[ad_1]

حدود 4 ماه طول کشید تا UCLA فهمید که می تواند به عنوان مربی به یک تیم بسکتبال خوب تبدیل شود میک کرونیناستفصل اول.

پاسخ ها ممکن است در سال 2 خیلی زودتر ارائه شود.

به عنوان روز 1

افتتاحیه فصل 22 Bruins مقابل San Diego در San Diego چهارشنبه شب در Viejas Arena در San Diego به شما این فرصت را می دهد تا یاد بگیرید که چگونه آنها در مقابل حریف عضلانی و خسته ای که برای پیروزی در کنفرانس Mountain Mountain انتخاب شده واکنش نشان می دهد.

آزتک ها فقط دو بازیکن اولیه را از تیم 30 پیروزی برمی گردانند ، که در سطح 6 کشور تمام شد ، اما نقل و انتقالات پایان یافته را اضافه کردند ترل گومز و جوشوا تومائیچ. گومز در تیم های Inglewood High و Cal State Northridge بازی کرد و در فصل گذشته برابر ماتادورس به طور متوسط ​​19.8 امتیاز در هر بازی کسب کرد.

سن دیگو نیز غیرمعمول فصلی است و هشت بازیکن برتر آنها نوجوان یا بزرگسال هستند. مهاجم نوجوان ناتان منسا پس از از دست دادن 19 بازی گذشته در فصل گذشته ، به دلیل لخته شدن خون در ریه ها بازگشت. او چنان مدافع پرکاری بود که 22 بلوک او فقط در 13 بازی هنوز تیم را هدایت می کرد.

UCLA گزارش جزئیات پیشاهنگی را از دستیار مربی دریافت کرد راد پالمر، که برگزار همان موقعیت زیر مربی تیم سن دیگو برایان داچر قبل از پیوستن به مقر کرونین در فصل گذشته.

بروینز جونیور گفت: “او به ما اطلاع داد که آنها تیم بسیار بدنی هستند.” ژول برنارد گفت “آنها در دفاع قاطع هستند ، با هندبال مبارزه می کنند و بدنی خواهند بود و شما را ضربه خواهند زد.”

بیشتر نیش اطلاعات از قرمز پیش نیوجرسی تاریخ UCLA آمد کودی رایلی، یک هم تیمی سابق در سن دیگو دولت دبیرستان آدام سیکو.

این بازی پس از لغو فصل قبلی UCLA در تورنمنت اورلاندو ، فلوریدا ، به دلیل نگرانی در مورد پروتکل آزمون COVID-19 به برنامه هر دو تیم اضافه شد. Bruins همچنین قبل از بازگشت به خانه روز جمعه در Viejas Arena بازی Pepperdine را بازی خواهد کرد.

اولین بازی UCLA که توسط شبکه CBS Sports پخش می شود بازی ای نیست که به Bruins اجازه دهد فصل را آسان تر کند.

کرونین گفت: “حسن بازی San Diego این است که شما می دانید در حال حاضر از چه چیزی ساخته شده اید و در کجای ما قرار داریم و اینکه آیا ما همان جایی را که متوقف کرده ایم ادامه داده ایم.”

در حالی که کرونین اذعان کرده است که هیچ تیمی به نظر جلا نمی رسد ، نشانه هایی وجود دارد که آیا Bruins می تواند بازی جامد اما معقولی را حفظ کند که به آنها اجازه می دهد در 11 بازی از 14 بازی گذشته خود قبل از ویروس کرونا 11 پیروزی داشته باشند مسابقات Pac-12 و NCAA را متوقف کنید.

کرونین گفت: “برای من مهم است که چهارشنبه شب به آنجا بروم و برای هر مالکیت مسابقه دهیم.”

و غیره.


کرونین گفت که Bruins پس از تمرین روز سه شنبه به سان دیگو عزیمت می کنند و تا روز جمعه که باید ظهر در Pepperdine بازی کنند ، در آنجا می مانند. مقدمات صرف یک وعده غذایی شکرگذاری در هتل تیمی فراهم شده است. کرونین گفت: “یا مجبور خواهیم شد که به تنهایی در اتاق هایمان غذا بخوریم ، یا مجبوریم بیرون غذا بخوریم.” “حتی اگر بیرون غذا بخوریم ، احتمالاً فقط دو پسر سر میز خواهیم داشت و خود را به صلیب می کشیم.”[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر