UCLA برای جایگزینی Under Armour با Jordan Brand ، Nike قرارداد بسته است

[ad_1]

بخش دو و میدانی UCLA روز سه شنبه با داشتن یک عامل و امنیت عالی که هرگز از اسپانسر لباس قبلی خود لذت نبرد ، از همکاری با جوردن برند و نایک برای جایگزینی Under Armour خبر داد.

Bruins این همکاری شش ساله را که قرار بود از اول ژوئیه آغاز شود ، با توئیتی نشان می دهد که آرم Jumpman در وسط زمین تمرین نشان داده شده است ، و همچنین یک تابلوی امتیاز Pauley Pavilion و یک جفت دستکش فوتبال از آن خود کرده اند. این مدرسه همچنین ویدیویی را منتشر کرد که توسط راسل وستبروک و جوردین کانادا از فارغ التحصیلان بسکتبال معروف روایت می شود و در پایان با شلیک توسط مدیر ورزشی مارتین جارموند با پیراهن جامپمن به پایان می رسد.

جاموند در این ویدئو می گوید: “Elite در DNA ماست ، و وقت آن است که به خانواده نایک و جردن بپیوندیم.”

جوردن برند یک محصول خط تولید نایک است و می تواند به مدرسه کمک کند تا کارمندان جذب کند و به ورزشکاران فعلی خود رونق بیشتری ببخشد. جوردن برند به تیم های فوتبال و بسکتبال مردان و زنان مجهز خواهد شد و Bruins را به تنها مدرسه کنفرانس Pac-12 تبدیل می کند. نایک 22 تیم دیگر مدرسه را به لباس ، کفش ، لباس و تجهیزات مجهز خواهد کرد.

شرایط مالی این معامله در دسترس نبود ، اما انتظار می رفت که این قرارداد به رقم بی سابقه 280 میلیون دلاری قرارداد UCLA که با Under Armour در سال 2016 منعقد شد نزدیک نباشد. UCLA با اتهام نقض قرارداد پس از اینکه شرکت پوشاک سعی کرد از معامله 15 ساله در تابستان گذشته عقب نشینی کند. شرکت پوشاک حتی قبل از موافقت با یک قرارداد ثبت شده با Bruins و تلاش برای انصراف از قرارداد خود با سایر کالج ها ، از نظر مالی متزلزل بود.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme