[ad_1]

شکست در مسیر Aries (7-4) و Arizona Cardinals (6-5) در بازی روز یکشنبه در استادیوم State Farm در گلندیل ، آریزونا ، در ساعت 1:05 بعد از ظهر PT. (FOX)

وقتی قوچها توپ را دارند: جارد گاف ، بازیکن خط حمله ، پس از تماس توسط مربی شان مک وی برای عدم مراقبت از توپ ، مشتاق بازگشت به پیست است. هفته گذشته گاف در از دست دادن 23-20 برابر سانفرانسیسکو 49ers سه نتیجه کسب کرد. او با 10 بار رهگیری 16 بار انجام شد و هفت بار از دست داد. گاف در ابتدای فصل در عملکرد پاس در بهترین حالت بود ، که به او اجازه داد پرتاب کند و پرتاب کند ، اما او در جیب خود و فرار در برابر 49ers مبارزه کرد. دوباره اجرا دارل هندرسون 9 بازی گذشته را آغاز کرده و میانگین حمل 4.3 یارد را داشته است. Rookie Cam Akers که دو بازی اول را قبل از آسیب دیدگی از ناحیه دنده آغاز کرده بود ، در یک بازی 61 قدم مقابل 49ers شکست و برای یک ضربه محکم عجله کرد. در فصل گذشته ، تایلر هیبی برای 107 یارد و یک نتیجه ضربتی برابر کاردینال ها در آریزونا به هفت پاس گل رسید. این نوع تولید در بیشتر این فصل وجود ندارد ، زیرا هیگی از ناحیه بازو از شیر مادر تغذیه می کند. کاردینال های حاشیه چندلر جونز در ماه اکتبر از ناحیه عضله دو سر آسیب دیدند. کرنر کهنه کار پاتریک پیترسون و مدافع خط حمله بودا بیکر هدایت تیمی را بر عهده دارند که شامل هایسون ردیک ، مدافع پنج کیسه و جردن هیکس ، مدافع اصلی است.

برج حمل توسط اعداد.

وقتی کاردینال ها توپ را در اختیار دارند: بازیکن خط حمله كایلر موری ، اولین انتخاب در بازی سال گذشته ، پای خود را در تخلفی یافت كه در لیگ NFL با میانگین 403.3 یارد در هر بازی در رده دوم قرار گرفت. موبایل موری با 9 رهگیری برای 19 تاچ داون رفت. او همچنین برای 650 یارد و 10 تاچ داون عجله کرد. گیرنده های ستاره ای DeAndre Hopkins و Larry Fitzgerald موری را در رده دوم میزبان NFL قرار می دهند ، حتی اگر فیتزجرالد در لیست ذخیره COVID-19 بود. هاپکینز ، چهار دوره انتخاب بول کاسه به مدت هفت فصل با هوستون تگزاس ، دارای 77 جلب ، چهار مورد برای یک تاچ داون است. فیتزجرالد 43 صید و کریستین کرک 34 ، از جمله 6 مورد برای تاچ داون دارد. در حال دویدن کنیای دریک برای 719 یارد و هفت تاچ داون عجله کرد. بازگشت Chase Edmunds دارای سه پذیرش است. هارون دونالد از برج حمل ، که در دو بازی قبلی ثابت نبود ، در مقابل 49 منفجر شد ، یک پاس را منحرف کرد ، 10 کیسه خود را ضبط کرد و برای اطمینان از بازگشت Troy Hill به عقب بازگشت ، ضربه محکم زد. جالن رمزی به دلیل مشکل مفصل ران در مقابل 49s کمتر کلیک کرد ، اما باید برای بازی مقابل هاپکینز کاملاً آماده باشد. دفاع از برج حمل در رده دوم قرار گرفت.

هنگام لگد زدن: مک وی اکنون آرام است ، زیرا مت گای ، کیکر ، خود را کاملاً قابل اعتماد معرفی کرده است و از پنج تلاش چهار بار برای گلزنی در زمین ، چهار تلاش انجام داده است. جانی هکر به طور متوسط ​​46.6 گارد در هر پوند داشت. زین گونزالس ، بازیکن اصلی کاردینال 16 تلاش از 21 تلاش برای گلزنی در زمین انجام داده است ، اما در باخت 20-17 یکشنبه گذشته مقابل نیو انگلیس پاتریوت ، اواخر تلاش 48 متری را از دست داد. اندی لی به طور متوسط ​​43.9 گارد در هر پوند داشت.

پیش بینی گری کلاین: حمله آریس پس از باخت 49 نفره برمی گردد و خط دفاعی برای نگه داشتن موری و گسترش روند پیروزی مک وی در شش بازی (شش برد) برابر کاردینال ها کافی است.

RAMS 30 ، CARDINALS 27[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر