USC در آستانه عنوان Pac-12 – و جایی در پلی آف؟

[ad_1]

در آخرین قسمت این فصل ، آنقدر نامشخص ، در آخرین نور بازگشت باورنکردنی دیگر ، مربی USC ، که کارش به طور مداوم زیر سوال رفته بود ، دقیقاً همان جایی بود که قصد داشت به پایان برسد.

تروایی ها در آستانه تیتر یک کنفرانس Pac-12 شکست نخورده بودند ، و ناگهان شورشیان بالقوه در یک عکس پلی آف کالج – و کلی هلتون در مرکز رختکن رز بول ایستاد و زنگ پیروزی را زد که بطری های آب با خوشحالی خالی می شدند. پس از پیروزی 43-38 برابر UCLA.

در وجد پس از بازی مهم نبود که جاده پیش رو چقدر نامشخص است. برای به دست آوردن اولین عنوان Pac-12 خود در سال 2017 ، USC (5-0) باید در یک مسابقه سوم طی 13 روز مقابل حریفی که ممکن است مطمئناً او را نمی داند تا اواسط هفته ، یک پایان مناسب ، به پیروزی برسد. شرایط غیرمنتظره

هنگامی که هلتون اوایل روز یکشنبه از خواب بیدار شد ، او و کارکنانش تصمیم گرفتند خود را برای دو تیم واشنگتن و اورگان آماده کنند ، در صورتی که مشکلات COVID-19 اجازه ندهد به اندازه کافی هاسکی قبل از جمعه شب باشد. هیچ تیم Pac-12 که بازی قبلی خود را در این فصل لغو کرده است نتوانسته است جمعه یا شنبه آینده با یک بازی دیگر ادامه دهد و بعید است واشنگتن این روند را رد کند.

اگر هاسکی ها نتوانند بازی کنند ، Pac-12 گفت اردک ها به عنوان بازیکن جایگزین جای خود را می گیرند. مشخص نیست که چه زمانی این تصمیم نهایی گرفته خواهد شد ، اما هر دو تیم نزدیک به دو هفته استراحت و آماده سازی خواهند داشت قبل از بازی در USC برای کسب عنوان Pac-12 ، که هیچ یک از آنها پیروزی زیادی کسب نکرده اند.

این عدم اطمینان برای USC که تمام تلاش خود را برای وارد کردن Pac-12 به مناقشه CFP انجام داده منصفانه به نظر نمی رسد. اما شنبه شب ، بعد از مهمانی آنها ، به نظر نمی رسید هلتون بدش بیاید.

وی گفت: “چه فرصتی عالی است.” “ما آن را در هر زمان ، هر مکان و هر جا گفتیم و خوش شانس هستیم. ما خوشحالیم که در خانه هستیم. ما خوشحالیم که در شهر بزرگ لس آنجلس هستیم ، خواهیم دید که چه کسی را بدست خواهیم آورد و برای قرار دادن توپ و بازی خواهیم رفت.

جایی که ممکن است USC پس از جمعه به پایان برسد نیز حدس می زند. اما اگر به نظر می رسد که کسب پیروزی Pac-12 با نتیجه 6-0 یک چالش دیگر باشد ، ایده تروایی های بی گناه اما ناقص که به نوعی به پلی آف راه یابند ممکن است آنطور که تصور می شد تصور شود.

بعید؟ مطمئن. باور نکردنی؟ شاید.

USC در آخرین نظرسنجی آسوشیتدپرس تنها در رتبه سیزدهم قرار دارد و پشت سر چهار تیم با دو باخت قرار دارد. هنگام رونمایی از مرحله پلی آف جدید کالج در روز سه شنبه ، به همراه سایر اسب های تاریک مانند 11-0 کارولینای ساحلی یا 8-0 سینسیناتی ، و همچنین مدعیان برای کنفرانس های بزرگ آیووا 8 ، باید از مکان 15th خود به طور قابل توجهی افزایش یابد. 2) ، کلمسون (9-1) یا تگزاس A&M (7-1).

جای تردید است که یک پیروزی بزرگ مقابل واشنگتن که سه پیروزی اش برابر تیم هایی با رکورد ترکیب 4-11 به دست آمد ، می تواند این مقیاس را تغییر دهد. پیروزی بر اورگان که در 5 بازی دو باخت داشته است ، احتمالاً راهی کمتر برای بازیابی دارد.

و با این حال ، گرافیک ESPN در شبکه های اجتماعی پخش می شود شنبه شب به Trojans 49٪ فرصت داد تا CFP باعث از بین بردن سیل حملات آنلاین شود. این مارک خیره کننده ، که توسط شاخص قدرت فوتبال ESPN ارائه شده است ، از کلمسون ، تگزاس A&M و همه تیمها به جز سه تیم بهتر بود و این نشان می دهد که این الگوریتم یک نقطه نرم برای بازگشت چشمگیر نسبت به مخالفان مشکوک دارد.

حتی FPI خوش بین نیز نتوانست تروایی ها را به جمع 10 نفر برتر برساند و پس از مشابه تگزاس که هفته گذشته مربی آنها اخراج شده بود و ویسکانسین که رکورد آنها 2-3 است ، آنها را در رتبه 14 قرار داد.

صعود از جایگاه فعلی خود در پلی آف به معنای اولین حرکت در موقعیت نامطلوبی است که Pac-12 این هفته به USC داد. هلتون گفت که تمرینات تیم تفاوت زیادی با هفته گذشته نخواهد داشت ، زمانی که تروایی ها روز شنبه پس از شکست واشنگتن در یکشنبه گذشته با UCLA بازی کردند. هنوز تمرکز مجدد تا جمعه بدون اینکه بدانید با چه تیمی باید کنار بیایید یک موفقیت آسان نیست.

اما در پایان فصلی که هیچ چیز به راحتی مشخص نمی شود ، حداقل باید USC تا الان عادت کرده باشد.

و غیره.

هفته آخر فصل آشفته و کوتاه شده Pac-12 تعیین شده است. پس از تصمیم USC ​​و به طور بالقوه واشنگتن برای قهرمانی Pac-12 در کولوسئوم در روز جمعه ، هشت تیم دیگر در این کنفرانس باید روز دیگر بازی دیگری انجام دهند.

Oregon و Colorado روز شنبه در یک استادیوم در لس آنجلس دیدار می کنند ، فقط در صورتی که یکی از آنها شب قبل به عنوان گزینه جایگزین فراخوانده شود.

UCLA در گل رز کاسه خواهد ماند تا با استنفورد روبرو شود به امید پایان بیش از 500 و کسب جام برای اولین بار در دوره Chip Kelly. ایالت واشنگتن به یوتا می رود و ایالت آریزونا در اورگان بازی می کند.

آریزونا که روز شنبه مربی کوین ساملین را اخراج کرد ، قرار بود در کالیفرنیا بازی کند ، اما این بازی توسط Pac-12 لغو شد زیرا هیچ یک از آنها به دلیل مشکلات COVID-19 بازیکن کافی نداشتند.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes