[ad_1]

با داشتن هر بازیکن واجد شرایط بازگشت در سال 2021 ، UCLA فقط از دو بزرگسال خود قبل از آخرین بازی فصل خود تجلیل کرد.

دویدن دمتریک فلتون جونیور و مدافع اوسا ادیگیزوا تصمیم گرفت که در این مراسم شرکت کند ، که شامل دو ردیف بازیکن بود که بزرگسالان را در حالی که جلو می رفتند تا چیپ کلی مربی را بغل کنند ، احاطه کردند.

ادای احترام ویدئویی که در آن فلتون و ادیگیزووا در مورد معنای بازی UCLA برای آنها صحبت کردند ، قبل از اینکه بروین ها در نتیجه دو بر دو گل رز در مقابل باکس 48-47 به استنفورد باختند ، روی تخته نشان داده شد.

NCAA قبل از فصل تصویب کرده بود که همه بازیکنان حق خود را برای شرکت در این فصل حفظ کنند ، اما انتظار می رود که Felton و Odighizuwa برای پیش نویس NFL اعلام شوند.

فلتون به دلیل مصدومیت نامشخص مقابل کاردینال بازی نکرد ، اما برونزیست ذخیره ای که در کارنامه خود داشت در 29 دویدن به 219 یارد رسید. مجموع او بالاترین رقم در فصل برای UCLA بود.

ادیگیزووا دو جنگ انجام داد.

رشدها در حال رشد است

UCLA بازی را بدون فلتون و پشتیبان بو کالورت به دلیل مصدومیت نامشخص آغاز کرد و بازیکنان دیگر به سرعت نتیجه مصدومیت را اضافه کردند.

خط دفاعی دوریان تامپسون-رابینسون ، نیکل بک Qwuantrezz Knight و مرکز سام ماراتسو پس از مصدومیت بازی را ترک کردند.

چیس گریفین 9 بار از 11 پاس را برای 127 یارد و چهار بار در دوران حرفه ای را برای تامپسون-رابینسون تکمیل کرد ، که 65 یارد را به مدت 8 برای 12 پرتاب کرد و 46 یارد را هم اضافه کرد که در 9 ران عجله داشتند.

داستان ایجاد شده

این بازی شامل اولین خدمه کاملا سیاه در تاریخ کنفرانس Pac-12 است.

داور مایکل ماترشد داور مایک استیونز ، داور داریل جانسون ، داور خط هارولد میچل ، قاضی پشتی آنتونی لیتل ، داور میدانی مایکل هال ، قاضی جانبی گری رید و قاضی مرکز مایکل مارش بود.

کلی گفت: “خیلی خوب بود که این بچه ها می توانستند برای این بازی چنین کاری کنند.” – مایک [Mothershed] یکی از مقامات عالیه ای است که من با او بوده ام ، و همه این بچه ها ، آنها عالی بودند ، آنها واقعاً با ما ارتباط برقرار کردند و این قسمت عالی بود “

و غیره.

بازگشت 39 حیاطی جی شاو برای یک ضربه محکم اولین باری بود که Bruins یک عقب گرد را برگرداند ، همانطور که دارنی هولمز در نوامبر 2018 مقابل آریزونا این کار را انجام داد … 31 امتیاز بی پاسخ UCLA در نیمه دوم بیشترین امتیازات بود این تیم از زمان به ثمر رساندن 35 بازی پی در پی مقابل تگزاس A&M در سپتامبر 2017 … برتری نه گانه کیگان جونز در کوارتر سوم اولین کار او بود.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر