Pandemic نوع متفاوتی از هفته “Beat SC” را برای Bruins ایجاد می کند

[ad_1]

یک سال پیش در هفته رقبا ، بزرگسالان و فارغ التحصیلان انتقال UCLA در دانشگاه به صحنه رفتند و به عنوان بخشی از یک مراسم ارزشمند اجرا کردند.

پانکر وید لیز یک شوخی غیرمعمول انجام دهید و به عقب دویدن جاش کلی لبخند تابناک خود را قبل از هدایت جمعیت دانشجویان جمع شده در Wilson Plaza در هشت دور ، برق زد. Confetti به آسمان شب ریخت ، گروه راهپیمای UCLA منفجر شد ، مسابقه Beat SC Rally کاملاً پرشور بود.

چنین صحنه ای در روزهای آینده اتفاق نخواهد افتاد ، زیان دیگری برای COVID-19 نوشته شد. بازی پرچم کاسه خون بین روزنامه های دانشجویی UCLA و USC نیز منتفی است و هواداران اجازه حضور در مسابقه Bruins (3-2) و شماره 15 تروجان (4-0) بعد از ظهر شنبه در گل رز را ندارند و همه را ناامید می کنند. گرفتار.

“تمام انرژی و چیزهای موجود در جمعیت ، این معنی زیادی دارد ، می دانید؟” ایمنی UCLA دریاچه کوئنتین گفت “به خصوص در دفاع. می دانید ، جو قوی ای به شما دست می دهد ، که می تواند کمک کند ، مثل نفر دوازدهم است ، بنابراین شرم آور است که طرفدار نداریم. “

تقریباً تنها علامت رقابت در دانشگاه UCLA در روزهای اخیر ، برپایی مجسمه ای از Bruin برای محافظت از آن در برابر خرابکاری بوده است.

برگزارکنندگان Beat SC Rally ، یکی از بزرگترین گردهمایی های سالانه در فضای باز دانشگاه ، به دلیل محدودیت جمعیت و ترس از ویروس ، تصمیم به عدم برگزاری آن در سال جاری گرفته اند. سخنگوی کمیته Bruin Spirit گفت که به دلیل غیرقابل پیش بینی بودن یک فصل فوتبال که ده ها بازی در آن لغو شده بود ، هیچ تجمع مجازی برگزار نمی شود.

مدیر ورزشی UCLA گفت: “این بسیار جای تأسف دارد زیرا موارد زیادی وجود دارد که وارد این رقابت می شوند و در سراسر شهر با این تیم رقابت می کنند.” مارتین جارموند گفت: در مورد کل مسابقه ، که تا سال 2021 برگزار شد ، در این احساس بدی دارم.

“اما در همان زمان ، چوب بزن ، ما توانایی رقابت را خواهیم داشت ، و این همان چیزی است که شما می خواهید فرصتی برای انجام آن داشته باشید.”

لیك اظهار داشت كه كمبود هوادار می تواند به Bruins قفل شود تا دومین پیروزی متوالی مقابل رقیب خود در گل رز را بدست آورد.

لیك گفت: “می دانید ، این به ما كمك می كند تا واقعاً بر روی آنچه باید انجام دهیم و آنچه را كه باید برای پیروزی انجام دهیم ، متمركز شویم.” ما با پیروزی به وست وود برمی گردیم. “

برای فرصتی درد می کند

مربی UCLA تراشه کلی آن را “گیر شیطان” خواند. گیرنده کایل فیلیپس او گفت که “واقعاً شوکه شده است”.

بازیکنی که کاری انجام داد که بتواند به بازی فصل Bruins تبدیل شود؟ او آن را چنین توصیف کرد: “صادقانه بگویم درست مثل یک قسمت کوچک از نمایش.”

این فقط ذات فروتن گیرنده جوان است دلون هرتآخر هفته گذشته وقتی از چیزی که به نظر می رسید رهگیری ایمن یک مسیر پستی بود ، دور از دفاع دفاعی شیاطین خورشید برای گرفتن 38 حیاط ، از بازیگری ستاره در مقابل آریزونا جدا شد.

هورت گفت: “من توپ را در هوا دیدم و تمام تلاشم را کردم تا با آن پایین بیایم.” “این تمرینی است که ما در تمرین آن را زیاد تکرار می کنیم ، بنابراین فقط تعارف مربیانم و تمریناتی است که انجام می دهیم تا من را برای این کار آماده کند.”

Hurt بازی را با چهار جلب 62 یارد و یک مسابقه خاتمه داد ، یک شب شغلی برای کسی که یک بار وارد بازی شده بود. کلی گفت که نقش بزرگتر هرت تابعی از پوشاندن شیاطین خورشید ، بازیکن خط حمله است دوریان تامپسون-رابینسون صبر با پیشرفتهای او و توانایی هرت در گشودن.

این یک دستاورد زیبا برای سالها تلاش سخت در حالی که منتظر فرصتی بود بود.

هورت گفت: “برای سه سال گذشته ، واقعاً فکر من فقط رشد و توسعه و سازگاری بوده است.” در بازی. “

و غیره.

مربی میهن پرستان نیوانگلند بیل بلیچیک، یکی از دوستان قدیمی کلی ، روز سه شنبه در تمرین با Bruins صحبت کرد. میهن پرستان از مرکز آموزشی UCLA به عنوان بخشی از آمادگی های خود برای بازی دیگر برابر Chargers and Rams در استادیوم SoFi استفاده کردند.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme