[ad_1]

تراشه کلی و هرم ادواردز آنها مهمتر از وضعیت مسابقه فوتبال بین تیمهایشان هنگام صحبت اخیر داشتند.

از نظر ویروس کرونا ویروس جدید ، تست ادواردز مثبت بود و کلی می خواست ببیند که مربی آریزونا در حالی که مدت زیادی در بند نبود ، چگونه کنار آمد.

وی روز دوشنبه گفت: “به نظر می رسید كه او خوب عمل می كند” ، كه پس از ابتلا به این بیماری در بهار سال گذشته توانست مقتدرانه در این مورد صحبت كند. “دقیقاً وقتی اولین بار بیرون آمد [that Edwards had tested positive]به او زنگ زدم تا ببینم حالش چطور است و از خوب بودن او اطمینان دارم. من فکر می کنم ویروس به طور متفاوتی بر روی افراد تأثیر می گذارد و به نظر می رسید با آن مقابله کرده است. “

بهبود بازیکنان ادواردز و شیاطین خورشید که از ویروس خارج شده اند می تواند اجازه دهد فصل آنها پس از تقریباً یک ماه وقفه از سر گرفته شود. از روز دوشنبه ، بازی بین بروین ها (2-2) و شیاطین خورشید (0-1) که قرار است شنبه شب در ورزشگاه شیطان آفتاب برگزار شود ، در شرف انجام است.

شیاطین خورشید هفته گذشته پس از لغو سه بازی توسط COVID-19 به تمرین بازگشتند. آنها از زمان از دست دادن فصل افتتاحیه USC در 7 نوامبر بازی نکرده اند و اگر آنها موفق به بازی با Bruins شوند ، این به معنای افتتاح آنها در خانه است.

UCLA ممکن است پس از بازگشت حداقل تعدادی از بازیکنانی که در دو آخر هفته گذشته به دلیل دو آزمایش مثبت و ردیابی تماس که بازیکنان دیگر را مجبور به قرنطینه دو هفته کرده بود ، از کار دور شود.

کلی گفت: “امیدواریم که چنین باشد.”

از جمله کسانی که می توانند برگردند ، خط حمله اصلی است دوریان تامپسون-رابینسون، ایمنی دریاچه کوئنتین و یک گیرنده گسترده جیلین اروین، هر یک از آنها مجبور شدند بازی های برابر اورگان و آریزونا را از دست بدهند.

تست UCLA طی دو هفته از نظر بازیکن مثبت نبوده و کلی گفت که هیچ مشکل ویروسی جدیدی برای تیم وجود ندارد.

وی گفت: “ساعت 8:34 صبح نیست.”

کنفرانس Pac-12 از همکاری با شرکت فناوری ورزشی KINEXON برای کمک به ردیابی تماس با دستگاه های پوشیدنی سبک که مسافت و مدت زمان را بین کاربران ردیابی می کنند ، خبر داد. این دستگاه ها در تمام فعالیت های تیمی ، از جمله بازی ها ، توسط بازیکنان ، مربیان و کارکنان پوشیده می شوند و می توانند در صورت آزمایش مثبت ، اطلاعات ردیابی تماس را به کارکنان مدرسه منتقل کنند ، بنابراین هر کس در معرض خطر قرنطینه است.

این دستگاه ها به تیم های فوتبال Pac-12 و همچنین تیم های بسکتبال مردان و زنان توزیع می شود ، هرچند که کلی گفت که صبح روز دوشنبه وقتی از او در مورد این فناوری س askedال شد ، او تازه در حال یادگیری این فناوری بود.

کلی گفت: “از نظر تئوری عالی به نظر می رسد.” “من واقعاً چیزی در این مورد نمی دانم. آنچه من می دانم این است که این بیماری می تواند هر کسی را تحت تأثیر قرار دهد ، بنابراین فاصله اجتماعی بهتر و ماسک بزنید و دستان خود را بشویید. “

گزارش نویسی

بسیاری از بازیکنان کالج دوست دارند بگویند که آنها از آمار خود اطلاع ندارند ، اما مدافعان UCLA مایلند یک استثنا را قائل شوند.

آنها هر نمایش مهم را بخشی از یک رنسانس تاریخی می دانند.

نیکل بک گفت: “همه ما در این هفته برای مقابله با ضررها بیشترین رقابت را داریم.” Qwuantrezz Knight شناختن.

این برعکس خواهد بود اوبی ابو آخرین برنده پس از انجام دو جنگ باخت ، از جمله گونی ، در روز شنبه مقابل آریزونا. خط شکن میچل آگوده با 6 بازی جنگ باخت ، و پس از آن یک مدافع رهبر فصل است Wasp Odigizes (پنج) و برگشت کالب جانسون و نیکل بک کارل جونز (هر کدام 3½).

در مجموع UCLA با 12 کیسه و 32 ضربان پیشتاز Pac-12 است. نایت گفت این مسابقه در عمل آغاز می شود ، جایی که بازیکنان قبل از حمل این ذهنیت به بازی ، توپ را در تلاش برای بازی در عقب جمع می کنند. کسی که با بیشترین نبردها برای باخت به میدان رفته است ، در بین هم تیمی های خود نوسان بیشتری دارد.

نایت گفت: “این درست مثل تعداد زیادی از پستانهای شما است که می توانید تمام هفته آن را بپوشید.” “حقوق رجزخوانی”.

و غیره.

UCLA در حال برگشت است دمتریک فلتون جونیور شنبه شب بعد از لنگ زدن در زمین بازی در آخرین مسابقه مقابل آریزونا ، او از کنار زمین لبخند می زد. دلیل خوب شوخ طبعی او وجود داشت: او آسیب جدی ندید. کلی گفت که فلتون ، که 206 یارد در کار خود را در برابر Wildcats دنبال می کرد ، روز دوشنبه به تمرین بازگشت.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر