Tevon Campbell نمره TD گرفت ، دیگری را متوقف کرد تا شارژرها را نجات دهد

[ad_1]

Tevon Campbell اولین پیروزی و فرود خود در لیگ NFL را روز یکشنبه در پیروزی 34-28 چارچرز برابر جت های نیویورک انجام داد.

اما كمبل كه در نزدیكی تورنتو بزرگ شد ، وارد بازی شد كه از قبل با تاریخ سازی در این فصل آشنا بود.
به گزارش تورنتو سان ، وی دومین کانادایی است که از دهه 1960 در NFL یک کرنر بازی می کند و از سال 2002 اولین بازیکن است.

كمبل گفت: “من قطعاً یك آرزو داشتم و آن رسیدن به NFL بود.” “خدا را شکر که در اینجا موفق شدم.”

کمپبل اولین برخورد شارژر را هنگامی که موفق به فرار از دستش شد ، به ثمر رساند جو فلکو شش یاردی می گذرد. بعد از آن هواپیماها به عمق قلمرو خود رسیده بودند کین آلن من گیج شدم.

کمپبل جلوی گیرنده مورد نظر پرید جیمیسون کراودر و به راحتی پا در منطقه انتهایی بگذارید و در پایان سه ماهه اول به شارژرها 7-6 برتری دهید.

وی گفت: “انتخاب شش نفر بسیار زیاد بود.” آنتونی لین گفت “آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم. … افتخار Tevon. او یک جهنم کار می کند. “

تنها کانادایی دیگری که از دهه 1960 بازی کرنر را انجام داده است دیویس سانچز، به گفته خورشید. سانچز در سال های 2001 و 2002 نیز شارژر بود.

کمپبل ، 27 ساله ، بازیکن سابق CFL است. او در دو فصل گذشته شارژر بوده و بیشتر وقت خود را در تیم آموزشی سپری کرده است.

رهگیری او و از هم پاشیدگی پاس برای مهر و موم کردن بازی در دو دقیقه آخر از نکات جالب توجه یک بعد از ظهر بود که شارژر ثانویه لحظات سختی را پشت سر گذاشت.

گوشه گوشه کهنه کار کیسی هیوارد در نیمه دوم جنگید ، برای تکمیل 27 یارد و انجام مجازات تماس غیرقانونی که یک سوم را رد کرد ، مبارزه کرد.

لین گفت: “کیسی باید توپ را بهتر بازی کند.” “او در موقعیت است.” من آنجا نشسته ام و برخی از این نمایش ها را تماشا می کنم و او درست در کنار پسرش قرار دارد ، اما او با توپ پایین نمی آید. این چیزی است که باید آن را برطرف کنیم. “

خاص نیست

در زمان جاش کلی ، شارژرها به تیم های ویژه آسیب دیگری وارد کردند ماموریت خود و پایان دفاع نیویورک را منفجر کنید هنری اندرسون مسدود a تایلندی طولانی در کوارتر اول بازی را انجام دهید ، نتیجه اولیه بازی را تعیین کنید.

لین گفت: “مرد جوان جلوی مرد خود را نگرفت؟” “او شکست خورد و بد شکست خورد.”

در پنج بازی گذشته ، شارژرها سه شوت را مسدود کرده اند.

و غیره.

هایوارد در پایان بازی از ناحیه کشاله ران آسیب دید و وقت خود را از دست داد. لبه راش دانشمند نووسو سمت چپ با آسیب دیدگی شانه نگهبان راست پسر ترنر همچنین به دلایل نامشخص مجبور به بیرون آمدن شد. … خط شکن دنزل پریمان اولین گونی خود را از سال 2016 داشت.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes