Pac-12 باید راهی برای تاجگذاری یک قهرمان قانونی پیدا کند

[ad_1]

دومین ، که در آن Pac-12 برنامه ای منظم را برای فصل اعلام کرد ، از 7 نوامبر شروع می شود ، این یک فرصت طولانی مدت است که یکی از مدارس آن می تواند به پلی آف فوتبال دانشگاه برسد.

فرض بر این بود که لیگ حداقل یک قهرمان قانونی کنفرانس را به دست خواهد آورد. اما در حالی که یک آخر هفته در لیست شش بازی اصلی خود قرار دارد ، Pac-12 در معرض خطر عدم دستیابی به هدف اصلی قرار گرفتن مدارس برای گرد هم آمدن برای انجام ورزش است – اطمینان از یک روند عادلانه برای دستیابی به یک مناقشه برنده در پایان فصل.

برگردیم به شکرگذاری. USC که 3-0 بود ، مجبور شد بازی خود را با کلرادو که 2-0 بود لغو کند و هفته گذشته بازی با ایالت آریزونا را لغو کرد. در هر سناریو ، حریف گاومیش با COVID-19 مشکل داشت.

کلرادو به سرعت کنفرانس غربی کوه سن دیگو را جایگزین USC کرد و آزتک ها را شکست داد. با ورود به این آخر هفته ، بوفالوها 4-0 (3: 0 Pac-12) و تروجان ها 4-0 هستند. در صورت پیروزی یا شکست هر دو تیم در آخر هفته ، USC به بازی قهرمانی Pac-12 ادامه خواهد داد ، همانطور که همانطور که یک پیروزی دیگر در لیگ وجود دارد.

در مقر Pac-12 ، آنها باید یک شمع روشن کنند و آرزو کنند که آخر هفته یک تیم برنده شود و یک تیم باخت. در غیر این صورت ، گاومیش ها به دلیل USC که تحت برنامه خود مشکل COVID دارد مجازات می شوند در حالی که تروجان ها از این مزیت بهره مند می شوند.

کمیسار لاری اسکات به سادگی نمی تواند اجازه دهد که این اتفاق بیفتد. مارک فوتبال لیگ طی دهه گذشته بسیار لکه دار شده است ، اما حداقل می توان گفت که در تعیین قهرمان هر ساله یکپارچگی وجود دارد.

رفع این مشکل آسان است ، اما در حال حاضر صدای Pac-12 برای او باز نیست.

در بیانیه لیگ اظهار داشت: “قبل از شروع فصل فوتبال ، کنفرانس Pac-12 برنامه ای برای سال 2020 و پروتکل مربوطه برای شکست تساوی تعیین کرده است.” “برنامه و پروتکل قطع ارتباط با مشورت تهیه و مورد تایید مدیران ورزشی Pac-12 قرار گرفت. ما از این برنامه و پروتکل توافق شده برای قطع ارتباط پیروی می کنیم. “

به جای اشاره به تبلیغات ، یکبار ذخیره آنها چطور؟ تمام برنامه های این فصل باید با مداد باشد ، نه با جوهر. Pac-12 نشان داده است که می فهمد وقتی برنامه ای را شروع می کند که از 26 سپتامبر شروع می شود ، فصل را به بهار موکول می کند و سپس در 7 نوامبر دوباره شروع می شود. اگر لیگ موفق شده است یکشنبه صبح را بین کالیفرنیا و UCLA با اعلام دو روز شروع کند ، مطمئناً می تواند موارد زیر را انجام دهد:

بازی قهرمانی Pac-12 را از 18 دسامبر به آخر هفته های کریسمس منتقل کنید. اسلاید شماره 15 USC-No. 21 کلرادو در تاریخ 18 دسامبر در شکاف جمعه شب برای یک بازی گسترده رتبه بندی و یک پنجره بزرگ دیگر بالقوه برای تماشای هفته آینده با برنده تروجان بوفالو در برابر برنده واشنگتن و اورگان در این آخر هفته برنده شوید.

زمان انتخاب کالج فوتبال برای پلی آف در 20 دسامبر مهم نیست ، زیرا Pac-12 هیچ شرکت کننده ای نخواهد داشت. بله ، کاسه Fiesta ، که قهرمان Pac-12 را با رز بول ، میزبان بازی پلی آف نیمه نهایی خواهد گرفت ، باید یک هفته دیگر صبر کند تا بفهمد چه کسی در 2 ژانویه بازی می کند.

امسال ، چنین چیزی نباید مهم باشد. آیا ما فقط نمی دیدیم که بریگهام یونگ و کارولینای ساحلی توافق کردند که دو روز بعد پنجشنبه بازی کنند و قهوه ها به موقع برای یکی از هیجان انگیزترین بازی های سال در کشور راه پیدا کردند؟

کلرادو سزاوار ضربه خود است ، اما برای فشار آوردن باید روز جمعه یوتا را شکست دهد.

“من باید با کارهایی که انجام داده ایم با فرصت هایی که داشته ایم کنار بیایم. … اگر این هفته خوب بازی نکنیم همه بی فایده خواهد بود “، کارل دورل ، مربی کلرادو گفت. “ما باید هر اتفاقی که بیفتد زندگی کنیم ، خواه فرصتی برای ورود داشته باشیم یا نه.”

ده بزرگ ، حتی با دو هفته دیگر حضور در فصل Pac-12 خود ، قهرمانی خود را دارند. ده بزرگ قانونی را تعیین کرده اند که تیم ها باید حداقل شش مسابقه را از هشت مسابقه انجام دهند تا به عنوان قهرمانی خود صعود کنند. پس از اینکه میشیگان روز سه شنبه بازی در اوهایو را لغو کرد ، باکی فقط 5 بازی خواهد کرد. اگر ده بزرگ قوانین خود را تغییر ندهد ، ایندیانا در بخش بزرگ ده در شرق پیروز خواهد شد ، حتی اگر حسین به اوهایو باخت.

جالب خواهد بود که ببینیم آیا ده بازی بزرگ برای دادن باکیس به یک بازی ششم آخر هفته انجام می شود – یا اینکه آنها قوانین اصلی خود را حذف می کنند تا ایالت اوهایو ، شماره 4 را در پلی آف ، در بازی عنوان مقابل Northwest قرار دهند.

فرقی نمی کند ، کمیته انتخاب احتمالاً باکی ها را در مرحله پلی آف قرار خواهد داد.

در همین حال ، Pac-12 دیر وارد این فصل شد و هیچ علاقه مشخصی به پلی آف برای اولویت دادن نداشت. حتی اگر بهترین حالت برای 6-0 Oregon و 6-0 USC اتفاق بیفتد ، همیشه فروش کمیسیون دشوار خواهد بود.

کاری که لری اسکات هنوز هم می تواند انجام دهد این است که به چشمان همه 12 رئیس دانشگاه خود نگاه کند و بگوید او همه تلاش خود را کرده است تا به فصل 2020 برای رسیدن به رقابتی ترین هدف کمک کند. خوشبختانه هنوز زمان بهبودی وجود دارد.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme