[ad_1]

ساعت حدود یک بامداد جمعه بعد از ظهر بود که چیپ کلی فهمید که تیمش می تواند آنچه را که آخر هفته از دست رفته می رود ، ذخیره کند. UCLA ممکن است برای بازی در کالیفرنیا عجله داشته باشد ، زیرا در ابتدا برنامه ریزی شده برای شروع خانه Bruins مقابل یوتا لغو شد ، اگرچه آنها باید حدود 48 ساعت دیگر آماده شوند.

کلی تمام شد و گفت: “چهل و سه”.

با توجه به آنچه در روز یکشنبه رخ داد ، هوا در کنار UCLA بود.

با مسابقه پاپ حریف جدید در تاریخ جدید ، UCLA تقریباً همه چیز را در یکی از کامل ترین اجراهای دوره کلی به دست آورد ، در حالی که نشان داد تقریباً بدون هیچ آمادگی ، چه رسد به خواب ، چه کاری می تواند انجام دهد.

تقسیم تخلف و سرعت بخشیدن به بروین ها کمک کرد تا بر روی گلدان گلدان خالی 34:10 بر خرس های طلایی پیروز شوند ، سکوتی که بازیکنان UCLA را قبل از بازی هنگام فرار از زمین و گوینده به استقبال می آورد ، “اینجا UC شما می آید کبود! “

تنها درام مربوط به چند روز قبل از شروع ، UCLA (1-1) بود که در نیمه اول با 17 امتیاز پیش افتاد ، در حالی که برای اولین بار در سه فصل با کلی تیم ، به 0.500 رسید.

نقض UCLA در نیمه اول به نظر می رسید یک نوع کلی پرنعمت است … مانند اردک های Oregon 2012. Bruins تار شد و باعث افزایش سرعت بین بسیاری از بازی های خود در راه رسیدن به 20 امتیاز در سه ماهه دوم شد.

دیمیتریک فلتون جونیور ، که 107 یارد می زد ، با سرعت بالا گفت: “این فوق العاده کمک کرد” ، به نظر می رسید تیم حریف نمی تواند از ما جلو بیفتد.

دوریان تامپسون-رابینسون ، مدافع خط دفاعی UCLA نیز قبل از نیمه اول چهار تاچ داون به ثمر رساند – سه پاس منجر به گل ، یک شتاب – و دفاع بروینز نیز به همان اندازه چشمگیر بود که او با تخلف خرس های طلایی را به 176 یارد محدود کرد. تامپسون-رابینسون بازی را با 196 یارد به پایان رساند ، برای فرار با 52 یارد عبور کرد ، تولید او بیشتر از جابجایی در رهگیری سه ماهه اول بود ، که وقتی دفاع UCLA کال را به 3 برتری داد ، بی ضرر بود.

نکات جالب پیروزی UCLA در روز یکشنبه مقابل کالیفرنیا 34-10.

تامپسون-رابینسون درباره ذهنیت آماده سازی محدود خود گفت: “فقط برو آنجا و فوتبال بازی کن ، مرد”. “من فکر می کنم بزرگترین کاری که ما کردیم این بود که در جوانی مانند حیاط خانه رفتار کردیم و زود بیدار شدیم و فقط توپ بازی کردیم.”

روز Bruins با صبحانه در ساعت 5:30 صبح در هتل تیم آغاز شده بود ، و پس از آن جلسه مختصر و سوار شدن به اتوبوس های بازی شد که غریبه بزرگ را معرفی کرد.

کال (0-1) در این فصل بازی نکرده بود ، هنگامی که بازیکن نیمی از تست COVID-19 را پشت سر گذاشت و مقامات بهداشت محلی به اندازه کافی هم تیمی خود را قرنطینه کردند تا بازی غیرقابل تحمل شود ، ابزار افتتاحیه برنامه ریزی شده از بین رفت. قرار بود خرس های طلایی روز شنبه در آریزونا بازی کنند ، اما این بازی نیز به دلیل مثبت کورکورانه COVID-19 در لیست و کادر مربیگری شیاطین خورشید لغو شد.

UCLA می تواند همدلی کند. بازی Bruins برابر یوتا که قرار بود روز شنبه برگزار شود ، پس از حذف بیش از حد تعداد Utes از تست های مثبت و ردیابی تماس ، غیرقابل رقابت اعلام شد.

روز یکشنبه از هر دو طرف می توان به ستاره اعطا کرد. برخلاف UCLA ، کال مجبور شد با یک اخطار کوتاه به سفر بپردازد و گفته می شود که این هفته فقط با یک مدافع تمرین کرد که در سمت دیگر توپ تبدیل شد. اما حداقل خرس های طلایی تصور می کردند که با چه چیزی روبرو خواهند شد ، با توجه به اینکه هفته گذشته Bruins بازی کرد و در اوایل باخت 48-42 مقابل کلرادو لرزید.

UCLA در حال تماشای نوار Denver Broncos است تا برای طرح هماهنگ کننده تهاجمی جدید Cal Bill Musgrave آماده شود ، زیرا وی آخرین بازی های خود را در NFL فراخوانده بود. آنچه خرس های طلایی فاش کردند از نظر پاپ وارنر مناسب تر به نظر می رسید.

خطای کال به طور مکرر فراتر از گل 75 قدم به ثمر رسیده در کوارتر دوم قرار گرفت ، اگرچه تلاش های شدید دفاع جدید UCLA با نتیجه 4-2-5 به طور جدی در وضعیت خرس های طلایی نقش داشت. کانال UCLA Caleb Johnson یک پاس را رهگیری کرد و Bruins 9 جنگ باخت ، از جمله پنج کیسه را ثبت کرد.

UCLA همچنین کال را در تلاش خود برای تصاحب چهارم دستگیر کرد ، در حالی که رویکرد تهاجمی تری را ایجاد کرد.

جانسون گفت: “دیدن توپ و دویدن به سمت توپ کاری است که ما واقعاً به عنوان دفاعی تبلیغ می کنیم که همه باید آن را انجام دهند.” و این منجر به این شد که من در مکان مناسب برای گرفتن توپ باشم.

برای بروین ها آنقدر اتفاق افتاد که آنها توانستند از قسمت شروع وحشتناک که در آن یک پوند مسدود شده و یک پاس رهگیری داشتند دور شوند و منجر به کسری زودهنگام 3: 0 شود. انتخاب شده تا در Pac-12 North به مقام دوم برسد.

شاید Bruins باید برنامه ریزی هر بازی را در مدت زمان کوتاهی شروع کنند.

فلتون گفت: “نداشتن وقت برای آماده شدن برای تیم عجیب بود” اما من فقط احساس طبیعی تری می کردم و صادقانه احساس می کردم خیلی آرام ترم.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر