NHL و اتحادیه بازیکنان اواسط ژانویه در حال شروع فصل هستند

[ad_1]

پادشاهان و اردک ها برای بازگشت به یخ باید کمی بیشتر صبر کنند.

امیدها برای شروع فصل NHL در سال 2021 در اول ژانویه تقریباً کمرنگ شده است. طبق گزارش رسانه های منتشر شده در روز جمعه ، آنها اکنون در اواسط ژانویه بحث خود را بر روی افتتاحیه متمرکز کرده اند.

این خبر پس از هفته ها گزارش مذاکرات بین NHL و اتحادیه در ایجاد قالب اصلاح شده برای فصل آینده که انتظار می رود حاوی تغییرات ساختاری بسیاری در پی شیوع ویروس کرونا باشد ، به سختی تعجب آور است.

از میان بسیاری از مشکلات که هنوز مشخص نیست ، تعداد بازیهای هر تیم است (طبق گزارشات هدف اولیه 60 ، بین 52 تا 56 کاهش یافته است). چگونه می توان ادارات را برای محاسبه محدودیت های سفر بین ایالات متحده و کانادا پیکربندی کرد. درجه پروتکل های ایمنی برای بازیکنان و تیم ها ؛ و نحوه توزیع درآمد در طی یک سال بین مالکان و بازیکنان که احتمالاً در صورت وجود تعداد کمی از طرفداران بازی شامل می شود.

در طی یک بحث پنل در Sports Business Journal این هفته ، کمیساریا گری بتمن اشاره کرد که هدف از شروع سال نو بعید است. در همین حال ، مذاکرات مربوط به تخفیف دستمزد در دامنه عمومی در جریان است و آلن والش ، نماینده بازیکنان ، به توئیتر پیوست تا از بتمن و صاحبان آن به دلیل پیشنهاد تغییر در توافق نامه مذاکره جمعی که دو طرف در ماه ژوئیه منعقد کرده اند ، انتقاد کند. .

شروع در اواسط ژانویه منجر به کاهش پادشاهان و اردک ها به 9 ماه خواهد شد ، از زمان محرومیت فصل گذشته در ماه مارس هیچ تیمی بازی نمی کند. هر دو باشگاه در کنفرانس غربی در سه تیم پایانی قرار گرفتند و نتوانستند جواز حضور در پست پس از 24 تیم را داشته باشند.

در حالی که انتظار می رود 24 تیم پلی آف بتوانند اردوهای آماده سازی را دو هفته قبل از فصل باز کنند ، کینگ ها ، اردک ها و 5 بازی مقدماتی غیر پلی آف دیگر احتمالاً چند روز زودتر واجد شرایط بازگشت به تمرینات خواهند بود.

برای شروع NHL از اول ژانویه ، این کار نیاز به اردوهای آموزشی دارد که شاید از اواخر هفته آینده آغاز شود – اکنون با توجه به این واقعیت که برخی از بازیکنان اروپایی هنوز به آمریکای شمالی و برخی از بازارها بازگشت نکرده اند تقریباً غیرممکن است. باید به مدت دو هفته پس از ورود قرنطینه شود.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes