UCLA منتظر است ببیند آیا برای فصل منتقل می شود یا خیر

[ad_1]

مانند هر چیز دیگری برای سال 2020 ، این نیز پیچیده است. تصمیم UCLA در مورد پذیرش دعوت تروفی در صورت صلاحیت Bruins به عوامل مختلفی بستگی دارد.

این بازی کجا انجام می شود؟ Bruins چه مدت باید آماده شود؟ پروتکل های آزمایش COVID-19 برای تیم های شرکت کننده چیست؟ آیا Bruins می تواند در محل تمرین کند؟

اینها از جمله مشکلاتی بود که مربی UCLA داشت تراشه کلی گفت که این تیم باید با نمایندگان کنفرانس Pac-12 این هفته ارزیابی شود زیرا تیم مزایا و معایب مشارکت بالقوه پس از فصل را ارزیابی می کند.

كلی روز دوشنبه گفت: “ساختن پتو بله یا نه بدون همه اطلاعات راهی نیست كه در اینجا انجام شود.”

علاوه بر عدم اطمینان ، بسیاری از جام هایی که به طور سنتی دارای اتصالات Pac-12 هستند ، در این همه گیر در این فصل لغو شده اند. سان ، هالیدی ، لاس وگاس ، لس آنجلس و ردباکس به دلایل ایمنی سازماندهی نخواهند شد و خدمه Pac-12 را برای جستجوی مکان های دیگر ترک می کنند.

NCAA قبل از فصل اعلام کرد که هر تیم بدون توجه به سابقه ، واجد شرایط شرکت در جام خواهد بود ، اما کمیسار Pac-12 لری اسکات حکم داد که تیم های کنفرانس وی باید حداقل 500. این بدان معناست که بروین ها (3-3) باید شنبه در گل رز کاسه استنفورد (3-2) را شکست دهند تا حتی فرصت بازی در جام را داشته باشند.

کلی گفت که او همچنین می خواهد علاقه بازیکنان خود را در مورد اولین بازی UCLA از این فصل از زمان حضور در بوته کاکتوس در سال 2017 بسنجد.

بروینز گفت: “منظورم این است که ما دوست داریم فوتبال بازی کنیم ، بنابراین این موضع من در این زمینه است.” گرگ دالچیچ او گفت ، “اما از این پس ما بر روی استنفورد تمرکز می کنیم.”

گفت: گیرنده عریض Ethan Fernea: “تا آنجا که به من مربوط است ، ما در حال حاضر صلاحیت جام را نداریم تا اینکه یک فصل برنده داشته باشیم ، بنابراین قبل از اینکه به چیزهای دیگر فکر کنیم باید این بازی را در استنفورد برنده شویم.

بدون حیاط و ابر غبار

اگر چهارم و کوتاه باشد ، احتمال اینکه UCLA این کار را انجام دهد وجود دارد.

بروین ها در این فصل 11 بار در موقعیت های چهارم و یک و چهارم و دو تلاش کردند تا مخفی شوند و به هر حال توپ را دویدند و پنج بار موفق به کسب توپ شدند.

كلی وقتی از او پرسید كه آیا در این شرایط خیلی قابل پیش بینی شده است ، از پیست های زیادی كه در وسط بالا می روند ، از بازی خود دفاع كرد.

کلی گفت: “نه ، من فکر می کنم در این شرایط تماس های متفاوتی داریم.”

Bruins آن را در اواسط چهارم و یک پاس در حالی که حدود چهار دقیقه مانده به روز شنبه مقابل USC ، با یک تازه وارد با پیراهن قرمز کیگان جونز پر کردن غیر انتفاعی. کلی گفت که او به دلیل چرخش استفاده شده توسط مربی برای دوش به عقب ، به جای یک مسابقه فصلی بیشتر با جونز رفت DeShon Foster.

کلی گفت: Bruins در بازی از نوع دفاعی که می خواستند بدست آمد ، اما فقط نتوانستند تبدیل به گل کنند. کلی گفت و همزن ناشی از آن ، چهارمین سقوط دیگر در اوایل بازی به دلیل خطای روحی ناشی از آمبولانس اشتباه انجام شد. لوک آکرز چهارم و چهار نفر با یک ضربه ساختگی ضعیف اعدام شدند.

به طور کلی ، UCLA پنج تلاش از 15 تلاش خود را برای چهارمین سقوط انجام داده است که 33.3 درصد موفقیت است که مربوط به شماره 118 در کشور است.

کلی گفت: “شما باید بتوانید حیاط بگیرید.” “اگر نمی توانید حیاط بگیرید ، پس احتمالاً در یک بازی فوتبال برنده نخواهید شد.”

در وهله اول خداحافظی؟

کلی گفت که او قبل از بازی با استنفورد با بزرگسالان خود در مورد مراسم احترام احتمالی صحبت خواهد کرد ، اگرچه والدین آنها به دلیل پروتکل های ایمنی COVID-19 اجازه حضور در این بازی را ندارند.

کلی گفت: “سخت است زیرا معمولاً روز بزرگسالان یک روز عالی برای همه برنامه ها است و یک روز عالی است زیرا پدر و مادر و خانواده آنها در آنجا هستند.”

و غیره.

کلی گفت اوبی ابو، که یک انتقال از استنفورد را به پایان رسانده است ، به دلایل نامشخصی در برابر USC بازی نمی کند و وضعیت او برای بازی با مدرسه سابق خود ارزیابی می شود. پشت کردن کسمیر آلن و مارتل ایربی کلی گفت که غیرقابل دسترسی است. آلن از بازی ماه گذشته در کالیفرنیا بازی نکرده است و ایربی نیز در این فصل بازی نکرده است.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme