Plaschke: شکست ناپذیر و بی احترامی ، USC شانس قهرمانی کشور را پیدا نخواهد کرد

[ad_1]

مردم مربی خود را دوست ندارند. آنها برنامه خود را دوست ندارند. آنها کنفرانس خود را دوست ندارند.

مردم فکر می کنند بی انضباط هستند. آنها فکر می کنند که مدیریت ضعیفی دارند. آنها فکر می کنند که در بازی مقابل تیم قدرتمند خامه ای می شوند.

مردم فکر می کنند که آنها در تست کره چشم موفق نبوده اند و غالباً این کار را انجام می دهند ، اما بیایید مردم ، در مورد آزمون نهایی چطور؟

تیم فوتبال USC در هر بازی برنده شد. او هر کاری که باید انجام می داد. این 5-0 است. این یک ضبط کامل است. اگر تروایی ها روز جمعه در بازی قهرمانی Pac-12 اورگان را شکست دهند ، 6-0 می شوند. این یک فصل منظم عالی است.

و مردم ، شما به من می گویید که یک دوره منظم و منظم در یک کنفرانس Power Five برای حضور در چهار تیم پایانی فوتبال دانشگاه مناسب نیست؟

کمیته انتخاب پلی آف کالج روز سه شنبه به این س answeredال پاسخ داد و نتیجه گیری از خردمندی USC برای امید به پلی آف ملی با رتبه بندی تروجان 13شما با یک بازی مانده ، که ورود آنها به پلی آف را غیرممکن می کند.

USC بدون شکست است ، اما در پشت چهار تیم با دو باخت ، سه تیم با یک باخت و سینسیناتی و کارولینای ساحلی بدون شکست قرار دارد.

پیشرو آنها ایالت آیووا با دو باخت است که 17 امتیاز به لوئیزیانا لافایت از دست داد. آنها همچنین چند روز پس از باخت در خانه مقابل تیم LSU که 3-5 بود ، با دو باخت از فلوریدا پیش افتاده اند.

حتی اگر تروجان ها شما را درهم ریختگی و اشتباهات دیوانه کرده و سرعت شما را تا سه حریف پایین تر کاهش دهند ، این لیست یک امر قلابی است.

حتی اگر فکر می کنید آنها فرصتی برای کسب عنوان نخواهند داشت ، عدم احترام ملی نسبت به برنامه تبدیل آنها یک شوخی است.

آنها پس از تبدیل شدن به اولین قهرمان بدون شکست Power Five در کنفرانس یک پیروزی هستند که از مرحله پلی آف تاریخ هفت ساله CFP خارج شده است.

مایک بن ، مدیر ورزشی USC ، در یک مصاحبه تلفنی پس از انتشار رتبه بندی گفت: “این فقط ناامیدکننده است.” “من فهمیدم که ما باید ادامه دهیم و پیشرفت کنیم.”

5-0 را بهتر کنید؟ بدیهی است که کمیته انتخاب چنین عقیده ای دارد. روز سه شنبه ، رئیس جمهور گری بارتا طی یک کنفرانس تلفنی گفت که تروایی ها به دلیل عدم حضور 25 مخالف برتر و عدم تسلط در حال ارزیابی هستند. این کمیسیون معتقد است که تأثیرگذارترین چیز در نگاه اول در این تیم – سه بازگشت از کوارتر چهارم – در واقع منفی ترین است.

بارت گفت: “… در سه مورد از این بازی ها ، USC در سه ماهه چهارم عقب افتاد ،” افزود: پیروزی مهم است ، اما کمیته همه بازی ها را کنترل می کند و اینکه چه کسی بازی می کنید مهم است و همچنین چگونه برنده می شوید.

صادقانه بگویم ، این تروجان ها احتمالاً از همان ابتدا محکوم به فنا بودند ، که به دلیل تاریخ اخیر و بی کفایتی کنفرانسشان آسیب جبران ناپذیری دیدند.

آنها وقتی وارد این فصل شدند 13-13 با دو باخت بد از ده تیم بزرگ در مسابقات جام انصراف دادند. جای تعجب نیست که حتی با رکورد 3-0 ، آنها رده بندی CFP امسال را با 18 سال شروع کردندشما. در همین رده بندی ، اوهایو چهارم شد ، اگرچه تنها 4-0 بود.

بن گفت: “این شهرت اولیه به عنوان یک تیم نخبه سال به سال مطمئناً از مزایای برخی برنامه ها برخوردار است.” “بدیهی است ، همانطور که ما همچنان آنچه را که برای ما اتفاق خواهد افتاد بهبود خواهیم بخشید ، این چیزی است که ما با ادامه نشان دادن جدیت خود به سادگی باید بر آن غلبه کنیم.”

Pac-12 نیز مقصر عمده این امر است. با یک معامله تلویزیونی بد منجر به جذب بد ، و منجر به تیم های بد فوتبال ، برداشت ملی از کنفرانس به کمترین میزان رسیده است. عمق فوتبالی آن وجود ندارد ، لری اسکات ، نماینده کمیسیون حباب آن ، دیگر جدی گرفته نمی شود و در برخی از مواقع باید فکر کنید که فوتبال USC چه زمانی عاقلانه خواهد بود و کنفرانس را ترک می کند و از نام تجاری منحصر به فرد و پردرآمد استفاده کامل می کند.

تروایی ها همچنین در تنها کنفرانس فوتبال کالج باقی ماندند که همچنین از تیم نخبه خود در این بازی های پلی آف در همه گیر دفاع نکرد. قوانین Pac-12 باید تغییر می کرد ، بنابراین USC کلورادو را 4-1 برای قهرمانی بازی کرد ، بنابراین خلاصه آن را بهبود بخشید. پیروزی 3-2 برابر اورگان که در دو بازی اخیر خود شکست خورده است ، فایده چندانی نخواهد داشت.

بون با مهربانی گفت: “من اطمینان ندارم كه به Pac-12 احترام شایسته ای داده شده باشد.”

هنوز هم ، در این فصل از زخم های همه گیر ، نباید همان راهی باشد که شما شروع می کنید – USC ماه ها دیرتر از بیشتر تمرینات را شروع می کند – اما اینکه چگونه کار را تمام می کنید ، و تروجان ها به عنوان یکی از هیجان انگیزترین تیم های دانشگاه شناخته می شوند. فوتبال.

در سه بازی اخیر خود ، آنها در یوتا به پیروزی رسیدند ، واشنگتن را منفجر کردند و در نیمه دوم 18 امتیاز را از دست دادند و در UCLA پیروز شدند. آنها پس از دو مسابقه در ابتدای فصل مقابل دو تیم وحشتناک از آریزونا در کشور اخراج شدند ، اما پس از درخشش دیرهنگام کاسه شنبه مقابل بهترین تیم Bruins در چند سال گذشته ، تصور می شد که کسی متوجه این موضوع خواهد شد.

با این حال طرفداران تروایی های باهوش و معقولی هستند که از نتیجه روز سه شنبه خوشحال هستند. آنها نمی خواستند تیم خود را توسط حریف احتمالی نیمه نهایی خود ، آلاباما ، واکس ببینند. آنها نمی خواستند كه كلی هلتون آب بیشتری به دست بیاورد تا سرعت شلیك خود را كاهش دهد. آنها می خواهند یک پیروزی مقابل اورگان در روز جمعه ، یک پیروزی برابر برخی از غول های میدوسترن در کاسه Fiesta و یک پایان سریع این فصل وحشیانه کسب کنند.

اما هنوز ، برخی حتی باید فکر کنند: اگر USC به اندازه کافی خوب است که می تواند در برابر این سفر همه گیر مقاومت کند تا در پنج کنفرانس برتر فوتبال دانشگاهی بدون شکست باقی بماند ، حداقل این به آنها فرصتی در مسابقات قهرمانی بدهید؟

بن گفت: “ما تمام تلاش خود را می کنیم تا در این مسیر مثبت باقی بمانیم تا هر زمان که رتبه بندی ها هر ساله انجام می شود ، آنها تشخیص دهند که USC کارهای خوبی انجام می دهد.”

بهتر از خوب بودن بدیهی است که بهتر از بی عیب و نقص باشد.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme