفرد و صاحبان آن توافق کردند که بر اساس آن بازیکنان فقط برای 60 بازی انجام شده و نه 162 برنامه ریزی شده ، حقوق بگیرند.

Rob Manfred ، کمیسر بیس بال ، در سری جهانی برای طرفداران عکس می گیرد.

راب مانفرد ، کمیسر بیس بال لیگ برتر ، پیش از مسابقه سری 1 جهانی بین داجرها و مسابقه خلیج تامپا در Globe Life Field در آرلینگتون ، تگزاس ، در 20 اکتبر ، با هواداران عکس گرفت.

(رون بلوم / آسوشیتدپرس)

اتحادیه بازیکنان بقیه قرارداد را ذکر می کند ، که می گوید مانفرد این گزینه را دارد که “در هر شرایط اضطراری ملی که در آن بیس بال لیگ برتر انجام نشود” قرارداد بازیکنان را فسخ کند. اتحادیه می گوید ، در این شرایط اضطراری ملی ، بیس بال قبلاً بازی شده است ، بنابراین بیایید به فصل 162 بازی برویم.

سال گذشته ، مالکان دو ماه تلاش کردند بازیکنان را متقاعد کنند که بیشتر کاهش حقوق را انجام دهند ، زیرا بازی ها بدون طرفداران انجام می شود ، در این توافق نامه به زبان اشاره می شود که گفته نمی شود مالکان چه کاری انجام داده اند. این بار ، مالکی که از شناسایی خودداری کرد ، قول داد که اگر اتحادیه با کاهش هزینه بازی هایی که بدون هوادار انجام می شود موافقت نکند ، تیمش بازی نخواهد کرد.

بنابراین شاید توافقی انجام شود. هیچ یک از طرفین هیچ مزیتی در شروع فصل قبل از توزیع گسترده واکسن ها ندارند. این امر به انواع شروع و توقف هایی که MLB تابستان گذشته تحمل کرده و NFL اکنون تجربه می کند ، نیاز دارد. بهتر است در وقت برای واکسیناسیون و کاهش همه گیر صرفه جویی کنید.

یک گزینه می تواند شروع بعداً و تمدید فصل پس از ماه اکتبر باشد ، به عنوان یک آزمایش برای اینکه آیا هواداران واقعاً به یک سایت خنثی بعد از فصل و پلی آف تمدید علاقه دارند. مانفرد مرتباً می گوید فکر می کند زمین مسابقه 16 تیمی امسال بسیار زیاد است ، اما افراد بازاریابی وی اخیراً هواداران را دقیقاً با همین قالب مورد بررسی قرار داده و از آنها خواسته اند “نشان دهند که آیا شما ایده را دوست دارید ، مانند ایده ، آن را دوست ندارید ، از ایده متنفرید یا نه”. از نظر خنثی هستند “انتظار نمی رود نتایج به صورت عمومی به اشتراک گذاشته شود.

این لیگ پاییز امسال ، هنگامی که مالکان از اتحادیه خواستند یک قرارداد بسته را در نظر بگیرند ، مفهوم پلی آف طولانی را روی میز قرار دادند: مهاجم تعیین شده در هر دو لیگ تا سال 2021 و همچنین پلی آف گسترش یافته باقی خواهد ماند.

اتحادیه توافق فوری فقط برای DH ارائه داد ، زیرا درآمد حاصل از تلویزیون گسترده پس از فصل قابل توجه خواهد بود اما ناشناخته است. صاحبان شانه بالا انداختند و گفتند معامله ای انجام نشده است. آنها اتحادیه را سرکشی ، حتی در برابر ساعت بالا می دانند. اتحادیه تعجب می کند که آیا مالکان در حالی که بازار بازیکنان را تحت فشار قرار می دهند در DH متوقف می شوند ، زیرا مدیران کل سعی می کنند لیست هایی تهیه کنند و نمایندگان سعی می کنند مشتریان را گروگان بگیرند.

برای روشن شدن ، توافق نامه جمعی هیچ DH یا پلی آف تمدید شده برای سال 2021 را پیش بینی نمی کند ، و هر دو طرف می توانند هر دو موضوع را به آنچه قبلاً وعده داده شده است یک مذاکره بحث برانگیز یک توافق نامه استخدام جدید باشد ، تبدیل کنند.

مدیران و بازیکنان بیس بال سال آینده DH را می خواهند که باید بدون زحمت این کار را انجام دهند. اگر مالکان و اتحادیه نتوانند در این مورد به توافق برسند ، دشوار است دریابید که چگونه می توان طی 12 ماه آینده دو معامله مهم – یکی برای مواقع تعویق همه گیر فصل 2021 و دیگری برای توافق نامه جدید چانه زنی – را انجام داد. .

زمستان در راه است. او می تواند یک سال کامل در بیس بال بماند و شاید حتی بعد از آن.
منبع: paper-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>