Pac-12 در تلاش برای کسب عنوان بسکتبال زنان با مانعی روبرو استاگر بازی در همان کنفرانس پنج تیم آسوشیتدپرس از 25 تیم به اندازه کافی دشوار نبود ، وقتی مربی USC مطلع شد که تیم اوایل COVID-19 مثبت است ، مارک تراچ دوباره مورد اصابت قرار گرفت. . در حال حاضر بدون آموزش تابستانی به دلیل بیماری همه گیر ، تروجان ها مجبور شدند آموزش را دوباره متوقف کرده و قرنطینه کنند.

در روز سه شنبه ، هشت روز مانده به آغاز فصل ، تروایی ها هنوز به تمرینات برنگشته بودند.

“ما کشورها را انتخاب خواهیم کرد و در هسته اصلی آن وانت بازی خواهیم کرد [on] در 25 نوامبر ، تراچ در هنگام برگزاری وبینار رسانه ای Pac-12 روز سه شنبه با لبخند گفت.

با نزدیک شدن به فصل ، بهترین کنفرانس بسکتبال بانوان در این کشور با یک حریف سختگیرتر در بیماری همه گیر COVID-19 روبرو می شود. با رشد موارد در سطح ملی و تشدید محدودیت های بسیاری از کشورها ، تیم ها با احتیاط به تاریخ شروع 25 نوامبر نزدیک می شوند و امیدوارند فرصتی برای پایان خشکسالی در مسابقات قهرمانی کشور Pac-12 برای دهه ها فراهم شود.

تارا ون درویر ، مربی استنفورد ، که آخرین قهرمانی تیم ملی 1992 وی آخرین قهرمانی تیم Pac-12 بود ، گفت: “نام میانی همه قابل انعطاف است.” “ما فقط باید آنچه را که مجاز به انجام آن هستیم انجام دهیم و هر روز یکی یکی لذت ببریم.”

کاردینال ، رتبه دوم VanDerveer ، برای اولین بار در نظرسنجی های پیش فصل رسانه ها و مربیان منتشر شده در روز سه شنبه انتخاب شد. استنفورد پنج تیم برتر Pac-12 را شامل می شود که شامل شماره 7 آریزونا ، شماره 9 UCLA – که در هر دو نظر سنجی کنفرانس پیش فصل چهارم انتخاب شد – 10 پوند اورگان و 18 پوند ایالت اورگان.

USC به عنوان هفتم در نظرسنجی کنفرانس مطبوعاتی و ششم در نظرسنجی مربیان انتخاب شد. پس از وقفه COVID-19 ، تروجان ها باید تمرینات خود را از روز چهارشنبه ، دقیقاً یک هفته قبل از افتتاح در مرکز جالینوس مقابل لویولا مری مونت ، از سر بگیرند. بین فرصت کوتاه شده آموزش خارج از فصل و وقفه غیر منتظره ، تروایی ها همچنان با حملات همه گیر به غلت می زنند.

تراچ گفت: “همه چیز مایع است.” “شما باید آماده باشید تا یک پنی عوض کنید.”

برای مربیانی که با برنامه ریزی دقیق آینده برنامه خود پیشرفت می کنند ، برخی از تغییرات ناگهانی دیوانه کننده است. برنامه هرج و مرج است. تیم ها در حال تلاش برای یافتن – و حفظ – مخالفان غیر کنفرانس با تغییر محدودیت های سفر ، استانداردهای تست و نتایج آزمون هستند.

مربی آریزونا آدیا بارنز ، که Wildcats بالاترین رتبه پیش فصل در تاریخ برنامه و اولین دوره AP All-American در محافظ امنیتی Aari MacDonald را دارد ، برای تهیه یک برنامه خارج از کنفرانس چنان ناامید بود که مربی این هفته به دنبال مواردی در توییتر بود. پس از Wildcats ، دو بازی به دلیل همه گیری لغو شد. بارنز 9 تاریخ باز را از جمله 25 نوامبر ذکر کرد.

این واقعیت که او مجبور شد به یک درخواست در شبکه های اجتماعی متوسل شود “نوعی طنز” بود ، بارنز گفت. همچنین تا سال 2020 کاملاً مارک گذاری می شود که در هر مرحله به فکر سریع و راه حل های غیر استاندارد نیاز دارد.

مربیان كمك برنامه ریزی كمی از لیگ دریافت می كردند ، زیرا Pac-12 برنامه 22 بازی را ترتیب داد و به تیمها اجازه می داد تا سه بازی بدون تماس كنفرانسی داشته باشند. تیم های لیگ های دیگر با میز کنفرانس کوتاه تر سعی می کنند حداکثر هشت بازی را بدون تماس کنفرانسی پر کنند.

برنامه تمدید Pac-12 به تیم ها اجازه می دهد تا بر اساس یک پروتکل آزمایش واحد به رقابت بپردازند و تمام مزایای احتمالی برنامه ریزی را که تیم ها در سال های گذشته از آن برخوردار بوده اند ، با یک صفحه نامتعادل پاک می کند. تیم ها در این فصل یک برنامه کنفرانس دوتایی بازی می کنند.

كلی گریوز ، مربی اورگن ، كه اردك هایش در حال شارژ تیم شماره 1 جذب نیرو برای جایگزینی ستاره های سابرینا یونسكو ، روتی هبارد و ساتو سبعلی است ، گفت: “این بدان معناست كه شما یك قهرمان واقعی خواهید داشت.”

سه بار مدافع عنوان قهرمانی کنفرانس ، اردک یکی از مورد علاقه های NCAA در فصل گذشته بود. Pac-12 که برای حضور 6 تیم در زمین مسابقات NCAA آماده بود ، امیدوار بود که در صورت عدم بازگشت عنوان قهرمانی به غرب ، حداقل چند تیم را به فینال چهار برساند.

تیم های Pac-12 فرصت زیادی برای اثبات خود در برابر بهترین استعداد ملی در راه بازگشت به مسابقات NCAA در سال جاری ندارند ، اما آنها معتقدند که این کنفرانس بهترین محل تمرین برای این فصل است.

کوری کلوز مربی UCLA گفت: “ما اعتماد ملت را جلب کرده ایم تا بتوانیم با یکدیگر مبارزه کنیم.” “اما بی رحمانه است. ما معتقدیم که ما کنفرانس شماره 1 کشور هستیم و برای داشتن 22 مسابقه از 25 مسابقه خود مقابل این بازیکنان ، بهتر آماده شوید. “

جوایز پیش فصل

Michaela Onyenwere از UCLA و USC’S Alissa Pili در میان 50 بازیکن لیست تماشای Naismith سال بودند و Charisma Osborne حافظ UCLA به آنها پیوست تا در تیم 10 بازیکن پیش فصل همه Pac- نامگذاری شود. 12

Onyenwere ، ارشد ، که همچنین به عنوان AP تمام فصل آمریکایی انتخاب شد ، پارسال با 18.9 امتیاز و 8.5 ریباند هدایت Bruins بود. آزبورن پس از به دست آوردن 12.2 امتیاز به تیم تازه وارد Pac-12 انتخاب شد و با 5.8 تخته دومین ریباند برتر UCLA بود.

پلی ، دانشجوی سال اول Pac-12 ، تنها دانشجوی تازه وارد به نام all-Pac-12 بود. برتری 6 متری با 16.3 امتیاز و هشت ریباند منجر به تروایی ها و همه تازه واردان Pac-12 شد.
منبع: paper-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>