UCLA در CBS Sports Classic به شماره 20 در اوهایو باختکودی رایلی در حلقه چپ به چپ تبدیل شد و روز شنبه خشکسالی 4 دقیقه ای برای UCLA در برابر ایالت بیستم اوهایو پایان یافت ، اما سبد 16 ثانیه ای فقط لوازم آرایشی در از دست دادن باکوی 77-70 باکی به CBS Sports باقی ماند. کلاسیک

قبل از شوت رایلی ، که به او 15 امتیاز در تیم می داد ، UCLA شش شوت متوالی از زمین را از دست داد و با یک بازی کنفرانسی که روز چهارشنبه در اورگان برگزار شد ، روند پیروزی خود را در 5 ضربه به پایان برد.

جانی جوزانگ کلاس دوم دبیرستان 13 امتیاز کسب کرد ، اما در دو بازی گذشته 6 امتیاز از سه امتیاز یک بود و 14 امتیاز فراتر از کمان بود.

بروین ها (5-2) در قرعه کشی اصلی مسابقات NCAA 2017 بازی نکرده اند ، سریالی که UCLA امیدوار بود فصل قبل با لغو شدن به دلیل COVID-19 فصل گذشته با حضور در مسابقات Pac-12 به پایان برسد. حتی بدون هوادار ، بازی شنبه در کلیولند انرژی بازبینی پیش فصل را داشت.

هر دو تیم در بیشتر نیمه های اول بهتر از 50٪ از زمین را شوت می زدند ، در حالی که در یک بازی با کیفیت و شدت بالا فقط 9 چرخش را انجام دادند. اعدام UCLA ، كه توسط سه كمك نوجوان كمپل از نیمه اول سازماندهی شده بود ، باعث شد كه كارتر بلكبرن ، گوینده CBS ، صدای افسانه ای بازی به بازی دیك انبرگ را نقل قول كند.

بلكبرن با اشاره به فصلی از زندگی نامه انبرگ پس از آنكه كمبل پاس سریع از بالای قوس به جیك كیمن برای سه امتیاز در نیمه اول داد ، گفت: “این مثل Ballet Bruin است.”

حتما بخوانید:
UCLA علیه کالیفرنیا: چگونگی همزمانی آنها

کمبل با پنج پاس منجر به گل و سه امتیاز بدون چرخش به کار خود پایان داد ، اما از زمین فقط 10 ضربه به ثمر رساند.

نیمه دوم تیم بروین در بازی بسیار پرگل 11-2 جلو افتاد و در 14 دقیقه مانده به پایان بزرگترین 9 گل خود را نشان داد. گارد کریس اسمیت پس از از دست دادن سه شوت اول خود در زمین ، سری اول را با اولین گل بازی محدود کرد.

اسمیت پس از از دست دادن هر هشت تلاش میدان ، در پیروزی UCLA برابر مارکت در 11 دسامبر ، در نیمه اول شنبه نتیجه نداشت. انتخاب تیم اول All-Pac-12 برای تیم اول آخرین بازیکن از بین 9 بازیکن UCLA بود که در نیمه اول وارد بازی شد تا گلزنی کند و او این کار را فقط با دو پرتاب آزاد انجام داد.

ارشد با شش امتیاز در تیراندازی دو به هشت با پنج ریباند به پایان رسید.

در نیمه دوم 7:21 مانده به گلزنی برتر اوهایو ، ای جی لیدل خطا شد ، اما باکی ها (6-1) از 12 بر 4 استفاده کردند تا با 2:52 شش امتیاز بگیرند. ایالت اوهایو در آخرین 3:53 از زمین مسابقه نتیجه ای نداشت ، اما بازی را ادامه داد و 73.1٪ از خط پرتاب آزاد بازی را شوت زد. دواین واشنگتن جونیور 14 امتیاز برای باکی کسب کرد.
منبع: paper-news.ir