USC بعد از قطع ویروس کرونا ویرایش فوتبال را از سر می گیرد

[ad_1]

چهارشنبه گذشته ، با آزمایش مثبت دو بازیکن برای ویروس کرونا و پنج بازیکن دیگر برای ردیابی تماس در قرنطینه ، USC توسط مقامات بهداشت عمومی آزاد شد تا فوتبال را از سر بگیرد.

خیلی دوام نیاورد. تروجان ها فقط یک جلسه شخصی داشتند قبل از اینکه یک آزمایش مثبت دیگر همه چیز را متوقف کند و سرانجام Pac-12 را مجبور به لغو دیدار خود با کلرادو کرد.

شش روز پس از آن تعلیق – و پس از یک آزمایش کامل منفی در روز دوشنبه – USC دوباره آزاد شد تا از روز سه شنبه از سر گرفته شود. حال س Theال این است که آیا بازیکنان وی به اندازه کافی از برنامه انزوا برمی گردند تا دیدار روز گذشته خود را با برنامه واشنگتن ادامه دهند.

کلای هلتون ، مربی USC روز سه شنبه گفت: “ما فکر می کنیم که ما در حذف این چیز کار خوبی انجام داده ایم ، امیدواریم.” “ما خواهیم دید که در طول هفته چطور پیش می رود ، اما داشتن دیروز بازیکنان ما بدون آزمایش مثبت بسیار عالی بود.”

هلتون هفته گذشته نیز همین خوش بینی را ابراز داشت ، درست چند ساعت قبل از توقف تمرین و لغو بازی. نیک رولوویچ ، مربی واشنگتن که دو بازی قبلی او به دلیل مشکلات COVID-19 لغو شده بود ، نیز در این هفته ابراز اطمینان کرد که تیمش برای ادامه کار سالم خواهد بود.

تست های بیشتر در آخر هفته در هر دو مدرسه ادامه خواهد یافت و یک مورد مثبت مثبت ممکن است در بازی روز یکشنبه در کولوسئوم شکست بخورد. اما با فرض بروز هیچ مورد جدیدی ، USC انتظار دارد بازیکنان کافی را برای رسیدن به آستانه لازم برای افراد در خط حمله خود برگرداند ، که به ویژه تحت تأثیر شیوع هفته گذشته قرار گرفت.

دقیقاً مشخص نبود چه تعداد از 11 بازیکن USC ناشناس ، که اکنون در انزوا به سر می برند ، می توانند تا روز یکشنبه برگردند. این بازی از جمعه شب به یکشنبه منتقل شد ، احتمالاً برای بازگرداندن پنج تماس نزدیک که ابتدا مجبور به قرنطینه بودند مهلت داده شد.

هلتون روز سه شنبه گفت که انتظار دارد “به اندازه کافی” تا آن زمان پاک شود.

در دستورالعمل های بهداشت عمومی شهرستان لس آنجلس آمده است که هرکسی که تصور می شود با شخصی که ازمایش مثبت عبور کرده است در تماس نزدیک است باید به مدت 14 روز در انزوا باشد. اگر این تماس دیرتر از سفر هواپیمای تیم به خانه از سالت لیک سیتی در شب 21 نوامبر انجام نشود ، هر هفت بازیکن تحت تأثیر دو مورد اصلی در اوایل هفته گذشته ممکن است اجازه بازی داشته باشند.

این شامل دو بازیکنی است که در ابتدا مثبت آزمایش شده اند ، که طبق دستورالعمل های تعیین شده توسط منطقه ، باید فقط 10 روز پس از آزمایش مثبت جدا شوند.

بازیکن سوم USC ​​که روز پنجشنبه نمره مثبت می گیرد نیز بسته به زمان شروع ساعت پنجره 10 روزه ، می تواند به طور بالقوه برگردد. اما سه نفر دیگر به طور جداگانه – یكی مثبت و دو نفر دیگر تماس نزدیكی را در نظر گرفته اند – بعید است كه تا یكشنبه پاك شود.

با این وجود ، هیچ یک از این تقویت کننده ها حداقل اواخر این هفته در دسترس نخواهند بود ، که پس از این برش طولانی مدت USC را یک قدم عقب خواهد گذاشت. از روز سه شنبه ، تروجان ها هنوز از حداقل هفت همیار کنفرانس کمتر بودند و هلتون گفت که بعید است در این هفته یک تیم پیشاهنگی کامل بفرستند.

هنوز هم ، USC در نظر دارد تا روز چهارشنبه یک تمرین تماسی کامل برگزار کند.

هلتون گفت: “ما باید خلاق باشیم.” “شما قادر نخواهید بود بدن کافی داشته باشید تا تماس بدنی لازم را داشته باشید. برای ما ، این یک هفته تمرین عادی نخواهد بود. “

برای تعدادی از بازیکنان که قصد دارند به موقع برای بازی در ایالت واشنگتن برگردند ، این هفته به خصوص نامنظم است. پنج بازیکنی که انتظار دارند بعد از دو هفته قرنطینه پاک شوند ، اصلاً نمی توانند قبل از روز یکشنبه تمرین کنند.

هلتون گفت USC هفته گذشته طرحی با هدف حفظ بازیکنان منزوی برای بازی آماده کرد. وی هفته گذشته خاطرنشان کرد ، تعدادی از این بازیکنان مبتدی یا باسابقه هستند.

چقدر آنها واقعاً قادر خواهند بود تا پس از این برش طولانی در هوا کمک کنند. اما برای دومین هفته متوالی ، هلتون و کارکنانش در حال آماده شدن برای اعتماد به بازیکنان جوان و کم تجربه برای تحمل بار هستند.

هلتون گفت: “احتمالاً جوانان در روز یكشنبه حضور خواهند داشت.” “جالب است. من نمی توانم منتظر تماشای بازی آنها باشم. من هفته گذشته هیجان زده شدم.”

پروتکل لرزش

هفده روز پس از ترک بازی USC با آریزونا با بریدگی سر ، حمایت از Palaie Gaoteote هنوز در پروتکل ضربه مغزی است و تروجان ها را بدون پشتوانه داخلی اصلی خود ترک می کند.

هلتون روز سه شنبه گفت که هیچ جای نگرانی در مورد احیای گائوتئه وجود ندارد. با این حال ، مربی برنامه ای برای بازگشت مدافع عقب جوان خود ارائه نداد.

هلتون گفت: “ما هرگز درگیر نخواهیم شد.” “اگر روزها ، هفته ها طول بکشد ، هرچه باشد ، ما با آن بازی نمی کنیم. من می دانم که او بهتر می شود. “

Gaoteote تنها نجات دهنده زندگی نیست که می تواند آن را برطرف کند. Ralen Goforth که با پیچ خوردگی پا سر و کار دارد ، برای شروع هفته پاهای خود را با ورزش محدود آزمایش می کند.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes