[ad_1]

UCLA (0-1) مقابل کالیفرنیا (0-0)

یکشنبه ، ساعت 9 صبح ، گل رز. تلویزیون: FS1. رادیو: 570.

تطبیق خیمه شب بازی

بازیکن خط حمله Cal Calse Chase Garbers ، که در Corona del Mar High شرکت می کند ، با یک یادداشت قوی 2019 را به پایان برد.

خط حمله Cal Calse Chase Chabers Garbers ، که در Corona del Mar High مورد تقدیر قرار گرفت ، 2019 را با یادداشت قوی به پایان رساند.

(بن مارگو / آسوشیتدپرس)

خط حمله Cal Chase Garbers در برابر UCLA ثانویه. Garbers ، برنده سابق Corona del Mar High ، تا پایان سال 2019 با یک پایان قوی ظاهر می شود ، که در آن او 787 یارد را با شش تاچ داون و یک رهگیری در طول پیروزی در پایان فصل بر استنفورد ، UCLA و ایلینوی ترکیب می کند. پیراهن قرمز جوانان دلیل اصلی انتخاب خرس های طلایی برای دوم شدن در Pac-12 North ، درست پس از Oregon است. امیدهای ثانویه UCLA پس از آنکه سام نویر از کلرادو در اولین شروع کار خود در کالج در هفته گذشته مانند یک جانباز به نظر می رسد ، دوباره احیا خواهد شد. نویر 20 بار از 31 پاس 257 متری را با یک لمس و بدون رهگیری انجام داد.

توهین آمیز می شود

Greg Dulcic از UCLA در 7 نوامبر توپ تاچ داون را مقابل کلرادو حمل می کند.

Greg Dulcic ، UCLA ، در 7 آبان در هنگام گرفتن 52 حیاط مقابل کلورادو دوید.

(متیو استوکمن / گتی ایماژ)

UCLA (478 ypg / 42 ppg): این اعداد برای Bruins در در بازکن خوب به نظر می رسیدند ، اما با آزمایش چشم مشخص شد که چیزی از دست رفته است. دوریان تامپسون ، بازیکن خط حمله ، در نیمه اول دو گردش از چهار گردش UCLA را ثبت کرد و تیم را مجبور به بازگشت کرد. Greg Dulcic نشان داده است که پس از جمع آوری 126 حیاط شغلی ، می تواند برای یک فصل کل سلاح باشد.

کال (328.5 ypg / 21.2 ppg در سال 2019): بیل ماسگریو ، هماهنگ کننده تهاجمی جدید با همه 11 شروع کننده از دو بازی اخیر خرس های طلایی در فصل گذشته ، خطای پیش رونده ای انجام خواهد داد. کریستوفر براون جونیور فصلی را پشت سر نمی گذارد که در آن 914 یارد را دوید و به این ترتیب دومین ناو حامل توپ Pac-12 است که در سال 2020 بازگشت.

دفاع اول

در این عکس 19 اکتبر 2019 ، جاستین ویلکوکس ، مربی کالیفرنیا به دنبال مسابقه Oregon در برکلی است.

با مربیگری جاستین ویلکوکس ، هماهنگ کننده سابق USC ، دفاع در کال اولویت است.

(جان هفتی / آسوشیتدپرس)

UCLA (525 ypg / 48 ppg): Bruins در ابتدای کار با دفاع جدید 4-2-5 خود را بالقوه نشان داد و کلرادو را پس از یک بار در آغاز گاومیش متوقف کرد. درب از آنجا باز شد ، تا حدودی نتیجه چهار چرخش UCLA و دفاع بود که 39½ دقیقه در زمین بود. یک نکته مثبت برای Bruins این بود که آنها هشت جنگ باخت ایجاد کردند.

کال (389.9 ypg / 21.9 ppg در سال 2019): دفاع همیشه در اولویت خرس های طلایی به سرمربیگری جاستین ویلکاکس ، هماهنگ کننده دفاعی سابق USC است که تیم هایش فقط چهار بار 25 امتیاز یا بیشتر کسب کرده اند 26 مسابقه گذشته شش مبتدی در حال بازگشت از واحدی هستند که به جز دو حریف کمتر از میانگین امتیاز مقابل تیم های دیگر در سال 2019 قرار دارد.

یک چیز خاص

تیم UCLA تقریباً بدون نقص در تیم های ویژه بازی کرد و دو گل در زمین مسدود کرد و همه ضربات خود را انجام داد. لوک آکرز در سه شوت خود به طور متوسط ​​47.7 گز فاصله داشت.

به یاد داشته باشید

مربی UCLA چیپ کلی در نیمه دوم در کلرادو در 7 نوامبر در بولدر ، کلرادو.

UCLA 22 درصد از دست دادن مربی چیپ کلی منفی است.

(دیوید زالوبوفسکی / آسوشیتدپرس)

فهمیدن اینکه آیا UCLA با مربیگری Chip Kelly پیروز می شود ، اغلب به راحتی سرعت ردیابی است. بروین ها در پیروزی های خود در کلی ، معاملات مثبت 11 را دارند و این در مقابل باخت منفی 22 است.

گزارش آسیب

مایلز جکسون مدافع کناری UCLA این هفته در اینستاگرام اعلام کرد که پس از آسیب دیدگی از ناحیه زانو مجبور است بقیه فصل را از دست بدهد. كلی گفت: كیل فیلیپس دریافت كننده پهن و اوبی ابو مدافع دفاعی این هفته پس از مصدومیت در برابر كلورادو به تمرین بازگشتند.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر