[ad_1]

مسابقات: UCLA 1-1 v № 11 Oregon (2-0)

شنبه ، ساعت 12:30 بعد از ظهر ، ورزشگاه اوتزن.

تلویزیون: ESPN2. رادیو: 570

تطبیق خیمه شب بازی

Quarterback Chase Griffin هنگامی که UCLA در 28 سپتامبر 2019 با آریزونا روبرو می شود گرم می شود.

Quarterback Chase Griffin هنگامی که UCLA در 28 سپتامبر 2019 با آریزونا روبرو می شود گرم می شود.

(ریک اسکوتر / آسوشیتدپرس)

خط حمله UCLA در برابر دفاع اورگان. اگر دوریان تامپسون-رابینسون به دلیل مشکلات COVID-19 حذف شود ، Bruins باید با یک خط حمله پشتیبان که یک گذرنامه دانشگاهی را قبول نشده است ، برود. چیس گریفین در این سناریو شروع کننده مورد انتظار است که او آخر هفته گذشته در آخرین رانندگی برابر کالیفرنیا جایگزین تامپسون-رابینسون شد. وی پس از برگزاری مسابقات دیویس میلز کاردینال به دلیل خطای آزمون ، با دفاع از اورگان که قبلاً در هنگام پیروزی برابر استنفورد برای باز شدن فصل 35-14 ، یک سری مدافعان ذخیره را شکست داده است ، روبرو خواهد شد.

توهین آمیز می شود

تایلر شوگ از اورگان در طی یک بازی در 7 نوامبر سال 2020 در اوژن ، اورگان عبور می کند.

تایلر شوف با عبور از 80 یارد ، از سرعت 80 یارد عبور کرده و در هر دو بازی اورگان 11 پوندی این فصل شتاب گرفته است.

(کریس پیچ / آسوشیتدپرس)

UCLA (459 ypg / 38 ppg): غیبت تامپسون-رابینسون احتمالاً وابستگی زیادی به بازی زمین خواهد داشت. خوشبختانه Bruins ، آنها به خوبی مجهز به دم هستند. دمتریک فلتون جونیور (107 یارد) و بریتنی براون (71) هر دو هفته گذشته فصل را مقابل کال رقم زدند و برینز همچنین می تواند در پیست هایی از جمله کاسمیر آلن ، کیگان جونز و مارتل ایربی بپاشد.

اورگان (538.5 ypg / 39 ppg): اردک ها با رویکرد متعادل برنده شده اند و تنها تیم Power Five می شوند که به طور متوسط ​​از 250 یارد عبور می کند و در این فصل 250 یارد را با سرعت می برد. کوارتر بک تایلر شوف با عبور سریع از 200 یارد و 80 یارد در هر بازی سهم زیادی در این روش داشت.

دفاع اول

اوسا ادیگیزووا از UCLA در ماه نوامبر قدرت Chase Garbers را از بین برد.  15 ، 2020

اوسا ادیگیزووا از UCLA روز یکشنبه چیس گاربرز ، مهاجم خط حمله را سرنگون کرد.

(کاتلین مولکاهی / گتی ایماژ)

UCLA (350.5 ypg / 29 ppg): دفاع جدید 4-2-5 Bruins در برابر خرس های طلایی با ثبت 9 جنگ باخت و پنج کیسه ویرانگر بود. فرمانده دفاعی اوسا ادیگیزووا و مدافع حامی کالب جانسون بهترین بازیکنان بودند که هرکدام با یک شکست دو بازی به پایان رسیدند ، در حالی که جانسون یک رهگیری را اضافه کرد. 176 یاردی که UCLA مجاز به بازی است کمترین حد از زمان تسلیم شدن در 122 برابر آریزونا در سال 2008 است.

اورگان (417 ypg / 21.5 ppg): انتهای محافظ Kayvon Thibodeaux باید با توجه به توانایی ورود به قسمت عقب ، همیشه در نظر گرفته شود. هفته گذشته ، او در هنگام بازگشت اردک ها به واشنگتن دو تصمیم ضرر و تصرف گرفت. اورگان در نیمه دوم این فصل بخیل بود ، در دو بازی فقط 17 امتیاز کسب کرد.

یک چیز خاص

بلاکرهای UCLA در کوارتر اول مقابل کال تکان خوردند و منجر به یک ضربه مسدود شد. Luke Akers دانشجوی تازه وارد در 6 ضربه خود میانگین 44.7 یارد داشت ، اما Bruins تلاشی برای گلزنی در زمین نکرد.

به یاد داشته باشید

اورگان در نیمه دوم به صورت تیمی ظاهر شد و از اختلاف دو رقیب اول خود با اختلاف 50-17 جلوتر بود.

گزارش آسیب

علاوه بر مشکلات COVID-19 ، که می تواند بازیکنان UCLA را از بین ببرد ، انتظار می رود که تیم به دلیل مصدومیت از مدافع مارتین آندروس جونیور و مدافع پشتیبان Sitiveni Kaufusi غافل شود. … مایکا پیتمن ، دروازه بان دامنه دار اورگان ، مدافع استیو استیون چهارم ، دوود دیویس و مدافع کرنر جاستین فلو به دلیل مصدومیت از میادین دور هستند. Narrow به پایان می رسد کام مک کورمیک ، اسپنسر وب و پاتریک هربرت مورد پرسش قرار می گیرند و احتمالاً هانتر کمپوایر است.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر