[ad_1]

شکستن راه مناسب UCLA (2-2) و آریزونا (0-1) در بازی شنبه در ورزشگاه Sun Devil در ساعت 7:30 عصر (تلویزیون: FS1 ؛ رادیو: 570)

تطبیق خیمه شب بازی

جادن دانیلز ، بازیکن خط حمله آریزونا در برابر دفاع UCLA. دانیلز فصل گذشته در جریان باخت به بروینز عملکرد خوبی داشت و شاید با تهدیدی مضاعف در کنفرانس Pac-12 بهترین مدافع خط حمله باشد. او در هنگام افتتاحیه Sun Devils 2020 برابر USC برای 111 یارد و 10.1 یارد در هر بار حمل عجله کرد ، اما برای پرتاب توپ تلاش کرد ، 11 پاس از 23 پاس را برای 134 یارد ایجاد کرد و یک برخورد بدون محاصره داشت. وی با دفاع احیاگر UCLA روبرو خواهد شد ، كه ممكن است بخواهد جاسوسی برای مقابله با تحرك دانیلز اعزام كند. Bruins در این فصل در برابر پاس کاملاً قدرتمند بود و به طور متوسط ​​217.5 یارد فاصله داشت تا در کنفرانس پنجم شود.

توهین آمیز می شود

UCLA (447.5 ypg / 34.5 ppg): اگر دوریان تامپسون-رابینسون ، مهاجم میدان پس از برداشته شدن در دو هفته گذشته با استفاده از پروتکل های ردیابی تماس با COVID-19 ، بتواند برگردد ، او نیز باید همان کار را انجام دهد. بدون این تخلف تولیدی حتی خطرناک تر است. فرار دیمیتریک فلتون جونیور در هفته های متوالی با بهترین دستاوردهای شغلی ، از جمله 206 یارد سریع در برابر آریزونا ، عملکرد دارد.

آریزونا (392 ypg / 27 ppg): شیاطین خورشید ممکن است ستاره بعدی خود را پیدا کنند و به Chip Trajanum بازگردند ، که اولین دانش آموز مدرسه بود که پس از جورج مونتگومری مقابل بایلور در سال 1990 برای اولین بار در مسابقات مختلف شرکت کرد. Trajanum در 12 اجرا علیه USC برای 84 یارد و دو تاچ داون پیشنهاد داد.

دفاع اول

UCLA (355.8 ypg / 26.5 ppg): هیچ داستانی درباره موفقیت Bruins در سال 2020 بدون اشاره جدی به پیشرفت دفاعی آنها ، قابل بیان نیست. آنها دائما مدافع را می شکنند ، بهترین 12 کیسه Pac-12 را ثبت می کنند و در برابر دویدن نیز به همان اندازه بخل می ورزند ، به طور متوسط ​​138.2 یارد در هر بازی خودداری می کنند.

آریزونا (556 ypg / 28 ppg): یک داستان برای تماشای توانایی شیاطین خورشید برای ایجاد گردش مالی پس از 25 گل در هشت بازی گذشته ، بازگشت به فصل گذشته ، بیشترین تعداد در بین 8 تیم در 8 بازی گذشته است. . UCLA در این فصل در هر باخت 4 بار گردش مالی کرده است.

یک چیز خاص

تیم های ویژه UCLA بهترین عملکرد فصل خود را مقابل آریزونا برگزار کردند. لوک آکرز چهار شوت درون خط 20 حیاطی Wildcats انداخت و نیکلاس بار میرا دو تلاش اول خود را در سال 2020 انجام داد.

به یاد داشته باشید

لباس های آریزونا با نشان آفتاب زدگی به سال 1975 برمی گردد ، زمانی که شیاطین خورشید 12-0 به پایان رسید و در نظرسنجی های نهایی پشت اوکلاهما قرار گرفتند.

گزارش آسیب

چیپ کلی ، مربی UCLA گفت که مدافع مارتین آندروس جونیور ، که هنوز در حال بهبودی از ناحیه آسیب دیدگی زانو است و فصل گذشته رنج می برد ، این هفته از میادین دور بود.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر