UCLA می تواند در بازی رفت در برابر اورگان کوتاه باشد

[ad_1]

این بازی باید یک ارزیابی بی رحمانه از Chip Kelly در سومین فصل حضورش در UCLA ارائه می داد.

پیچ و تاب جذاب هنوز هم می تواند.

اگر دوریان تامپسون-رابینسون ، باتجربه ترین خط حمله Pac-12 ، به دلیل COVID-19 نتواند روز شنبه در شماره 11 اورگان بازی کند ، دو جنبه از کار کلی در نمایش با کیفیت بالا باقی می ماند انتشار ESPN2.

استخدام و مدیریت لیست ها.

با توجه به سابقه آسیب دیدگی او ، تامپسون-رابینسون حتی قبل از اینکه وضعیت خود را با دو آزمایش مثبت ویروس کرونا در بین بازیکنان ، مربیان و کارکنان و قرنطینه حاصل از سایر بازیکنان با ردیابی تماس ها ، تهدید کند ، یک فصل کامل را سپری خواهد کرد. . UCLA همچنین اعلام کرد که سه تست مثبت توسط کارکنان پشتیبانی دو و میدانی وجود دارد ، و همچنین دو نتیجه مثبت اضافی در بخش دو و میدانی وجود دارد ، که یکی از آنها مثبت کاذب و دیگری در انتظار تأیید توسط تست PCR تأیید شده است.

تامپسون-رابینسون گفت “من هیچ کوید -19 ندارم! lol ”جمعه شب در توییتر ، به این معنی که اگر او از بازی با اورگان حذف شد ، این به دلیل ردیابی تماس بود. به عنوان بخشی از پروتکل های ایمنی ، هرکسی که تصور می شود با کسی که آزمایش مثبتی دریافت کرده است تماس نزدیک داشته است ، از آخرین تاریخ تماس مجبور به مدت 14 روز قرنطینه می شود. تامپسون-رابینسون توئیت خود را پاک کرد ، اما پیام دیگری را ارسال کرد و ویروس را انکار کرد.

او یک بازی کامل و چهار قسمت دیگر را به دلیل آسیب دیدگی در دو فصل اول حضور در دانشگاه از دست داد و نیاز آشکار به عنوان ذخیره فصلی تا سال 2020 را فراهم کرد.

هنوز هم ، كلی بدون هیچ كسی در لیست خود به جز تامپسون-رابینسون كه یك پاس در سطح دانشگاهی ریخته بود ، وارد این فصل شد. بایگانی ها دو دانشجوی تازه وارد با پیراهن های قرمز و یک دانشجوی تازه وارد بود که به عنوان فارغ التحصیل فقط 92 کارت پرتاب کرده بود.

ماه گذشته كلی گفت: “هر عکس برای آنها تجربه جدیدی است و آنها از آن نهایت استفاده را می كنند.” “آنها قوی هستند ، همه چیز را سریع می گیرند ، فقط مسئله تلاش برای تکرار همه آنهاست.”

تازه کار پیراهن قرمز ، چیس گریفین آخر هفته گذشته توانست آخرین رانندگی خود را مقابل کالیفرنیا به پایان برساند و اگر تامپسون-رابینسون قادر به بازی نباشد ، او را به عنوان یک شروع کننده فرضی برینز (1-1) مقابل اردک (2-0) تبدیل کرد. توپ را در هوا قرار دهید. او دو بار معامله کرد و یک بار فرار کرد و یک حیاط را برد.

گریفین تعداد زیادی از بازیکنان را به عنوان یک محفل بازی جمع کرد و 4،051 یارد و 51 تاچ داون را پرتاب کرد. او بازیکن ایالتی سال Gatorade در تگزاس بود ، اما تعداد و افتخارات او نمی توانست متقاضیان بزرگ کالج را تغییر دهد ، که به اندازه او شک داشتند. گریفین قبل از پیوستن به Bruins از مدارس شمال تگزاس و Ivy League علاقه مند شد.

او در لیست 5 فوت 11 و 184 پوندی قرار دارد که باعث می شود او به اندازه کافی برتر نباشد ، او می تواند نام خود را به لیست مدافعان ذخیره UCLA که نجات غریق شده اند اضافه کند. نورمن داو در سال 1966 به بروین ها کمک کرد تا USC را شکست دهند ، جان بارنز برای هدایت تروجان ها در سال 1992 از ناکجاآباد بیرون آمد و جری نوهایازل در سال 2014 با دو پا در سراسر تگزاس.

با توجه به اینکه او به عنوان دستیار معتبر در بروینز باقی مانده است ، نوهایزل می تواند مصاحبه مقدماتی را با گریفین در ورزشگاه اتزن انجام دهد وین کوک ، خبرنگار رادیویی UCLA که در میان مدافعان Bruins بود که در سال 1992 سقوط کرد و جای خود را به بارنز داد.

دو گزینه دیگر خط حمله کلی عبارتند از Chase Artopoeus ، بازیکن درجه یک با پیراهن قرمز ، و Colson Yankoff ، پتانسیل بسیار ارزشمندی که به کلی اجازه داد علی رغم حضور در جایگاه تامپسون-رابینسون ، به یک جانشین گسترده در اردوی آماده سازی برود.

یانكف به كلی گفت كه او فقط می خواست به زمین بازی برود … و سرگرم كننده است كه اوضاع چگونه پیش می رود ، نه؟ ماه گذشته ، كلی گفت كه یانكف زمان تمرین و تمرین خود را به عنوان یك بیمه نامه در برابر آسیب دیدگی تامپسون – رابینسون بین یك گیرنده وسیع و یك مدافع تقسیم نمی كند ، زیرا این امر به پیشنهاد یانكف برای بازی كردن یك گیرنده گسترده ضرر خواهد داشت.

كلی گفت: “اگر او یك پا در یك اتاق و یك پا در اتاق دیگر داشته باشد ، منصفانه نیست كه او به عنوان یك گیرنده عریض رقابت كند” بنابراین او در گیرنده پهن تمام وقت است.

یانكوف كاندیدای چهار ستاره دبیرستان بود كه قبل از ورود به وست وود اولین دوره دانشگاهی خود را در واشنگتن گذراند. كلی گفت كه هاسكی ها مانع تلاش یانكوف برای بازی فوراً در تیم Bruins در فصل گذشته شدند ، اما واشنگتن این لایحه را مورد بحث قرار داد و گفت كه این روش از روال معمول انتقال كنفرانس پیروی كرده است.

اگر کسی غیر از تامپسون-رابینسون اولین کلیک را علیه اردک ها انجام دهد ، مسئولیت اصلی او ممکن است انتقال توپ به دم دمیتریک فلتون جونیور و بریتانی براون به عنوان بخشی از یک رویکرد سخت باشد که برای کاهش فشار بر او طراحی شده است.

کلی دوست دارد بگوید که یکی از بهترین توانایی ها در دسترس بودن است. بدون تامپسون-رابینسون ، داشتن یک بایگانی توانمند شاید مهمترین راه برای گذراندن اوقات کلی با Bruins باشد.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes