NCAA به درو پیترسون از USC برای حضور فوری در بازی اعطا می کندنگهبان USC درو پترسون پس از تأیید عدم پذیرش انتقال برنج توسط NCAA ، بلافاصله حق بازی در این فصل را پیدا کرد ، USC روز جمعه اعلام کرد.

پیترسون ، یک جوان ، فصل گذشته به طور متوسط ​​11.1 امتیاز ، 6.5 ریباند و 3.5 پاس گل در هر بازی برای رایس داشت ، در حالی که 31 بازی از 32 بازی را آغاز کرد. نگهبان با 6 پا 8 و 185 کیلوگرم جغدها را در جنگ ، پاس گل و سرقت رهبری کرد و سومین گلزن برتر تیم بود.

اندی آنفیلد ، مربی USC روز جمعه در یک کنفرانس مطبوعاتی مجازی گفت: “درو واقعاً ما را به عنوان یک کارمند تحت تأثیر توانایی خود برای گرفتن سیستم متفاوت تحت تأثیر قرار داد. “او فقط یک بسکتبالیست خوب است.”

با پترسون ، تروجان ها یک بازیکن انعطاف پذیر دارند که می تواند در هر موقعیتی به جز مرکز بازی کند. انفیلد گفت ، این باعث افزایش طول دفاع ، توانایی حمله و شوت سه امتیازی می شود که از زمان پیوستن به USC در تابستان بهبود یافته است. پیترسون فصل گذشته 32.8 درصد از برد سه امتیازی رایس را شوت زد و 44 ضربه از 134 شوت را زد.

“خوشحالم که امسال با او بازی خواهیم کرد زیرا فکر می کنم او به ما کمک زیادی خواهد کرد [to] ماکس آگبون کپلو ، دانشجوی سال دوم ، روز جمعه گفت: “من فکر می کنم امسال می توانیم یک تورنمنت بزرگ داشته باشیم و فقط از بازی خوشحالم.”

پیترسون در این فصل یکی از پنج نقل و انتقالات لیست USC است که به نقل از نقل و انتقالات تحج ادی ، چوز گودوین و آیزایا وایت و جوشوا مورگان مهاجم سابق لانگ بیچ پیوست. مورگان ، دانشجوی سال دوم ، تا فصل آینده برای تروجان ها مناسب خواهد بود.

تروایی ها فصل چهارشنبه را در برابر Cal Baptist در مرکز جالینوس آغاز می کنند. زمان شروع اعلام نشده است.
منبع: paper-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>