UCLA Bruins در آخرین رانندگی موفق به کسب TD برای شکست دادن آریزونا شد

[ad_1]

در این فصل عجیب و غریب ، UCLA از بازگشت چندین بازیکن برتر لذت برد تا در نهایت با پیروزی Chip Kelly موفق به کسب رکورد پیروزی شود.

اما کسی که هرگز آنجا را ترک نکرد ، Bruins را در بالا قرار داد.

در یک شب نسبتاً آرام و با استفاده محدود ، دمتریک فلتون جونیور در 69 ثانیه مانده به پایان در یک ضربه ضرب عجیبی از خط دروازه عبور کرد تا UCLA به پیروزی 25 بر 18 مقابل آریزونا در ورزشگاه سان شیطان برسد.

فلتون قبل از عبور از روی خط دروازه دو روزه خود با بروینس که عجله ای برای گلزنی نداشت ، لحظه ای مکث کرد و شیاطین خورشید سعی کردند او را به منطقه پایان راه دهند تا وقت بیشتری صرفه جویی کند.

شیاطین خورشید پس از آنکه گیرنده وسیع Chase Cota را فراتر از مرزهای بازی قبلی برای عبور از اختلالات عبور دادند ، اولین و یک گل از این دو را به UCLA داده بودند. کوتا انتقام خود را گرفت وقتی پاس پاس دو امتیازی را گرفت.

ایمنی بروینز ، کوئنتین لیک ، ناامیدی در منطقه آخر آخرین بازی تهاجمی ایالت آریزونا را شکست و به UCLA (3-2 ، 3-2 Pac-12) برای اولین بار در سه فصل تحت هدایت کلی رکورد برد.

لیک در میان چندین بازیکن UCLA بود که پس از نشستن در دو بازی گذشته به دلیل مشکل در آزمایش های مثبت یا قرنطینه COVID-19 در نتیجه پروتکل های ردیابی تماس ، بازگشت.

پس از 17 امتیاز جلوتر و در راه رسیدن به چیزی که به نظر پیروزی می رسید ، Bruins پس از اینکه جادن دانیلز ، مهاجم آریزونا برای یک دور محوطه سازی با نتیجه 4:26 باقی مانده بود ، خود را با نتیجه 18-17 یافت.

این بدان معنی بود که نقض UCLA ، که در نیمه دوم متوقف شده بود ، باید به دنبال پیروزی پشت دوریان تامپسون-رابینسون ، یکی از بازیکنان دروازه بان بود که پس از نشستن در دو بازی گذشته بازگشت. تامپسون-رابینسون چندین پاس از مکان اول به پایین انجام داد تا گرگ دولچیچ را به پایان برساند قبل از اینکه فلتون برای یک زمین بازی جدید بازی کند ، و بروینز یک زرادخانه اضافی از ماسک های صورت را علیه شیاطین خورشید بدست آورد ، توپ را روی خط شش حیاط قرار داد.

فلتون با کمترین فصل 41 یاردی و با 10 امتیاز رانندگی در پایان کار را به پایان رساند ، اما نتیجه را مهم نخواهد بود.

UCLA بعد از اینکه ایالت آریزونا (0-2 ، 0-2) در اولین رانندگی خود از سه ماهه سوم با برتری یک بازی ترفند برای یک ضربه محکم حرکت کرد ، خود را در حالت بازگشت قرار داد و در هنگام فاصله گرفتن از نتیجه درایو بعدی ، یک یارد فاصله داشت. شیاطین آفتاب برای به هم زدن یک کلیک پرتاب کردند ، و این اجازه را به Baleb Caleb Johnson بازیکن تیم UCLA داد تا روی توپ بپرد.

آریزونا ، که با راچاد وایت بازگشت و با بو کالورت ، رهبر UCLA مبارزه کرد

راشاد وایت بازنشسته آریزونا ، چپ ، در نیمه دوم پیروزی 25-18 بروینز مانند بول بورت UCLA مبارزه کرد.

(مت یورک / آسوشیتدپرس)

اما بعداً وقتی تامپسون-رابینسون تحت فشار در منطقه پایان تحت فشار قرار گرفت ، كه بدین ترتیب ایمنی به وجود آمد و بریین ها را به برتری 12 بر 12 رساند ، تيمپسون-رابینسون به پنالتی عمدی برای زمین احضار شد ، اما اشتباهات خود سه اشتباه بود.

جی شاو ، مدافع UCLA هنگام رهگیری پاس دنیلز در منطقه انتهایی ، Bruins را از یک تحویل احتمالی نجات داد و به پایان بردن سری 202 پاس سابق سان برناردینو کاخون بدون وقفه.

این همه بازی UCLA در ابتدای بازی بود که بیشتر به لطف تامپسون-رابینسون و گیرنده وسیع Delon Hurt بود.

تامپسون-رابینسون مهمترین لحظات را در اواخر کوارتر دوم انجام داد که در یک برخورد 27 حیاطی یک مدافع را انداخت و سپس از فشار در پشت فرار کرد ، و پس از آنکه پای او از قطب در منطقه پایان گرفت ، برای یک ضربه محکم 11 حیاط دوید.

مرکز سام Marazzo تامپسون-رابینسون را در جشن به هوا بلند کرد ، Bruins 17-0 صعود کرد و راهی یک شب خوب شد.

هرت ، که قبل از روز شنبه فقط یک شغل در دانشگاه داشت ، اولین ضربه بازی را به ثمر رساند و تامپسون-رابینسون را از دست داد که به نظر می رسید یک گرفتن امن است ، هنگامی که پاس را به دست می آورد و به نظر می رسید هدف آن است آندره پیرس ایالت آریزونا. این قبل از آن بود که هارت جلوی توپ بدل شود و آن را برای سود 38 متری بیرون بکشد.

هرت در اوایل کوارتر دوم هنگامی که یک پاس خط پنج متری را گرفت قبل از این که توپ را از خط دروازه برای یک ضربه محروم از نه حیاط گسترش دهد ، درایو را محدود کرد. در پایان این کوپه ، وقتی که مارازو یک سومین ضربه را روی سر تامپسون-رابینسون وارد کرد ، یک ضربه 44 یاردی به ثمر رساند و توپ را به گل 44 حیاط تبدیل کرد ، که منجر به از دست دادن حیاط شد.

دفاع UCLA نیز در نیمه اول به شدت بیرون آمد و سه بار دانیلز را اخراج کرد. اخراج پشت سر فرمانده دفاعی اوسا ادیگیزووا و مدافع دفاعی مو اوسلینگ شیاطین خورشید را بیرون راندند قبل از اینکه کریستین زندیهاس یک گل 45 حیاط را از دست بدهد و با 13 گل طولانی ترین گل متوالی در کشور را به پایان برساند.

آریزونا در بازی آخر نیمه اول باعث شد جک لاخورست 49 امتیاز بدست آورد.

شیاطین خورشید ، که برای اولین بار از زمان افتتاحیه در 7 نوامبر مقابل USC بازی می کردند ، به نظر می رسید یک گام کند است ، سعی در تصاحب UCLA ، بازنشستگی بریتنی براون ، که از فلتون شروع کرد و به طور استثنایی با رانندگی اول کار کرد ، بازنشسته شد. براون وقتی دو ضربه زد قدرت خود را نشان داد و به نظر می رسید قبل از اینکه دوباره پا به پا کند و با دویدن 64 حیاط به جلو بپیوندد ، به سمت زمین حرکت می کند.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes