Talanoa Hufanga ماشین دفاعی بی وقفه در پیروزی USC

[ad_1]

Amon-ra St. Brown تنها بازیکن Trojan نیست که دستان تندی دارد.

در حالی که چهار رهگیری گیرنده روز یکشنبه بر شماره 20-13 USC بر شماره 20 ایالت واشنگتن مسلط بود ، امنیت Talanoa Hufanga با رهگیری که در سه ماهه اول به سمت خود متمایل شد ، لهجه محافظتی را ایجاد کرد.

نوجوانان Corvallis ، اورگان ، دارای 9 تیم تیم بالا ، یک کیسه پنج حیاط و 37 حیاط بازگشت بود که تروجان ها (4-0) در بالای Pac-12 South با یک بازی منظم باقی مانده بودند.

گرفتن هوفانگ سومین ست او در چهار بازی بود. پس از اینکه تروجان ها قبلاً 14-0 بودند ، هوفانگا از ستاره کوگارس ، جادن د لورا به خودش عبور کرد ، جنگنده بالقوه را مسدود کرد و در حاشیه خط چهار حیاط منفجر شد.

در حالی که بعد از بازی Clay Helton ، سرمربی تیم در مورد بازی صحبت می کرد ، چشمان مربی روی کاف گردن USC که بینی و دهان او را پوشانده بود ، باز شد.

هلتون گفت: “وقتی او مانع مرد شد ، من گفتم:” خدای من “. “ما اکنون آن را به سطح دیگری ارتقا می دهیم. “

پس از بازی ، که منجر به شکست چهار حیاطی از Kedon Slovis تا St. Brown شد ، هوفانگا از کنار به هلتون نزدیک شد. به همین دلیل مربی خردسالم اطمینان دارم که اینجا هستم.

هلتون درباره پیام هوفانگ گفت: “من می خواهم بتوانم به من كمك كند تا یك عنوان قهرمانی را بدست آورم.” “او امشب نمایشنامه های خاصی را انجام داد. او واقعاً فوتبال خوبی بازی می کند. “

هوفانگا از زمان انتخاب به عنوان بهترین بازیکن سال در سالن مشاهیر سال فوتبال پلینزی 2017 ، به عنوان چهره قابل اعتماد تروجان ظاهر شد. او فصل گذشته در هر 10 حضور خود شروع کرد و با 90 دعوا در جایگاه دوم تیم قرار گرفت ، اگرچه یک بازی را با ضربه مغزی و دو بازی دیگر را به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه شانه از دست داد. امسال او با 33 راه حل تروجان را رهبری می کند.

هلتون فیوز 6 فوت و 215 پوندی را “یکی از باهوش ترین بازیکنانی که تاکنون فرصتی برای تمرین داشته ام” خواند.

هوفانگا یکشنبه هنگامی که به طور پراکنده در خط دفاع داخلی ظاهر شد ، هوش فوتبالی خود را نشان داد. برای مقابله با حمله واشنگتن ، تاد اورلاندو ، هماهنگ کننده دفاعی ، می خواست تعداد ورزشکارانی که USC در زمین داشت را افزایش دهد تا توانایی قندها را در محیط محدود کند.

آبراهام لوکاس در سمت راست و جاش واتسون مقامات تهاجمی دولت واشنگتن در تلاشند تا مانع از ورود تالانوا هوفانگا به USC شوند.

آبراهام لوکاس ، سمت راست و جاش واتسون ، مقامات تهاجمی دولت واشنگتن تلاش می کنند تا در نیمه دوم پیروزی یکشنبه تروجان ها ، تالانوا هوفانگا را از USC جلوگیری کنند.

(شان ام. هافی / گتی ایماژ)

تروایی ها که در عین حال مصدومیت خط حمله مصدومین Palaie Gaoteote IV (ضربه مغزی) و Ralen Goforth (پا) را نداشتند ، اغلب 5 یا 6 مدافع همزمان در زمین داشتند.

ایالت واشنگتن که در دو بازی اول خود به طور متوسط ​​164.5 یارد بود ، فقط 73 یارد در روز یکشنبه هجوم آورد.

هلتون با تأكيد بر لزوم جلوگيري از پرهيز از Deon Mackintosh كه به طور متوسط ​​119.5 گارد در هر بازي بود ، گفت: “ما واقعاً درمورد تلاش براي ايجاد وضعيت يك بعدي واشنگتن صحبت كرديم.” “این واقعاً به ما این امکان را می داد که موقعیت های سومی را داشته باشیم که بتوانیم پشت خط دفاع قرار بگیریم و چهار کیسه و سه دور بزنیم.”

رهگیری هوفانگ اولین دفاع از سه دفاع USC بود ، زیرا واشنگتن مانند تیمی به نظر می رسید که به دلیل لغو COVID-19 طی سه هفته بازی نکرده بود.

د لورا بلافاصله پس از انتخاب هوفانگا ، یک رهگیری دیگر به سمت اولیا گریفین بر روی دیسک انداخت و کوگارها در اولین سواری خود در نیمه دوم ، استراحت را که توسط چیس ویلیامز برگردانده شد ، از دست دادند.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes